Islam, ach ten islam!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

The Viking pisze: Ejże kaszub, odkopałeś temat to teraz go ożyw :wink:
Nie bardzo mam, co ożywiać, jak widzę.
Tak z ciekawości odkopałem, licząc, że ktoś się zainteresuje, ale po całym dniu widzę, że raczej czasy dyskusji, sporów, żartów już minęły- przynajmniej tutaj.
Zgadzam się z każdym zdaniem, jakie napisałeś, chociaż ja nie widziałem 2 lata temu zagrożenia. Podziwiam przenikliwość i trafność oceny sytuacji- już wtedy.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Nie przesadzajmy, już wtedy robiło się nieprzyjemnie a getta w większych zagranicznych miastach istnieją od dwóch pokoleń. Tylko głupiec lub zdrajca któremu zależy na destabilizacji w naszym kraju chciałby sprowadzać do nas ludzi tegoż sortu. Wniosek? Nasz rząd kwalifikuje się do pierwszej lub drugiej grupy, nie ma innych możliwości.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Szczerze to się obawiam tego całego Islamu, który kroczy pomału do Europy. Zbyt dużo filmików się naoglądałem z krajów, gdzie obowiązuje prawo szariatu. Ostatnio w Gdyni pojawiły się plakaty z hasłem "strefa prawa szariatu", ale dostałem informację od znajomego, że to była zorganizowana akcja naszych ludzi, by pokazać jakie to jest zagrożenie i wywołać konsternację. Chyba się udało, ponieważ ja się lekko przeraziłem. Dodatkowo ten kolega upewnił mnie, że Polska na razie jest czysta i zdrowa, bez żadnego raka w postaci Islamu. Również ostatnio czytałem wypowiedź jakiegoś Allaha o Polsce. Stwierdził, że tutaj zbyt duży rasizm oraz nietolerancja i sami się obawiają Polaków. Jestem z Nas dumny 8-)
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Obrazek
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Rasizm ach ten rasizm. Dlatego właśnie tęsknię za Polską.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Wracaj wracaj. Ja byłem wczoraj w Pradze i cieszę się że już wróciłem :P Prawie jak NL, tylko więcej ludzików lego, robiących wszystkiemu fotki gównianymi aparatami i gadających w niebywale barbarzyńskim języku :szczerzy:
https://www.youtube.com/watch?v=2DvUU--MJd8
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

Ja bym się chętnie wkręcił w taką dyskusje ale co tu dyskutować ;D
Wszyscy jesteśmy takiego samego zdania i pewnie każdy wie i powie to samo :)

Ale gartki dla The Viking za takie przepowiedzenie przyszłości :D To już trzeba było się na prawdę interesować tym tematem żeby na to wpaść ;P

Moim zdaniem, przez to że mamy z.j.ebany rząd, Polska przyjmie trochę imigrantów - ale oni za bardzo nie będą mieli tu życia...
Niby tu nie chcą być bo za niski social - z jednej strony tak ale widziałem wypowiedzi, że oni po prostu się boją między innymi Polaków i Rosjan za "tolerancje".

Generalnie to najbardziej mnie interesuje komu podlega Merkel - od kogo ona dostaje hajs za to, że na siłe przyjmuje imigrantów. Może Arabia Saudyjska płaci grube złoto żeby rozszerzyć Islam?
I w ogóle kto pomaga tym wszystkim "uchodźcom" się tutaj dostać? przecież to kosztuje! Już pomijając to, że USA swoimi działaniami zdestabilizowało te kraje..

A tak btw. co sądzicie o Rosji i ich działaniach w tamtym terenie? Ja im trzymam kciuki! :D Podobno Chiny się też przyłączają... Niech Jankesi spierdalają :D
smile ; )
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Dyskusja nawet jeśli jednobiegunowa, może być czasami owocna. Nie ma co milczeć.

Ale dziw że kaszub sobie przypomniał i to odgrzebał (a może po prostu czytał sobie z nudów co działo się przed laty i fartem trafił?).

Nasz rząd podległym jest i wiadomo to od dawna. Służy wpływowym mocarstwom z którymi graniczymy zapewne dzięki najzwyklejszej w świecie korupcji oraz celowo wybieranych na ważne stanowiska kretynach. Merkel służy prawdopodobnie sama sobie, jednak mam wrażenie że nie radzi sobie z funkcją "Pani Europy" i kto wie, być może jeszcze za jej kadencji wszystko się posypie. Zaś poprzedni kanclerze będą płakać że cały ich wkład w zdobycie przez Niemcy władzy nad Unią pójdzie się <kopulować>.

Imigranci zaś nie przyjeżdżają bo dostają cynk że tu się nie opłaca bo trzeba pracować, zaś ci którzy tu przyjeżdżają uciekają jak najszybciej bo wiedzą że socjal będzie niski i przez zbyt krótki okres czasu, a ponadto za podskakiwanie i wołanie o więcej dostaną wpie*dol od służb porządkowych :D
https://www.youtube.com/watch?v=A_QCsLnmZdo

Tak zwani "uchodźcy" sprzedają swój majątek lub otrzymują kasę na podróż od państwa lub organizacji terrorystycznych i jadą (płyną :mrgreen: ) bo namawiają ich do tego imamowie w ichniejszych meczetach, którzy to są jednocześnie tubą propagandową kogoś kto ma w tym interes, nie wiem dokładnie kogo. A konflikt tylko pomaga podjąć im tę decyzję.

Co do Rosji, jak dla mnie jest to wystarczająco uzasadnione. Niech ich biją, im mniej wpływów USA i więcej równowagi sił na świecie, tym lepiej ;)
ODPOWIEDZ