Topware zamyka swoje polskie forum (27.05.2010)

Zapraszamy do komentowania nowości, pojawiających się na stronie knights.sztab.com.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Topware zamyka swoje polskie forum (27.05.2010)

Post autor: lucbach »

Dystrybutor gry "Knights and Merchants "w Polsce, firma Topware, zaprzestanie od jutra supportu gier komputerowych przez swoje forum, a w ciągu kilku najbliższych dni wyłączy je na dobre.

Decyzja o zlikwidowaniu kanału komunikacji z fanami wydaje się zaskakująca, szczególnie po tym, gdy pod koniec stycznia firma oficjalnie ogłosiła, że chce zacieśnić swoje więzy z fanami.

Pomoc techniczna do gier Topware będzie się prawdopodobnie odbywała od tej pory za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie wydawcy. Administratorzy i moderatorzy forum przeniosą się do serwisu www.HardTruckSite.pl, którego fani zdominowali w ostatnim czasie forum wydawcy.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

No cóż, takie życie. Z czego nie ma za dużo kasy, wyginie.
Obiecanki-cacanki, aż mi się nie chce rozpisywać.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pomoc techniczna do gier Topware będzie się prawdopodobnie odbywała od tej pory za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie wydawcy.
Tak, już widzę "odpowiedź" na zapytanie techniczne dot. KaM...
Chce ktoś spróbować?
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Warlike
Użytkownik Forum
Posty: 283
Rejestracja: 30 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Warlike »

To było do przewidzenia... :obrazony:
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Jakby to kogoś obchodziło...
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Ta decyzja mnie bardzo zaskoczyła. Całkiem niedawno korespondowałem jeszcze z jednym z administratorów tego forum, któremu bardzo zależało na rozkręceniu forum Topware oraz na wsparciu fanów.

W obecnej sytuacji wypada mi powiedzieć, że szkoda, duża szkoda. Z samego forum Topware też mieliśmy część odwiedzin na to forum i stronę.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
PiotrekLBN
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2010, 17:25

Post autor: PiotrekLBN »

Drogi Lucbachu, a czy sprawdzałeś skrzynkę mailową ?:) W ciągu ostatnich dwóch tygodni dostałeś ode mnie chyba dwa maile :)

Pozdrawiam
Piotr Ł.
Awatar użytkownika
Toczek
Użytkownik Forum
Posty: 97
Rejestracja: 29 sie 2009, 21:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Toczek »

lucbach pisze:Całkiem niedawno korespondowałem jeszcze z jednym z administratorów tego forum, któremu bardzo zależało na rozkręceniu forum Topware oraz na wsparciu fanów.
Całkiem dawno jakiś administrator tego forum pisał o wznowieniu jakiegoś projektu... czekaj, jak on się nazywał... Muszę spojrzeć chyba do zeszłorocznego archiwum jeszcze... Jakieś "Centrum Misji", czy coś, chociaż ja już nie pamiętam o co chodziło...

A forum Topware? Cóż, dla mnie ta firma od jakiegoś czasu niczego nie potrafi zrobić od początku do końca także myślę, że spokojnie mogą to zamknąć.
Kiedyś wydali coś takiego, jak "Earth Universe". Była to próba tego samego, co zrobił ze sporym zyskiem Westwood ze swoją serią Command&Concuer ("Command&Concuer the First Decade"). Tylko, że Westwood zadbał o to, żeby ich produkt był kompletny. Za 100zł dostałem komplet wszystkich gier, pełnych nieokrojonych. Zadbali też o jakąś promocję, czyli było to w gazetach, świat wiedział. Kupiłem. Warto było, zarwałem dwie nocki przywołując wspomnienia.
Tak więc, kiedy zobaczyłem, co tak naprawdę kryje pudełko "Earth Universe" strasznie się rozochociłem, oczywiście kupiłem tego kota w worku, a kiedy poinstalowałem wszystko co trzeba zgroza mnie ogarnęła. Dostałem gry okrojone, brak niektórych filmów, brak niektórych trybów gry, coś jakbym kupił to na bazarze od pirata. W dodatku każda gra miała komplet starych, nienaprawionych bugów, a niektóre nawet dodatkowe babole - na przykład Earth 2140, gdzie przeciwnik nie rozbudowywał bazy. Na forum topware'owskim przez pół roku nikt nie potrafił odpowiedzieć, jak tego buga załatać, w końcu z niesmakiem odinstalowałem to coś.

Niech zdycha. Nikt nie zauważy.
http://farmersi.pl - polecam wszystkim, którzy cenią sobie wymagającą myślenia rozgrywkę na poziomie.
Awatar użytkownika
Mathias
Użytkownik Forum
Posty: 92
Rejestracja: 27 sie 2007, 13:08
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Mathias »

Coś się kończy, coś zaczyna - jedno znika, dając miejsce drugiemu.
Myślę, że nie ma nad czym rozpaczać, komercja wykończyła forum Topware, teraz polską sceną K&M rządzić będą już TYLKO fani, którym NIE zależy na kasie i zysku.
Awatar użytkownika
Kanclerz
Użytkownik Forum
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:25

Post autor: Kanclerz »

Tak jest. To fani gry. Czyli My. przejmujemy pałeczkę...
Szkoda, no ale coś się kończy, coś zaczyna... :niedowiarek:
Lubię k&m i zagram we wszystkie wasze kampanie. :D
ODPOWIEDZ