Moja strona - opinie

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Najprostrza była, by strona na ramkach, a to lata 90 i uwierz mi większość, by wolała strony we flashu, bo dziś flash+css to ponoć podstawa w zaistnieniu na rynku.

Świecenie jest z css, a to nie taki stary język a daruje sobie śnieg w tle czy jingle bells wcześniej miałem brokatowy efekt w menu i wg opinii wyglądało to jakbym am się wyrzygał na menu.

Co do tekstu mogę tak zastosować do reszty, bo na razie mi nic innego do głowy nie przychodzi, tym bardziej jak tobie pasuje.

logo sam zauważyłem, ale w czasie publikacji anie miałem już czasu an zabawę w gimpie, więc zrobię je teraz, generalnie na szybko na jednej stronie musiałem ogarniać krzaki.
Co do klikania, patrz 3 akapit postu.

tego sam nie ogarniam, o co ci chodzi, ale blokady nałożone na stronę to zabezpieczenie przed gimbusami, by nie powielały kodu
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

kurzel131 pisze:Najprostrza była, by strona na ramkach, a to lata 90 i uwierz mi większość, by wolała strony we flashu, bo dziś flash+css to ponoć podstawa w zaistnieniu na rynku.
Ty mówisz to serio, czy dziesięć lat temu?
Dziś trenden jest HTML5, jQuery. Choć, żeby nie iść zbytnio z prądem a nie być staroświeckim CSS, HTML, PHP + JS.

Flasha lubię, jednak jest coraz więcej mobilnych urządzeń, one nie mają obsługi FLASHA, poza tym, kiedyś
Flash był receptą na bolączka grafików
gdyż języki internetowe wciąż nie dawały zbyt wielu opcji we wzornictwie.
(chyba, że wolisz dizaajn)

Za ewentualne błędy przepraszam, nie chciało mi się zbytnio ich szukać.
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

No właśnie ramki to metoda z lat 90, jqwerty zastosowałem tylko do pokazu slajdów jak na razie a flash jedyne co mi na razie przychodzi do głowy i z tego co widziałem to chmura tagów. Munus jest taki ,że flash wykorzystuje adobe flash player a portale typu youtube mi bardzo i ciężko chodzą z wersją 11, kinówka db co trwa 45 min oglądałem 90. Jedyne co mnie denerwuje to fora na hostingu fora.pl wymagają one minimum 3 postów i 24h czasu od rejestracji, jedno wyklucza drugie, a to wszystko, by zabezpieczyć się przed spambotami, tylko wiecie co jest najlepsze? na forum tzara mam konto od 2 lat i posta a i tak mam ten głupi komunikat.

Opublikowałem jeszcze stronę na chyba 3 stronach i zamejlowałem do koreańców i chyba po tych recenzjach zacznę układać wszystkie i robić update;p. A, tymczasem czas na dywersję w misji 14 tsk kam remake;>
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Jak się wam widzą takie kolorki strony ??

Obrazek
ODPOWIEDZ