SR3: osoby do podkładania głosu poszukiwane!

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany

Czy uważasz dodanie nowych głosów dla jednostek TPR za dobry pomysł?

Tak
43
68%
Nie
20
32%
 
Liczba głosów: 63

kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

SR3: osoby do podkładania głosu poszukiwane!

Post autor: kuba11100 »

//edit: Dodaję ankietę, najpierw powinniśmy zadecydować czy w ogóle taka modyfikacja powinna powstać. Proszę na razie nie wysyłać żadnych nagrań.

Witam wszystkich.
Jak już pewnie wiecie, od kilku miesięcy trwają prace nad patchem Service Release 3, wprowadzającego wiele zmian. Jedną z nich ma być również dodanie nowych głosów dla jednostek z wersji TPR - które w tej chwili używają głosów innych.
Jeśli jest ktoś zainteresowany użyczeniem głosu dla którejś z jednostek (tj. rebelianta, pachołka, włóczęgi, wojownika), proszę śmiało umieszczać linki do próbek w tym temacie lub wysłanie na adres kontakt (at) kuba11100.c0.pl . Prośbę tę kieruję przede wszystkim do osób z nieco bardziej pasującym do gry głosem (no wiecie, wojownik z głosem 10-latka brzmiałby dziwnie :-))

Proponuję też wzięcie pod uwagę motywów poszczególnych jednostek zaproponowanych przez Lewina:
- Pachołek: Sly thief (przebiegły złodziej)
- Włóczęga: Maybe a bit middle eastern (może trochę środkowo-wschodni (?))
- Wojownik: The barbarians cousin. Big and brawny (krewny barbarzyńcy - wielki, muskularny)
- Rebeliant: Slightly stupid, angry farmer with a bit of a lisp (trochę głupi, wściekły chłop, trochę sepleniący)
Ostatnio zmieniony 10 lis 2008, 15:25 przez kuba11100, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

"trochę głupi, wściekły chłop, trochę sepleniący"
Chyba mam kogoś do obsadzenia tej roli :P
Awatar użytkownika
Xoov
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 02 lis 2008, 10:26
Lokalizacja: Tutaj

Post autor: Xoov »

Właśnie przeczytałem oryginalny wątek i się zastanawiałem, czy ktoś o tym wspomniał tutaj :) Myślę, że da się coś wykombinować, tylko trzeba poczekać, aż domownicy wyjdą, żeby ich nie wystraszyć :D
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Już sobie to wyobrażam: "Giń Ścierwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!", "AGHHHHHHHHHH!!!!!!!", albo znane nam: "DAWAĆ ŻARCIE!!!!!". Po takim okrzyku nie dostałbyś obiadu do końca tygodnia...
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ale to mają być okrzyki po polsku czy po angielsku?
Swoją drogą niezły pomysł ;).
Awatar użytkownika
Xoov
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 02 lis 2008, 10:26
Lokalizacja: Tutaj

Post autor: Xoov »

Na pewno po polsku, nie wiem, czy do wersji angielskiej są jeszcze poszukiwane głosy.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Po polsku, angielskie robi Lewin - ale jeśli masz coś do powiedzenia o jego nagraniach lub sam chcesz nagrać - proszę bardzo (jednak to osób do polskiej wersji brakuje).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Markocice

Post autor: Kadora »

Służę swoją pomocą, sam pozmieniałem sobie głos piechura z mieczem na mój własny ^^

http://www.badongo.com/file/12029956 - niektóre pliki z moim głosem jakie podmieniłem pod piechura :P
Ostatnio zmieniony 09 lis 2008, 21:04 przez Kadora, łącznie zmieniany 1 raz.
Mam Heavy!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Domowym mikrofonem? Masz barwę głosu stworzoną do dubbinu? To nie może być pusty, zwykły głosik.
Poza tym całej tej akcji nie popieram. Jedna wielka amatorka. Skontaktujcie się z jednym z oryginalnych dubbingowców i poproście o udzielenie głosu. Znajdziecie ich w napisach końcowych.
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Markocice

Post autor: Kadora »

tak, domowym mikrofonem, nie posiadam tu tłoczni do plików dźwiękowych, jedynie co zrobiłem to pomodyfikowałem troche w wavepadzie XD

nie są to najlepszej jakosci nagrania, moze jest w mych okrzykach za mało emocji, ale robiłem je w nocy gdy rodzice spali więc to mnie trochę chamowało od barbarzyńskich wrzasków.....
Mam Heavy!
Zablokowany