No tak.. Islam

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

No tak.. Islam

Post autor: Bo_co »

Ci, którzy teraz w europie krzyczą najbardziej o tolerancji...

http://fakty.interia.pl/swiat/news-skaz ... Id,1433059
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Dlatego wobec każdego ciapatego muslima chodzącego po tym świecie winny być zastosowane stare metody pewnego Gruzina, a każdego lewaka krzyczącego o tolerancji dla nich powinni zamknąć w ośrodku psychiatrycznym i wykastrować!

Naprawdę, nic nie mam do czarnych, czy kolorowych - wszak biały to też kolor ;) Zwisa mi, czy ktoś jest katolikiem, hindusem, ateistą, czy żydem, dopóki nie idzie mordować nikogo z Jahwe/Jezusem/Kriszną itp. na ustach. Nawet LGBT jestem w stanie zdzierżyć, jeśli tylko nie afiszują się tak nagminnie ze swoją odmiennością i nie domagają się praw do adopcji dzieci.
Nauczony jestem bowiem szacunku do odmienności - i większość przyjezdnych do Polski tego szacunku nie nadużywa. Jest bowiem na świecie jedna prosta, niepisana zasada - jak idziesz do kogoś w gości, to nie nadużywasz jego gościnności, a przede wszystkim - nie narzucasz mu, jak ma żyć we własnym domu.
Niestety - szmatogłowi najwyraźniej uważają, że im wszystko wolno i przyjeżdżając do Europy będą NAM narzucać, jak mamy żyć... O NIE! W ŻADNYM ["słowo-na-k'"] ["słowo-na-j"] WYPADKU! Coś się jakiemuś brudasowi z Arabii nie podoba? TO WON DO SIEBIE! Jak mówię - do każdej innej "inności" mam respekt, ale do ciapatego ścierwa NIGDY W ŻYCIU! A jeśli trzeba będzie, to OSOBIŚCIE podłożę świnię pod każdy planowany meczet w Krakowie, o!

Żeby nie było - do islamu w wersji tatarskiej nic nie mam. Ci ludzie żyli sobie spokojnie setki lat w dużej społeczności chociażby w Polsce i nigdy nikomu łba nie urżnęli za to, że ktoś jadł kanapkę z szynką. Chociaż po ostatnich akcjach na Krymie okazuje się, że i wśród nich są oszołomy do odstrzału.
Crimson (king) Michailoff
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Drastycznie ale prawdziwie. Nic tylko podpisać się pod słowami przedmówcy ;) Na szczęście jesteśmy za biedni, ciapaki musiałyby tu pracować aby przeżyć, nie to co na zachodzie :D
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Żyjesz? spoko.
Jesteś inny? spoko.
Ja też jestem...

Chcesz mnie przeorganizować na swój ideał?
Posuwasz się za daleko.

Taka prosta zasada, miej szacunek i kulturę, znaj swoją wolność, ale znaj granice.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Awatar użytkownika
Mathias
Użytkownik Forum
Posty: 92
Rejestracja: 27 sie 2007, 13:08
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Mathias »

To wszystko, co mówicie, jest prawdą, jednak spójrzcie na sprawę z innej perspektywy. Europa znalazła się na etapie tzw. cywilizacji schyłkowej na własne życzenie. Nihilizm, laicyzacja, degeneracja, promowanie dewiacji doprowadzają stopniowo do niszczenia podstawowych fundamentów naszego kręgu kulturowego. Europa wymiera, to fakt demograficzny. Nic zatem dziwnego, że Arabowie, którzy - co by o nich nie powiedzieć - rozwijają swoją cywilizację i mają dodatni wskaźnik przyrostu, wykorzystują tę sytuację. Na początku pojawili się na starym kontynencie w formie gości, później stali się już równorzędnymi mieszkańcami - nam się to nie podoba, ale niestety Europejczycy sami do tego doprowadzili. Teraz zaczynają lansować swoje tradycje, idee i elementy kultury (także te budzące w nas odrazę). Jest to niestety normalna kolej rzeczy i z czasem, jeśli dalej nasze władze będą wcielać wszystkie koncepcje "idealnego Zachodu", Polska stanie się zagrożona. Mieliśmy już problem przy głosowaniu nad legalizacją szechity/halalu, teraz projekt powraca.

Z czego wynika główna słabość Europejczyków wobec islamistów? Z naiwnego założenia, że jeśli my będziemy szanować ich zwyczaje, to oni będą szanować nasze. Nie można oczywiście generalizować, byłem wielokrotnie w krajach muzułmańskich (Egipt, Tunezja, Turcja) i co najbardziej rzuciło mi się w oczy, to ogromny podział wewnętrzny - na "liberalnych" i "tradycyjnych" mahometan. Jedni drugich uważają za odstępców. Niestety, kultura arabska jest w tym momencie na podobnym etapie, jak Europejczycy w dobie krucjat. Tego procesu się nie ponagli w żaden sposób. Musimy jednak zewrzeć szyki i obronić się przed tą falą. I nie chodzi mi o rasizm, tylko o taki zdrowy polski patriotyzm, z nutką nacjonalizmu. Moim zdaniem to najlepsza odpowiedź na coraz bardziej agresywne zachowania nadchodzące ze wschodu. Ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie w tej kwestii.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Nie rozumiem tych "innych"... Krzyczą o tolerancji szacunku... "Spoko", Ty szanujesz mnie, a ja Ciebie.
Islam nikogo nie szanuje, im szybciej ludzie zrzucą okulary, zaczną myśleć, tym lepiej się do dla nas skończy.
Ich religia na tym polega. Nie wierzysz, jesteś poganinem a pogan trzeba nawracać... średniowiecznymi metodami.

Ba... nie szanują nawet własnych kobiet, a wymagają go dla siebie.
Oni są sprytni, mają swoje cele. Myślisz, że nie dasz się oszukać?
aaa. .. Czcze gadania, zaczekam aż się przejedziecie na tej tolerancji.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Bo_co, tylko kto na tym forum mówi o tolerancji dla tych ścierw? :D Jak do tej pory nie było tutaj postu jakiegokolwiek islamofila, co najwyżej bardzo delikatne sugestie, że jak się nie chcą dostosować do naszych reguł gry, to do widzenia.
Ja, jak sam napisałem, jestem zwolennikiem bardzo siłowego rozwiązania, bo do takich stworzeń przemówić może w zasadzie tylko "język miecza". Niestety, do zakochanych w islamie lewaków nawet to nie dociera, patrz Breivik.
Crimson (king) Michailoff
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Breivik za dużo w call of duty grał xD


Btw.
http://fakty.interia.pl/swiat/news-poli ... Id,1437989
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Interia.pl pisze:Parę dni temu islamista z Francji zastrzelił 3 osoby przed Muzeum Żydowskim w Brukseli. Belgijskie służby specjalne są przekonane, że był to zamach na tle rasistowskim
Od kiedy to Żydzi i Arabowie są oddzielnymi rasami? Tutaj nie może być nawet mowy o antysemityzmie, bo obie grupy należą do ludów semickich.
Ojojoj, jeżeli dziennikarz nie zna nawet tak podstawowych faktów, to jak mam w ogóle ufać jego informacjom?
Obrazek
ODPOWIEDZ