(wydzielony)

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

O czym chcesz ich informować? Że wrzucam screeny z prostackich i nieuczciwych zagrań lub zachowań graczy?

Może ktoś stamtąd również wpadnie na taki pomysł i staniesz się znany nie tylko na tym forum :mrgreen:.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Magdalena pisze:O czym chcesz ich informować? Że wrzucam screeny z prostackich i nieuczciwych zagrań lub zachowań graczy?
Zawsze coś mozna znaleźć, to nie jest problem...
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

pawel95 pisze:
Magdalena pisze:O czym chcesz ich informować? Że wrzucam screeny z prostackich i nieuczciwych zagrań lub zachowań graczy?
Zawsze coś mozna znaleźć, to nie jest problem...
Co takiego? Jedyne co mozna mi zarzucic to to, że czasem mi marnie pojdzie gra i nie zdaze zrobic wojska na start. Zwłaszcza gdy ktoś da czas x2,5, a ja akurat mam cos do zrobienia i muszę odchodzić od komputera. Chyba, ze chcesz cos wymyślić i puścić to jako 'prawdziwą' informację - wowczas osmieszysz sie nie mniej, niz dotychczas.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

nie dyskutować prosze :P
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

pawel95 pisze:nie dyskutować prosze :P
Mysle, ze za podawanie fałszywych informacji na temat innych graczy powinno byc równoznaczne z banem.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Dobra, oboje dajcie sobie siana. Wykłócacie się o takie debilizmy że jak na to patrzę to nic tylko walnąć głową o ścianę. Magda, ściągnij TS i wszelkie problemy z głowy, a i na pewno będą ciekawe dyskusje na głos.
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Magdalena pisze:
pawel95 pisze:nie dyskutować prosze :P
Mysle, ze za podawanie fałszywych informacji na temat innych graczy powinno byc równoznaczne z banem.

Jeszcze cos przyjaciółka? Ja ciebie zbanuje zaraz. Jak twoje lobby tylko zobacze wchodze z fake?em i nigdy nie zagrasz grę do końca jeśli chcesz "banaaa".
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Wczoraj graliśmy na "Annie". Po PT Pawel95 stracił wojo i wyszedł... mimo, że miał jeszcze w zamku (widziałem na powtórce).. nie wiem czy myślał, że przegrał, ale jeszcze graliśmy 4v3 przez pół godz.. także proszę WAS nie wychodźcie w takich momentach, bo tylko grę psujecie... :|
Oczywiście my tj. tych 4 wygraliśmy...
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

To musze uznać ze prawda. :oops: Bo po tego spamowaniu tutaj o magde znowu taka gra była , ze mowiłem 10 raz ze tutaj idą do mnie bercik i browar 2vs1( i ja nie miałem złota na wojsko(dla tego nie miałem wiele w pt, woloszek)) ale nigd nie reagował. Konie browara juz były u mnie tak jak kompletna armia bercika.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Obserwowałem na bieżąco ten temat, ale nie udzielałem się, ponieważ mnie takie problemy raczej nie dotyczą. Jednak o Pawle muszę napisać parę słów, ponieważ jest to gracz z TS-a(ech nie przynosi nam zbyt dużej chluby swoim zachowaniem). A więc Paweł jest faktycznie nerwowym graczem, a w połączeniu z jego nie najlepszym polskim posty, które pisze są pełne błędów(dlatego niektórzy mogą go uznać za rozpuszczonego 14-latka). Paweł jest niestety od dawna znany z takich numerów nawet w grach teamspeakowych (niejednokrotnie nie chcieliśmy z nim grać z powodu wychodzenia z gier). Była nawet tutaj na forum raz niezła nagonka na niego(na tsie też wielu graczy go nie lubi) http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=3262, a zaczęło się tutaj http://www.knights.sztab.com/forum/view ... &start=160.
Niemniej uważam, że to ciągłe wstawianie screenów Magdaleno mija się trochę z celem, tak naprawdę przez to jeszcze częściej trafiasz na takich graczy. Ja z randomami najczęściej gram tylko żeby się pośmiać, jeśli jednak liczysz na prawdziwą grę potrzebna jest komunikacja i pewni gracze (np. TS, adres - kamts.eu).
Zablokowany