[nowe misje] belam

Miejsce dla tematów o misjach, które z różnych powodów nie są już dostępne do pobrania.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
belam
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2008, 16:51
Lokalizacja: zza rogu

[nowe misje] belam

Post autor: belam »

witam, daje wam moją misje :) jak znajdziecie jakies bledy to mowcie a postaram sie je poprawic :mrgreen:

http://rapidshare.com/files/162538382/mission.rar

plik belam.map wkleic tam gdzie mission0.dat
Ostatnio zmieniony 10 lis 2008, 21:26 przez belam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Mam pytanie: czy powinienem napisać Ci co w Twojej mapie mi się nie spodobało? Czy oszczędzić Ci pewnego rodzaju upokorzenia i tylko zaznaczyć, że wszystko mi się nie podoba?
Awatar użytkownika
belam
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2008, 16:51
Lokalizacja: zza rogu

Post autor: belam »

napisz, chetnie sie dowiem :)
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

DeBe, napisz sobie jakąś wypowiedź na te słabe mapy i tylko za każdym razem ją wklejaj :P
Ostatnio zmieniony 09 lis 2008, 20:03 przez Cavv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

-Przede wszystkim beznadziejny pomysł na mapę... właściwie to brak jakiegokolwiek pomysłu. W zasadzie większość terenu to pustkowia...
-Góry to jakaś masakra... wyglądają jak krowie... ten teges... wiadomo o co chodzi. LENISTWO!
-Rodzaje gleb itp. to zupełna jatka... obok siebie nawciskałeś takie rodzaje, które się zupełnie ze sobą nie łączą... a w efekcie widzimy odrażające kwadraty na ziemi (to tak jakbyś namalował pustynię obok śniegu).
-Fałdowanie terenu praktycznie zerowe...
-Brak lasów... ogólny chaos.
-To samo w przypadku kamieni i patyków... pomijam fakt, że kwiatów i grzybów w ogóle nie ma.
-Płaski most... to woła o pomstę do nieba
-Węgiel... bez komentarza
Ocena:1
Debe, napisz sobie jakąś wypowiedź na te słabe mapy i tylko za każdym razem ją wklejaj Żartowniś
DeBe!
Chyba tak zrobię... jak mapa jest fatalna to fatalna, więc co się rozwodzić na ten temat?
Awatar użytkownika
belam
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2008, 16:51
Lokalizacja: zza rogu

Post autor: belam »

co do mostku masz racje, ale sie meczylem kilka godzin i nijak niemoglem go zmusic aby zrobil sie taki jaki powinien byc ;p a reszte postaram sie poprawic
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Markocice

Post autor: Kadora »

Dobra mapa, brakowało mi czegoś na szybko, i możliwości zatłuczenia kompa na spawnie :D Oby więcej takich map było :P
Mam Heavy!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Kadora pisze:Oby więcej takich map było :P
DeBe by zawału dostał. Czy aż takie fajne jest dowiedzenie się o edytorze służącym do urozmaicania gry, ściągnięcie go i po pięciu minutach zabieranie się do tworzenia mapy swego życia? Czy nie lepiej po miesiącu dopiero pierwszy projekt wypuścić w obieg? Conajmniej dobrych autorów map na tym forum można policzyć na palcach dwóch rąk. A co z resztą tematów o misjach? Takie denne? Masakrada.
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Jaki pech, że kiedy pisałem poradnik dla tworzących mapy, to mi się komp zepsuł, może pare osób by go przeczytało i nie było by tyle tego badziewia :/
Awatar użytkownika
Kadora
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2008, 20:44
Lokalizacja: Markocice

Post autor: Kadora »

Badziewia? To odejście od schematów standardowych map, jakie belam zaprezentował to dzieło sztuki ^^
Mam Heavy!
ODPOWIEDZ