(wydzielony)

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Oj oj oj I jeszcze jedna runda. I jeszcze jedna. To znaczy mój własny teamt tez pobiję rekord w "teamacie który ma naj więcej postów" haha dobra
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

pawel95 pisze:
Mixons pisze:Obserwowałem na bieżąco ten temat, ale nie udzielałem się, ponieważ mnie takie problemy raczej nie dotyczą. Jednak o Pawle muszę napisać parę słów, ponieważ jest to gracz z TS-a(ech nie przynosi nam zbyt dużej chluby swoim zachowaniem). A więc Paweł jest faktycznie nerwowym graczem, a w połączeniu z jego nie najlepszym polskim posty, które pisze są pełne błędów(dlatego niektórzy mogą go uznać za rozpuszczonego 14-latka). Paweł jest niestety od dawna znany z takich numerów nawet w grach teamspeakowych (niejednokrotnie nie chcieliśmy z nim grać z powodu wychodzenia z gier). Była nawet tutaj na forum raz niezła nagonka na niego(na tsie też wielu graczy go nie lubi) http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=3262, a zaczęło się tutaj http://www.knights.sztab.com/forum/view ... &start=160.
Niemniej uważam, że to ciągłe wstawianie screenów Magdaleno mija się trochę z celem, tak naprawdę przez to jeszcze częściej trafiasz na takich graczy. Ja z randomami najczęściej gram tylko żeby się pośmiać, jeśli jednak liczysz na prawdziwą grę potrzebna jest komunikacja i pewni gracze (np. TS, adres - kamts.eu).

Haha znowu ten temat? Bez szkoły. Idd to po angielsku "I don't know" i Idk = "indeed" no tak mixons brawa brawa...
Na to ze ja umię 4 języki, i w dwóch nie umię pisac doskonale, a ty chyba tylko po polsku rozumiesz o co chodzi, to nie wiem czy takie pięknie tak mówic :zraniony: . I tylko bo ty i powiedzmy...hmmm. 6 z 50 ludzi na ts nie lubią mnię, to nie znaczy ze CAŁY ts ma problemy ze mną.
Bo ja bym tobie złamał wszystkie kości jak bym ciebie widzał na zywo i ty na pewno tez bys próbował zrobic to samo u mnie, ale to nie znaczy ze CAŁY teamspeak nie gra ze mną albo nie lubi mnie-.-
Ehh pomylił mi się skrót "idd" z "idk"... co za blamaż! No tak to dowód na to, że nie ukończyłem żadnej szkoły! A tak serio Paweł, wypominaniem mi takich rzeczy pokazujesz tylko, że brak ci jakichkolwiek argumentów przeciwko mnie i mojej kultury.

Umiesz cztery języki! I w dwóch nie umiesz pisać doskonale(lepiej się pochwal, w których umiesz pisać doskonale), gratulacje! Panie... poligloto.

Rozumiem tylko po polsku! To ciekawe jak na TS-ie dogaduje się z ludźmi po angielsku(w przeciwieństwie do Ciebie, bo w ogóle nie używasz mikrofonu, może się wstyyydzisz? :D).

Nigdy jeszcze nie widziałem na teamspeaku pięćdziesięciu ludzi (max jest 32, a jeszcze do niedawna 20). Może o innych teamspeakach piszemy?
Nie wiem ilu ludzi na teamspeaku Cię nie lubi, ale jestem pewien, że 90% z nich nie pochwala wychodzenia z gier.

Oho, widzę, że przeszedłeś już do gróźb. No cóż, szczerze mówiąc to bardziej chyba poniżyć się nie mogłeś. Po prostu żałosne... myślisz, że mnie przestraszysz czy jak? Jeśli dobrze rozumiem myślisz, że ja bym próbował to samo zrobić tobie, mylisz się, nie łamię kości byle komu :szczerzy:. A szczerze, to mylisz się, nie mam do ciebie nic i nie mam zamiaru "łamać ci kości", po prostu nie toleruję wychodzenia z gier i braku kultury.

A tak nawiasem mówiąc, mógłbyś zwracać większą uwagę na interpunkcję i ortografię. Zamiast pisać 10 postów niezrozumiałych, lepiej napisać jeden, rozwinięty i zrozumiały.
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Dajcie se już siana chłopaki.
I dziewczyny też :D.
To już nawet w czytaniu nie jest śmieszne.
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

GDZIE JEST MÓJ POPCORN?!

Ech, ludzie. Wszystkim wam należy się połamanie kości. Zacznijmy od Pawełka. Cośtam poprzeklinał, co w sumie nikogo to tutaj nie obchodzi. Polacy są od przeklinania, jak papier jest od podcierania się. Niestety teraz Paweł zaczyna rzucać jakimiś groźbami, że na skajpie napisze, że kostki połamie... Paweł! Apeluję do ciebie: ogarnij się! Ja też mam kontakt do co niektórych, a co jak poproszę żeby Lewin sprawił że twoja ciężka jazda będzie ginąć 5 minut po jej zrekrutowaniu? Chyba byłoby ci smutno, nie? :szczerzy:

Teraz Magdalena. Tobie połamiemy kości, bo nie wolno tak tchórzyć! Rejestracja nie wiadomo kiedy nadejdzie, a leaverzy, nooby, hejterzy i leaverzy wciąż żyją! Ruszaj do boju i walcz ku chwale ojczyzny, poprawnej polszczyzny, niesplamionego przekleństwami honoru i czegośtam jeszcze! Nie daj się stłamsić nikomu! I pisz tu dalej, przynajmniej coś się dzieje :) Ja tam lubię czytać jak ludzie się kłócą, nie wspomnę już o tym że mam szansę popisać w takim temacie jakieś pierdoły o niczym.

Pora na Mixonsa. Piszesz jak dżentelmen, z nienagannym stylem, ale wszyscy wiedzą że jak cię ktoś pyta co to znaczy "I don't know" to mówisz nie wiem. Tyle na temat, gg, pograne.

Pikowi z kolei połamiemy kości, bo nie wolno mu pisać częściej niż raz na rok. Polskiemu Kirajarsarejowi za to, że nie umiem napisać jego nicka. Bo_co za to, że nie ogląda dziwnych filmików. Vikingowi za to, że próbował łagodzić dyskusję, a ja nie chcę żeby ludzie się poprzepraszali. Bo będzie nudno. Feliks dostanie za krótką pamięć. Uśmieszkowi należy się, bo nie mam się za co do niego przyczepić. Tak ogólnie, to wszystkim wam ktoś kości połamie. I mi też. Za pisanie takich głupot. Konkulzja jest tylko jedna - jeśli komuś chciało się czytać mojego posta do końca, to podobnie jak ja powinien zastanowić się głęboko nad swoim życiem i zacząć robić cokolwiek innego, niż udzielanie się w tym temacie :) Dziękuję, dobranoc.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Zaczęło się od zwrócenia uwagi na pewien problem, a skończyło się na kolejnym flejmie... Litości. Grajcie sobie w spokoju i obsmarowujcie (jeśli naprawdę musicie) w małych, zamkniętych gronach, gdzie każdy wie, z kim warto się zadawać, a z kim nie. Bez robienia zamieszania tutaj.

Temat zamykam. O parę dni za późno
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Zablokowany