Film Prezentujacy

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Film Prezentujacy

Post autor: Soul Calibur »

Witam, chcialem wam zaprezentowac film, ktory wlasciwie zrobilem chyba 2 miesiace temu, lecz dopiero moglem go wrzucic pokazuje tam pare scen z mojej gry i Gandalf + pokaz umiejetnosci swietej trojcy z R.K

Polecam ogladanie w 1080HD

http://www.youtube.com/watch?v=HG_H14mdllA

z mojej strony statycznie slabo bo poczatek multi ;d
Ostatnio zmieniony 18 gru 2013, 12:23 przez Soul Calibur, łącznie zmieniany 2 razy.
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Popraw link, bo ten przenosi mnie do ekranu edytowania moich wrzuconych filmów.
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Zrobione. :p
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Wydaje mi się, że zastosowanie muzyki z gry bardziej podkreślałoby jej charakter niźli wrzucanie swoich ulubionych piosenek. Ogólnie rzecz biorąc też trudno zainteresować podobnym materiałem innych graczy, bo ludzie często są po prostu zapatrzeni w siebie i nie specjalnie koncentrują się na czyichś umiejętnościach, zwłaszcza na osobach im nieznanych. Niemniej jednak cieszę się, że czerpiesz radość z tego klipu i jestem przekonany, że wrócisz do niego nie raz, nie dwa za kilka lat i będziesz rozpamiętywał swoje starcia i osiągnięcia z łezką w oku.
Polski Kirasjer
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 wrz 2013, 19:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Polski Kirasjer »

Czemu na końcu jest mój nick?
Przecież ja taki dobry nie jestem...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Przesunę do Działalności Fanów. ;)
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Kheli, dobrze powiadziane wszystko, lecz z muzyka oryginalna nie bylo by widowiskowo, a ja robiać filmy z gier lubie dołożyć troche dynamiki, choc z KaM to byl najciezszy film do zrobienia juz nie tylko pod wzgledem ,ze przy nagrywaniu mialem 4fps i kazda scene przyspieszalem ale i tez pod wzgledem, ze kam nie za bardzo nadaje sie do robienia z tego filmow :P

Polski Kirasjer, pozdrawalem ludzi, ktorzy sa normalnymi/dobrymi graczami z ,ktorymi mozna porozmawiac :P
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Właśnie, jest tak jak mówisz, mój drogi. KaM nie jest przeznaczony zbytnio do robienia dynamicznych filmów, zwłaszcza że największą bodaj frajdę z rozgrywki (nawet powtórki) czerpią osoby, które właśnie tę partię rozegrały, natomiast taki postronny obserwator niekoniecznie będzie przeżywał te same ochy-achy, że już o frajdzie nie wspomnę. Poza tym nadal skłaniam się ku oryginalnej ścieżce dźwiękowej. Nie brakuje w niej bojowych utworów. Wiesz, napięcie u widza można podkręcać materiałem trzy razy krótszym, choć sztuką jest połączenie najbardziej kluczowych scen z krótkim czasem oscylującym między jedną a dwoma minutami. Czy da się fajowsko całą przygodę zawrzeć w tak krótkim czasie? Naturalnie. Jeśli ma się kapitalny pomysł. Może wymagany byłby w czymś takim lektor, albo chociaż napisy. Długich klipów nie opłaca się wrzucać, tak na przyszłość, bo ludzie ich nigdy nie obejrzą do końca. Nie będą się ekscytować. A KaM, nie da się ukryć, wlecze się jak mucha w smole i nawet przyspieszenie niewiele pomoże. A widz jest spragniony wrażeń. Momenty walki całkowicie mu wystarczą. Przy dobrym montażu można wykadrować co ciekawsze ujęcia, a całej monotonnej reszty się pozbyć. ;) Chociaż wierzę, że robiłeś, co mogłeś.
Awatar użytkownika
Soul Calibur
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2013, 00:32

Post autor: Soul Calibur »

Sam montaż osobicie mnie nie zadowala, gdyż jest duzo błędów np. za szybko nie, które sceny, w 2min 9 sec za szybko pojawia sie " S G " oraz napisy koncowe musialem napisc to Wait Wait wait bo wczesniej tam byl napisany caly BL jaki mam, po wyrenderowaniu uznalem ,ze nie ma sensu tego pisac i musialem zastapic czyms czas w 9min nie uchwycilem calego obrazu , w 9min 34sec cenzure musialem zrobic, duzo tego jest najwiecej bledow podczas gry w kam'a, gdyz mialem 4fps podczas nagrywania widac nawet lagi ;x
Jesli przegram ten mecz, nie uronie ani jednej lzy za moich zolnierzy, bo nie zasluzyli oni na to...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Spokojnie, tylko rzuciłem okiem na nagranie; nie obejrzałem nawet jednej czwartej tego materiału. ;)
ODPOWIEDZ