Rekordy w wypełnianiu misji.

Szukasz kodu? Znasz praktyczne, przydatne sztuczki lub ich szukasz? A może opracowałeś interesującą taktykę? Zajrzyj tu!

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hajmus
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 29 wrz 2011, 21:16
Lokalizacja: Białośliwie/Koszalin

Post autor: Hajmus »

Oficjalnie witam... po dłuższej przerwie

Kilka dni przerwy między egzaminami, a więc i kilka prób bicia rekordów.
Ostatnio kilka osób dość poważnie zainteresowało się "szesnastką", to i ja spróbowałem swoich sił.
Cel był jeden, niebanalny zresztą - czas poniżej 2:00.
Wcześniej misję już kilka razy grywałem, więc pierwsza rozgrywka krótka, tylko dla przypomnienia.
Potem docelowa walka z czasem i oponentem.
Taktyka poprzedników zmodyfikowana (oprócz produkcji balist formowałem także wojsko).

Czas taki, jak na zamieszczonym screenie:)
http://www.bankfotek.pl/view/1178015

Zapisy tejże misji jak i kilku poprzednich pojawią się w najbliższym czasie.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Krótki powrót do korzeni.
TSK 5- 0:13.

edit 08.02.2012 16:21
TSK 4- 0:14.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Ostatnio jestem trochę zajęty, więc wybaczcie mi zwłokę z zamieszczaniem tu Waszych zapisów i uaktualnianiem listy, jestem w trakcie jej przepisywania (mam inny pomysł co do jej formy) oraz chcę jakoś uporządkować na swoim serwerze zapisy tak, żeby można było je łatwiej ściągać (będą linki na liście).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Nadal TSK.
Misja 20.
Oprócz wojska początkowego- 8 balist użytych w walce i 1 kusznik. Standardowa dla mnie kolejność: zachód, centrum, północ, wschód.
Zachodnia i centralna wioska zniszczona wojskiem początkowym. Balisty wchodzą do akcji dopiero przy północnym zamku. Ostatnia bitwa już bez przejmowania się stratami.
Być może dałoby się jeszcze urwać kilka minut- mocno zaaferowałem się walką i trochę zaniedbałem konstruowanie balist. Zupełnie też zapomniałem o plutonie mieczników, który od 24 minuty stał sobie obok bazy, nic nie robiąc.
Przy tym czasie, w ogóle nie trzeba stawiać budynków żywnościowych.
Czas- 0:58 Statystyka: utraconych- 70, pokonanych- 538.
Awatar użytkownika
Hajmus
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 29 wrz 2011, 21:16
Lokalizacja: Białośliwie/Koszalin

Post autor: Hajmus »

TSK 5 - 10min
TSK 7 - 13min
TSK 9 - 9min
TSK 11 - 25min
TSK 15 - 18min
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Żądam dowodów wszystkich tych czasów - w przeciwnym razie anulujemy wszystkie poprzednio osiągnięte, a ty sam stracisz nasz szacunek - jedną z najważniejszych rzeczy, jakie na tym forum wyznajemy*.

*Z góry przepraszam za generalizowanie - po prostu zakładam, że tak jest :) Dla mnie samego przynajmniej jest to sprawa kluczowa.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Hajmus
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 29 wrz 2011, 21:16
Lokalizacja: Białośliwie/Koszalin

Post autor: Hajmus »

czasy dla tsk podałem aby zobrazować możliwości stosowanej coraz częściej tutaj metody "save & load"
oczywiście zapis końcowy mogę podesłać w każdej chwili
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Obawiam się, że będę musiał dostać nie tylko zapis końcowy, ale także zapisy z początku, z poszczególnych momentów (dowolnie wybranych przeze mnie), jak i z końcówki. Jakie to będą momenty, postaram się do jutra rozpisać.
Wybacz, takie są zasady muzykowania... Na tym poziomie czasowym jeden zapis nie wystarczy.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Hajmus
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 29 wrz 2011, 21:16
Lokalizacja: Białośliwie/Koszalin

Post autor: Hajmus »

a co zmienią tutaj zapisy z dowolnej fazy rozgrywki, skoro przy metodzie "save & load" mogę każdą ważniejszą bitwę rozgrywać tak długo, aż stwierdzę, że poniesione straty są dopuszczalne na tym etapie rozgrywki :?: :!:
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Ja tu jestem od zadawania pytań!
Po prostu potrzebna mi jest pewna weryfikacja, a do niej zapis końcowy w 8 na 10 przypadków nie wystarcza.

Poza tym, metoda save&load jest znana już od co najmniej 6 lat, więc doskonale wiem, co jest potrzebne do weryfikacji czasów osiągniętych tą metodą.
Crimson (king) Michailoff
ODPOWIEDZ