[nowe misje] Zielarz

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Podaj ocenę, jaką dałbyś za tę misję (nie chodzi o jej długość i poziom trudności).

1
6
24%
2
2
8%
3
1
4%
4
7
28%
5
9
36%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Nie mam póki co zainstalowanego KaMa, w związku z tym nie jestem w stanie kontynuować, ale jak znajdę trochę więcej czasu to wgram na nowo moje misje, proszę więc o cierpliwość. W planie jest:

Misja 1.:

- poprawienie misji 1. zgodnie z zaleceniami, a także naprawa miasta sojusznika;
- drobne poprawki w skrypcie.

Misja 2.:

- napisanie na nowo całego skryptu;
- poprawa fałdowań, które uniemożliwiały poruszanie się po niektórych miejscach.

Co do misji 3., mapka jest w 100% zapełniona, i w około 40% ukończona. Będzie to misja ekonomiczna, na razie nie znam jako - takiego poziomu trudności.
Obrazek
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Mapki nawet dobre, tylko za ostre fałdowania, co rzuca się szybko w oczy. Popracuj trochę, a będziesz robił super mapki. Fałdowania rób najlepiej 2 i 3 pędzlem. :D
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

robi29 pisze:Mapki nawet dobre, tylko za ostre fałdowania, co rzuca się szybko w oczy. Popracuj trochę, a będziesz robił super mapki. Fałdowania rób najlepiej 2 i 3 pędzlem. :D
Otóż nie zgodzę się! (chodzi o robienie fałdowań) Moim zdaniem pędzla nr. 3 powinno się stosunkowo rzadko używać, dość często dwójkę, ale najlepsze wyniki osiąga się jedynką. Niestety będzie to żmudna robota, ale jak komuś się naprawdę chce to polecam... oczywiście ważna jest też technika, ale to już inna bajka.
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Fałdowań nigdy nie robię "trójką", jest za duża. Używam najczęściej "elevate peak", pędzlem drugim. Tak tematem fałdowań, zauważyliście, że są dwie możliwe opcje (kwadrat i koło, aby zmienić trzeba kliknąć ten obrazek po prawej obok miary pędzla)?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Tak, wiem :wink: .
Ale zawsze robię kołem - kwadrat jest dość sztuczny. No chyba że robię mury lub wieże (z machinami) :D . Wtedy kwadrat jest obowiązkowy.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Zielarz
Użytkownik Forum
Posty: 82
Rejestracja: 26 gru 2008, 13:14

Post autor: Zielarz »

Misja 1 i 2, w wersji poprawionej do pobrania w pierwszym poście. Nie ma zbyt wielkich zmian, ale poprawiłem zgodnie z Waszymi zaleceniami.
Obrazek
jopik323
Zbanowany
Posty: 19
Rejestracja: 26 cze 2009, 07:27

Post autor: jopik323 »

mapy usuniete . nieda sie sciągnąć
ODPOWIEDZ