Zainteresowania sportowe

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jak wypoczywasz ?

Czynnie
6
46%
Biernie
5
38%
Nie odpoczywam
2
15%
Odpoczywam 24/h
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

krzysiek000 pisze:Wiecie co jest najgorsze? To że ludzie się ze mnie śmieją że tak często jeżdżę rowerem.
"Koledzy" z osiedla ciągle mówią, że jeżdżę na tym rowerze jak wieśniak... A oni sami jak ci idioci włóczą się po osiedlu. Z takimi to nie warto nawet trzymać, skoro nawet 10-latek zaczął z nimi palić...
E tam, nie przejmuj się, przyczepią się do wszystkiego, a jak już nie będą mieli do czego, to stwierdzą, że masz zbyt jasne włosy lub zbyt gęste brwi.
Z głupkami osiedlowymi nie warto się zadawać, źle to wpływa na rozwój psychiczny i inne pierdoły. Są zwyczajnie zazdrośni. Zazdroszczą nam wszystkiego: spokojnego życia, dobrych ocen, tego, że mamy kasę (oni wszystko wydają na faje), że mamy ładne i miłe dziewczyny, a oni tylko panny do towarzystwa, niezbyt mądrzejsze od nich samych.
Sam mieszkam na osiedlu, i wierz mi, znam Twój, Krzyśku ból.
Lekarstwo: nie przejmować się, tylko ładować kolejne kilometry w licznik rowerowy (o ile go masz :D).
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Warlike
Użytkownik Forum
Posty: 283
Rejestracja: 30 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Warlike »

Ja mam 10 min do jednego z gorszych osiedli w mieście, na szczęście te 10 min drogi to wystarczająca bariera przed napływem dziadostwa... :wink:
krzysiek000
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2007, 17:03

Post autor: krzysiek000 »

Post do usunięcia
Ostatnio zmieniony 29 lip 2010, 12:40 przez krzysiek000, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Knecht
Użytkownik Forum
Posty: 189
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:13

Post autor: Knecht »

Gratuluję sukcesu , i tak jesteś niezły , chociaż zająłeś końcowe miejsce , to bije ci pokłony . Na rowerze nie jeździłem dobre 2 lata i wątpię czy bym chociaż połowę tego dystansu dał radę przejechać . :?
-> I na co si&#281; gapisz <-

Forum KaM ->http://www.kam.senrix.cba.pl/forum/index.php <- Forum Kam

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2352 Przy&#322;&#261;cz si&#281; ! Razem stworzymy TSK 2 !
Awatar użytkownika
Miniu
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 28 gru 2009, 09:19
Lokalizacja: Brzezinka koło Krakowa

Post autor: Miniu »

U mnie przede wszystkim narty. Uwielbiam jeździć przede wszystkim w Austrii czy Włoszech. Jak się słabo jeździ to żadna przyjemność ale na nartach to ja już na prawdę wymiatam... :P
Ja preferuje czynny tryb życia. Dwa razy w tygodniu chodzę na judo (mam już żółty pas :szczerzy: ). Na wuefach gramy najczęściej w kosza, siatkę albo mini hokeja czyli plastikowymi kijami na drewnianej podłodze. W wakacje gram z kolegami z podwórka (nie ze szkoły) w nogę. Najbardziej lubię grać w pomocy i dobry jestem jak wystawiam. po moim podaniu trudno nie trafić. :P Jeśli chodzi o telewizor to lubię oglądać piłkę nożną i koszykówkę.
Kampania: The Indian rebellion
& Lancetnik
Misja 1-2 = 100%
Misja 3 = fabu&#322;a 50% mapa 90% skrypt 0%
Awatar użytkownika
Knecht
Użytkownik Forum
Posty: 189
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:13

Post autor: Knecht »

Narty..... sport całkowicie mi nie znany tak samo jak snowboard .......(Poprawcie mnie jak źle napisałem )
-> I na co si&#281; gapisz <-

Forum KaM ->http://www.kam.senrix.cba.pl/forum/index.php <- Forum Kam

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2352 Przy&#322;&#261;cz si&#281; ! Razem stworzymy TSK 2 !
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Pisałem już o tym, ale nie w tym temacie, więc:
Ze sportów, gdzie się nie człowiek zbytnio nie rusza, to bilard, szachy i podobne gry, zaliczane jednak do sportów (nie mówię, że jestem w to dobry).
Z innych, bardziej wymagających, najbardziej liczy się rower. Tak po prostu, bez zaplanowanej trasy, średnio trochę ponad 20 kilometrów, raczej nie dalej niż 40. Wydaje się mało, ale zwykle nie robię przerw, a okoliczne ścieżki i tak są genialne (mówiłem coś o drzewach na środku?).
Raczej nie biegam, nie pływam, spacery też nie są częste, zdarzy mi się robić pompki czy inne mniej skomplikowane ćwiczenia.

Będąc zwolnionym z WF-u od wczesnych lat nie umiem też zbytnio grać w piłkę nożną/siatkową/koszykówkę/co tam jeszcze, wiele tego (dochodzi kwestia gry zespołowej, jakoś większość rzeczy idzie mi lepiej, jak robię je samemu). Da(aaa)wno temu był jeszcze tenis stołowy, też nie przepadałem.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
loozak
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 17 paź 2008, 16:05

Post autor: loozak »

A ja lubię pływać, jestem w klubie pływackim i jadę 29 maja na mistrzostwa Polski. Mogę się zmierzyć na każdy dystans. :wink:
_______________________________________
By&#322;em kiedy&#347; pomocnikiem ale to si&#281; zmieni&#322;o, teraz jestem Mim Pan i W&#322;adca.
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

OK, to 1v1 na 1000 lat świetlnych, zgoda?
Awatar użytkownika
Warlike
Użytkownik Forum
Posty: 283
Rejestracja: 30 kwie 2006, 13:33
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Warlike »

Krzysiek, ja na pierwszym moim biegu uczepiłem się gdzieś w połowie trasy jakiegoś dziadka, bo miał fajne tempo i tak dobiegłem za nim prawie do samej mety ;) .
ODPOWIEDZ