Pomysły

Wszystko o KaM Remake - opinie, znalezione bugi, propozycje, mapy...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Franz_Maurer
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2013, 18:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Franz_Maurer »

ja tam głównie chciałbym mieć w swoim posiadaniu oddziały Rebeliantów z widłami :D i włóczęgów :) Może prościej byłoby jakoś przekonstruować to tak że jednostki z Ratusza szkoliłoby sie w Warowni normalnie jak innych żołnierzy, ceny jednostek z Ratusza zmienić na surowce podobnie jak mają standardowe jednostki... tak np dla Rebelianta potrzeba by było rekruta i widły, na włóczęge rekruta, topór i konia... itd. No nic trudno... poczekamy, zobaczymy, zdaje sie na inwencje tychże dwóch Odtwórców tej świetnej gry. Mimo wszystko i tak sie ciesze że wogóle ktoś pamięta o tej grze i ją na tyle odświeżył że praktycznie w każdym czasie można odpalić gre i znaleźć serwer z ludźmi do gry :)
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Franz remakerzy nie są źli tylko teraz mają co innego do roboty, pewnie coś prywatnie ,bo przecież co tu ulepszyć? Tylko kupcy- handel między graczami. Zresztą uważają że w ten sposób będzie jaki taki balans, więc są tu jak ojciec: opiekuńczy i chcący byśmy mieli jak najlepiej. Ja wsumie mam pomysł by były 3 przyciski:
Handel..........ON/OFF
Ratusz..........ON/OFF
Warsztat. .....ON/OFF
P.S. Franz fajne komentarze.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Franz_Maurer
Użytkownik Forum
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2013, 18:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Franz_Maurer »

A to fajna sprawa że "biorą" sie za ten handel między graczami... też o tym myślałem jak zobaczyłem Targ do budowania... wtenczas wymiany dałyby wiele możliwości dla graczy w sojuszach... tak np jedna wioska produkuje głównie jedzenie a druga przykładowo ma z tym problem no i produkuje głównie wojsko :) ahhh niemoge sie doczekać tejże modyfikacji :) Brawo!
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Hehe....
Wybacz , wprowadziłem Cię w błąd.
Chodziło mi o to że fajnie bybyło gdyby był takowy handel.
Zresztą były takie pomysły, a czy zrobią tak to ja nie wiem.
Ja robię żelazną broń,a ty jedzenie i się wymieniamy takie coś
jest w moich marzeniach...
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Handel miedzy graczami to bzdura. To nie zda egzaminu (jeśli gramy na 60PT).

Jeżeli już chcecie zmian, to poproście o więcej kolorów do wyboru w loby ! :D
Bądź opcje 'tylko sadź u leśniczego' albo.... priorytet budowania budynków albo,... blokowanie noszenia danego żarcia do gospody.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Skoro jest sprzeciw to jeszcze ja się wtrące. Pod względem handlu panowie wyżej mają rację. Ludzie którzy grają wyłącznie szybkie deathmatche to wąska grupa, większość grywa także dłuższe gry. Dlatego też utworzenie tej opcji mocno upłynniłoby rozgrywkę, oraz nie wykluczałoby od razu gościa z głodówką. Same plusy. Opcja "handel" oczywiście do ustawiania w lobby. Ale żadnego noszenia towarów do spichrzy sojuszników, bo moim zdaniem mija się to z celem (zbyt długie transakcje), choć swoją drogą możliwość przechwytywania pomocników wroga przemieszczających się między miastami to ciekawa sprawa :)
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej
Posty: 326
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:02
Lokalizacja: Poznań / Jarocin

Post autor: Bo_co »

Nie znam ludzi, którzy do 70 minuty mają więcej żarcia niż sami potrzebują.... To będzie bezużyteczne, w tym rzecz. No chyba, że dla graczy z PT100. Jest targ, niech 'trejdują'...
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Uznaję więc że rozumiesz co mam na myśli :) Podpytam Kroma czy mają to w planach.
Polski Kirasjer
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 wrz 2013, 19:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Polski Kirasjer »

Mi z waszych pomysłów najbardziej podoba się ten z zablokowywaniem niektórych produktów spożywczych w gospodzie .
krzysssztof
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 21 sie 2011, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krzysssztof »

I jeszcze blokowanie przynoszenia konkretnych wyrobów do warowni - czasem wcześniej buduje się wszelakie warsztaty, broń magazynuje w spichrzu a dopiero potem buduje warownie.
I wtedy przenoszenie broni ze spichlerza do warowni bywa czasem irytujące, powinno się dać to regulować.
Albo stawiamy 2 warownie, a towary chcemy dostarczać tylko do jednej ...
ODPOWIEDZ