EURO 2008 - Play-off czas zacząć!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Kto zostanie mistrzem Europy?

Czas głosowania minął 29 cze 2008, 20:41

Portugalia (nie głosuj na tą opcje, bo już jest to bez sensu)
1
6%
Turcja (nie głosuj na tą opcje, bo już jest to bez sensu)
1
6%
Chorwacja (nie głosuj na tą opcje, bo już jest to bez sensu)
0
Brak głosów
Niemcy
0
Brak głosów
Holandia (nie głosuj na tą opcję, bo już jest to bez sensu)
11
61%
Włochy (nie głosuj na tą opcję, bo już jest to bez sensu)
1
6%
Rosja (nie głosuj na tą opcję, bo już jest to bez sensu)
3
17%
Hiszpania
1
6%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

nie e, będzie tak jak ja powiedziałem i koniec! :P
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Jako formalność muszę zamknąć półfinałowe typowanie. W tym momencie lista wygląda następująco:

1. Robi29 - 4 punkty.
2. Doman100 - 3 punkty
3. Kamson i PinCher - 1 punkt
4. Rafael_5000 i Kamyk - 0 punktów.

Jak zwykle - Kamyk i Rafael_5000 mieli sporo pecha w typowaniach, bo nic im nie siadło, zaś Robi29 ma za to najwięcej szczęścia. Gdybym mógł oficjalnie typować - byłbym ex aequo z Robim29. Tak więc głosujcie na finał! Niech wreszcie coś wam siądzie! Ja typuję tak:
Niemcy - Hiszpania 1 2:0
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

No proszę. Robi nie obstawił pierwszego meczu, a i tak ma najwięcej punktów :). Gratuluję.
A mój typ to
Niemcy-Hiszpania 2 2:3

Edit:Ech znowu się zapomniałem :lol:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, 21:59 przez Kamyk, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

yyy... znaczy, że jak? popraw to Kamyku, albo Niemcy - Hiszpania 2 2:3, albo Niemcy - Hiszpania 1 3:2
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

Obstawiam Finał

Niemcy - Hiszpania 2-2 (1X)
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Do chrzanu te mistrzostwa... Wcale się nie zdziwię, jak okaże się, że były ustawione. W zaistniałej sytuacji chciałbym, aby wygrała Hiszpania. Po prostu mam jakiś potężny uraz do Niemców od zawsze. Nie lubię ich i życzę im z całego serca porażki. Ale jako że jestem pesymistą, obstawiam wynik finału:

Niemcy - Hiszpania 2:1
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Nie trzeba w typowaniach podawać wyniku po pierwszej połowie. Nie ma to żadnego znaczenia dla typowania, choć dla formalności zawsze wrzucić można. co do ustawiania mistrzostw - nie było tak tragicznie, jak na MŚ 2002 w Korei i Japonii, aczkolwiek nie było z tymi mistrzostwami za dobrze. Sędziowie (z wyjątkami) sędziowali źle, ale do złej pracy arbitrów jestem przyzwyczajony oglądając... Polską Ligę Hokejową :D. Niestety - chyba nie ma takiej sytuacji, gdzie rozjemca drobiazgowo sędziując gwizdałby w 100% sprawiedliwie. Zawsze wkradnie sie błąd. Ale tych na Euro 2008 było zdecydowanie za dużo.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

W tych mistrzostwach było tak, że jak jedna drużyna zagrała jeden mecz dobrze, to drugi zawsze przegrywała. I dlatego tak wszystkich zaskakiwali. Idąc tym tropem powinien być remis, bo obie drużyny pokonały sromotnie swoich rywali. To są te dwa wyjątki od reguły.
Niemcy majądobrych piłkarzy takich jak Lahm, Schweinsteiger(kłi kłi!), Podolski, Kloze, Ballack. Jednak mają słabego bramkarza i obronę, więc Hiszpanie mają ogromne szanse i liczę, że je wykorzystają.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Wbrew moim osobistym sympatiom obstawiam 1:0 dla Niemców w regulaminowym czasie gry.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

KONIEC MISTRZOSTW! HISZPANIA TRYUMFUJE! Grali dużo lepiej od Niemców i zasłużenie zdobyli tytuł. Zwycięską bramkę strzelił Torres, choć myślę, że gdyby w tym meczu grał Villa, to wynik byłby wyższy.
Teraz oficjalnie zamykam typowania na te mistrzostwa i podaję wyniki (tym razem podaję od końca):

Piąte miejsce - Rafael_5000, Lucbach i Krzysiek_000
Czwarte miejsce - Kamson i PinCher - 1 punkt
Trzecie miejsce - Kamyk - 2 punkty
Drugie miejsce - Doman100 - 3 punkty
Pierwsze miejsce i tytuł najlepszego typującego wyniki na knights.sztab.com - Robi29 - 4 punkty!

Poza konkursem - Michailoff - 4 punkty (miałby pierwsze miejsce :P).
Ogólnie te mistrzostwa dla naszego forum były bardzo pechowe :). Nie było nawet pięciu punktów nie mówiąc o 35, które były przecież absolutnym maksimum. Komentujcie mecz finałowy, oceńcie pomysł i przemyślcie, czy nie zrobić tego na jesień, ale z większym rozmachem. Wtedy byśmy typowali poszczególne ligi, choć wymagałoby to lepszej organizacji całego przedsięwzięcia :P. Myślę, że typowanie sprawiło wielu dużo frajdy i jest to (bądź co bądź) dużo lepsza zabawa, niż na przykład skojarzenia ;)...
Crimson (king) Michailoff
ODPOWIEDZ