Wybory do PE

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Taka ciekawostka: PiS wygrał wybory zdobywając 32% głosów. Przy tak niskiej frekwencji oznacza to, że wygrali oni zdobywając 7,7% poparcia ogółu.

//edit: A jednak PO wygrało. Co nie zmienia faktu, że nadal wynik oscyluje wokół 7-8%
Obrazek
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

A u mnie w domu opinia jest taka.
Znowu skur*wysyny zmanipulowali. :D.
Osobiście, nie znam osoby, która głosowałaby na PO.
Ciekawe.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Też mnie się podobna myśl nasuwa ;) Kto może być dalej za PO? Chyba tylko kilka odciętych od świata wsi pełnych przygłupów, którzy nadal wierzą w światłe pomysły naszego premiera...
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Powiem Wam tak:

"Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy" :wink:
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

A kto tak powiedział?
:D
Nie chciałbym żyć w czasach, w których rządził.
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Ten sam co :

"Ja mam ludzi mnogo!"
"Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć milionów ludzi to czysta statystyka."
"nie ma człowieka, nie ma problemu."
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

woloszek pisze:Jak można głosować na to coś? :shock: Co za naród :zamurowany:
A co było lepszego, co miało jakiekolwiek szanse wejść do Parlamentu Europejskiego? Dodatkowo podoba mi się ich program, ale Korwin powinien nieraz zamknąć ten dziób :)
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

kaszub pisze:Osobiście, nie znam osoby, która głosowałaby na PO.
Ciekawe.
Musisz sporo tych osób znać, żeby wyciągać wnioski na tej podstawie.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Wiadomo, że każdy ma inny krąg znajomych, zależny od swojej, osobistej sytuacji życiowej, materialnej, etc.,
ale jednak zaskoczeniem dla mnie było to, że nawet osoby które zawsze były za PO, teraz mówiły mi, że będą głosować na PiS, bo mają już dość, tego, co się dzieje obecnie.
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Do wyboru w swoim okręgu miałem Partię Rządzących Złodziei (POPISSLDPSL etc.) - bo nie ma co złodziei dzielić na partie, dla mnie równie dobrze można mówić, że krowia kupa jest smaczniejsza od końskiej; oprócz tego RN do którego poglądów mi bardzo daleko (nie uważam się za patriotę, i byłbym pewnie lewakiem gdyby w Polsce była lewica z programem politycznym, a nie złodzieje), i Jego Królewska Mość, którego nie miałbym odwagi wysłać do jakiegokolwiek rządzenia, bo choć wstrząs nam by się przydał, to może jednak trochę inny... Solidarne Polski i inne Palikoty też zaliczam do złodziei, tylko trochę głupszych bo mogli zostać w starej partii, ale dostali przerostu ambicji nad procentami. Nie miałem na kogo oddać głosu, więc ubolewając nad dzisiejszym stanem polskiej sceny politycznej, oddałem głos nieważny, oczekując lepszych czasów, w których Polską czy tam Europą będą rządzić politycy, nie złodzieje. I niech nikt nie wmawia mi, że nie uczestniczę w życiu politycznym mojego kraju. Nie będę oddawał PO czy PiSowi głosu za darmo tylko po to żeby nic się nie zmieniło.
ODPOWIEDZ