Będzie nowy patch? (27.10.2007)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Będzie nowy patch? (27.10.2007)

Post autor: lucbach »

Na jednym z angielskojęzycznych for internetowych, dotyczącym gry "Knights and Merchants" pojawiły się spekulacje dotyczące wydania kolejnej łatki do gry.

Pracujący nad wydaniem nowego patcha Real Hotdog zapowiada zmiany zarówno w trybie single- jak i multiplayer. Najważniejsze z nich to: naprawienie braku synchronizacji podczas rozgrywki multiplayer, umożliwienie odtarzania własnych plików MP3 podczas rozgrywki, 6 dodatkowych misji dla jednego gracza i tyle samo do trybu multiplayer (w tym trybie ma być też możliwość angażowania komputera do rozgrywki), ikona kopalni żelaza ma zmienić kolor z czerwonego na niebieski.

W planach zmian pojawiła się także możliwość karmienia żołnierzy rybami i naprawienie zapisywania i odczytywania rozgrywki sieciowej.

Dla patcha twórcy proponują nazwę "Service Release 3" (poprzedni, oficjalny patch nazywał się "Service Release 2"), jednak wydanie go pod taką nazwą nie dojdzie prawdopodobnie do skutku. A to wszystko dlatego, że twórcą i właścicielem praw do poprzedniego patcha była inna osoba (The Barbarian).

Nie podano oficjalnie żadnych terminów ukończenia prac nad nową łatką.

Za informacje dziękujemy Durendalowi.

Link do newsa: http://www.knights.sztab.com/index.php?go=news&id=23
Ostatnio zmieniony 10 gru 2007, 15:19 przez lucbach, łącznie zmieniany 3 razy.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Będzie nowy patch? (27.10.2007)

Post autor: Michailoff »

lucbach pisze:Na jednym z holenderskich for internetowych, dotyczącym gry "Knights and Merchants" pojawiły się spekulacje dotyczące wydania kolejnej łatki do gry.
Ale knights and merchants CJB net jest chyba stroną angielską, co nie? :niedowiarek: Ale mimo wszystko - oby doszło do wydania tego patcha!
Crimson (king) Michailoff
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Dzięki za korektę Michailoffie. Pomyliło mi się z forum na cjb.net. Przepraszam też za błąd w rozesłanym newsletterze.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

lucbach pisze:Dzięki za korektę Michailoffie. Pomyliło mi się z forum na cjb.net. Przepraszam też za błąd w rozesłanym newsletterze.

Gdybyś dał nam tu możliwość edycji postów, poprawilibyśmy błąd raz dwa. Ale widać, nam nie ufasz.
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Obiecują bardzo wiele, lepiej żeby patch wyszedł, bo społeczność KaM nie daruje im tego :usmiech: , że narobili im takiej nadziei.

P.S Następny dział na forum, fajnie to zorganizowałeś Lubachu.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Khelben pisze:Gdybyś dał nam tu możliwość edycji postów, poprawilibyśmy błąd raz dwa. Ale widać, nam nie ufasz.
Khelbenie, Ty mnie zawsze od razu odsądzasz od czci i wiary. Poprawić? Jak, bez mojej wiedzy newsa?

Danielu_15, dzięki :).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Swoją drogą... co na celu ma ten dział? Już Michailoff się dziwił, po co wklejać tu te same artykuły, jakie są na stronie. Nie można po prostu dać możliwość dodawania komentarzy na stronie głównej? Co to zdania z sąsiedniego postu... nie do końca pojąłem jego przesłanie.
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

A może po to by nie tracić miejsca na komentarze, lub nie zaśmiecać, spamować, a tak to tutaj jest dyskusja, jest ładnie, przejrzyście. Gdyby było na stronie, to jakoś dziwnie by było i w ogóle. Narazie strona bez możliwości komentarzy wygląda lepiej. Takie jest moje zdanie, ale jak Lubachu zrobisz taką możliwość to się nie obrażę :wink:
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Khelben pisze:Nie można po prostu dać możliwość dodawania komentarzy na stronie głównej?
Bingo Khelbenie! Widzisz, sam sobie odpowiedziałeś...

Koniec off-topiców.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

lucbach pisze:Khelbenie, Ty mnie zawsze od razu odsądzasz od czci i wiary. Poprawić? Jak, bez mojej wiedzy newsa?

Nie newsa, a posta z newsem. Tego na forum. Wersja ze strony zostałaby nietknięta.
ODPOWIEDZ