Fan-arty (czyli me wypocinki)

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Mixxer5 pisze:@Up: O_o... No chyba jasne, że normalny zamek? :D
Chodzi ci o tego łucznika? to z... KAM :D znalazłem w necie szkice.
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

No muszę przyznać - drugie wygląda już całkiem całkiem. Ale trochę nie pasuje do gry - to co jest wystarczy.

PS: Widać, zacząłeś się bawić zaawansowanym edytorem grafiki. Tylko tak dalej :wink:.
Awatar użytkownika
Kanonier
Użytkownik Forum
Posty: 48
Rejestracja: 04 lut 2009, 15:59

Post autor: Kanonier »

A czcionkę sam zrobiłeś:niedowiarek: ?Bo ta jest podobna (wręcz taka sama, tylko inny kolor) do tej z gry krzyżacy.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Kanonier pisze:A czcionkę sam zrobiłeś:niedowiarek: ?Bo ta jest podobna (wręcz taka sama, tylko inny kolor) do tej z gry krzyżacy.
To sobie ścigłem fonta. Wybrałem tą bo można się rozczytać.

----------

Tym razem tapeta na pulpit. Bardzo emocjonująca, kolorowa i fajna ;)

Obrazek

Tak widzę nowe okno misji przegranej/anulowanej

Statystyki są symbolicznie dodane abyście widzieli jakby to wyglądało mniej więcej.

Obrazek

----------

Kolejna tapetka z Remake.

Obrazek

----------

Nowy Rok nowa tapeta !


Obrazek


---------

Tym razem postawiłem na prostotę bez fajerwerków. 1600x1200 KAM REMAKE

Obrazek

---------

Kolejna ciekawa koncepcja tapetki 1600x1200 może komuś się spodoba

Obrazek

---------------

Propozycja nowego budynku do gry ! Gospodarstwo które wynaga 2 szt. kamienia ! W większości zrobione z drewna


Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 sty 2012, 14:50 przez janosiczek, łącznie zmieniany 3 razy.
rebeliant
Użytkownik Forum
Posty: 30
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:24

Post autor: rebeliant »

Wow, czym się ten budynek różni od farmy w wyglądzie? Fan-arty według mnie to 5 min, co za trud ściągnąć tapetę, dodać jakiś filtr, napis: "Knights and Merchants"który nie przypomina nawet tego w logu gry, i ew. tło pod ten napis? Ale liczą się chęci więc w skali 1/10 dostajesz 4/10.

To tylko moja opinia nie musisz się z nią zgadzać, możesz ją nawet ignorować, lecz mam nadzieje że zmotywujesz się trochę więcej pobawić w przykładowym Gimpie.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Kolejna osoba, która dojrzała jakże bijący artyzm z dzieł naszego nadwornego malarza. ;) Do natchnienia tym pracom daleko. Nawet nie jestem przekonany, czy "praca" to deczko nie za duże słowo. Alanbach przynajmniej swoją kampanię okraszał własnymi malunkami, inspirowanymi grą, acz za wyjątkiem inspiracji, niewiele elementów podchwytywał. Raczej tworzył w większości od zera. I to mu się chwaliło. Nie chwalił się malunkami w kategorii "twórczości fanów", ponieważ stanowiły one integralną część jegoż projektu, który i tak zdobywał przychylne rekomendacje na "odbieganie od normy" i wykraczanie śmiało poza jakąkolwiek formę.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Na przestrzeni kilku miesięcy NIKT z obecnych ludzi nie zademonstrował, żadnej tapety czy czegokolwiek innego. Owszem pisaliście tylko w dziale pomysły. I na tym koniec. Wiem bo zaglądam na forum w dziale fanowskim tylko ja porobiłem jakieś grafiki. Postanowiłem iść na minimalizm. I mi się podobają sam mam tapete na pulpicie z kam. wygląda dobrze. I co z tego ze to wyklejanka + filtry ?
rebeliant
Użytkownik Forum
Posty: 30
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:24

Post autor: rebeliant »

No właśnie nic z tego, my chwalimy tutaj to że tobie się chciało, ale mogłeś się bardziej przyłożyć, kto wie? Może kogoś by to zainspirowało do stworzenia swoich tapet? Myślałeś kiedyś tak o tym?
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Kolego, ale ja właśnie CHCIAŁEM aby był napis KAM i mała grafika na białym tle - to wszystko ! :smiesne:
Miało być proste, lekkie i to wszystko.
rebeliant
Użytkownik Forum
Posty: 30
Rejestracja: 19 lis 2007, 20:24

Post autor: rebeliant »

janosiczek pisze:Kolego, ale ja właśnie CHCIAŁEM aby był napis KAM i mała grafika na białym tle - to wszystko ! :smiesne:
Miało być proste, lekkie i to wszystko.
To ja polecam w googlach napisać: "Minimalistic wallpapers", ponieważ ty nawalałeś w jednym z artów warstwę na warstwę, a później to rozmazywałeś. Niektóre rzeczywiście, są takie jak piszesz, ale większość nawet nie jest w 1%

Zaskocz mnie.
ODPOWIEDZ