Chętni do pomocy w tworzeniu misji

Tutaj dowiesz się jak stworzyć własne misje oraz pisać do nich skrypty; dział jest też miejscem na ogólne dyskusje dotyczące tworzenia misji.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Chętni do pomocy w tworzeniu misji

Post autor: lucbach »

Witajcie, Twórcy Misji!

Ten temat to jedyne miejsce, gdzie można poprosić o pomoc w tworzeniu bądź testowaniu misji. Tutaj nie zgłaszamy problemów, a jedynie prosimy o konkretną pomoc. Proszę podawać o jaką misję chodzi, na czym miałaby polegać pomoc i jakie siły są potrzebne. Do tego namiary na siebie, żeby wszystko omówić już prywatnie, a nie w tym temacie.

Wszystkie inne tematy dotyczące szukania chętnych będą usuwane.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Lizaczek36
Użytkownik Forum
Posty: 72
Rejestracja: 01 lip 2008, 13:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lizaczek36 »

Szukam chętnego do robienia misji.Proszę się zgłaszać na pw.Zapewniam że stworzymy dobry zespoł :wink: .


PS.Szukam tylko 2 pomocników do fabuły i mapy :).
Kampania niedługo zacznie się robić ^^.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Ja akurat z taką samą prośbą jak lizaczek szukam ekipy mapera i kogoś do fabuły. Ale dopiero po formacie mam za 2 dni tagże moje gg to 10876175.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2009, 22:04 przez Kamson, łącznie zmieniany 2 razy.
BloodStorm
Zbanowany
Posty: 28
Rejestracja: 10 sie 2008, 19:46

Post autor: BloodStorm »

Szukam pomocnika do pomocy w mojej nowej Kampanii. Zgłaszać się na gg 3613320 !
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Sora że zawracam jeszcze głowe ale poprawiłem numer gg mam pewne plany co do kampani chętnych wtajemnicze :D
Awatar użytkownika
Vesper
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 15 wrz 2008, 15:18
Lokalizacja: gród Wallheim

Post autor: Vesper »

<edit>
"Armia baran&#243;w prowadzona przez lwa jest silniejsza od armii lw&#243;w prowadzonej przez barana"

N. Bonaparte
Awatar użytkownika
Przem@s
Użytkownik Forum
Posty: 52
Rejestracja: 09 lut 2008, 14:50
Lokalizacja: Z pokoju

Post autor: Przem@s »

Szukam 2 pomocników do mojej (pierwszej) nowej kampani. Poszukuje kogoś do skryptów i terenu. Moje gg to gg://9366108.
piszcie nawet jak jestem niedostępny
Obrazek
Awatar użytkownika
Gravemaster
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 24 gru 2008, 10:54

Post autor: Gravemaster »

Zgłaszam się na fabułopisacza (*łamie język*). Moje GG to 2259829 (zazwyczaj niedostępny) A tak jeszcze coś o mnie :P należę do gazetki szkolnej (tak, zgadliście, opowiadaniowy kącik!), gdzie redaktorka chwali moje pomysły (pominę fakt, że oprócz niej każdy się pyta o co chodzi. trudno.) Oprócz tego jeszcze piszę jedno , gdzie w rolach głównych są członkowie mojej klasy (raz nauczycielka nie dała mi doczytac odcinka do końca z powodu ataku wręcz histerycznego śmiechu) oceny, blog itp itd. Także piszcie, jak odkryję GG to odpiszę. ^^
Awatar użytkownika
Majin_Vegeta
Użytkownik Forum
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2009, 18:02

:)

Post autor: Majin_Vegeta »

Ja chętnie pomogę :)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Najpierw może lepiej zrobiłbyś coś sam, co będzie w stanie nas chociaż w miarę urzec. Można przekombinować Twoją deklarację jako, że to Ty szukasz tutaj pomocy. Nie wiem, czy dużo osób pokusi się na pomoc kogoś, kto dotąd przerabiał misje inne. Podejrzewam, że ludziska szukają kogoś, kto w fachu będzie od nich lepszy i zaskoczy, wytłumaczy im coś, czego sami nie byliby w stanie zrobić. Tworzenie własnych, nawet badziewnych misji od zera jest punktem startowym, ponieważ tworzą od podstaw, od białej kartki i na własnych osiągnięciach, dzięki empirii stają się w kunszcie coraz lepsi. Ale tu trzeba zacząć, a nie udawać, że się zaczęło i proponować siebie na instruktora. Był tu już taki jeden (i w dalszym ciągu jest), który nie zrobił nic, a proponował wziąć WWK w swoje ręce. Bez pozytywnego skutku, na szczęście.
Zablokowany