Wydzielony z "[nowe misje] Lancetnik"

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Trochę to dziwne, misja nie ma żadnych screnów do pokazania, żadnych fabularnych wątków ani nic, sam link który kryje sam w sobie ogromną tajemnice, ,,co ja mam w środku''?
To i tak wszyscy ,,Piechurzy z lancą'' w emblemacie (i ta podejrzliwość Khela :szczerzy: ) sięgają po twój towar.
Dziwne, lecz gratki. :zamurowany:


//Więcej niż 1 Khelu? :wink:
//Joker
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

//Dodano 2011.07.01 12.07 - sprostowanie na następnej stronie

Tak podejrzane, że aż oczywiste - Lancetnik, Mati i Rycerz to najprawdopodobniej ta sama osoba.
Porównując z poprzednim tematem widać duże podobieństwo - brak fabuły i mapa z oryginalnych misji, co wiązało się z krytyką jego misji. Wygląda na to, że chciał zacząć na nowo z lepszymi opiniami - ale powtórka z rozgrywki byłaby tylko kwestią czasu.
Są też mniejsze szczegóły, które mogą na to wskazywać: podobieństwa w adresach mailowych, polach zawodu i datach rejestracji dwóch kont (kolejne ID!), pytanie o wyjaśnienie działania BBCode, deklarowanie nieumiejętności tworzenia map i przede wszystkim IP.

Kolego, wiedz, że tego typu zachowania nie są mile widziane i w ten sposób nie zyskasz nagle uznania wśród autorów misji. Na większości forów takie zachowanie (i sam fakt posiadania wielu kont) zwykle kończy się banem - tutaj nie mamy takiego zapisu, więc jedyną karą z mojej strony może być tylko przekazanie tych faktów do publicznej wiadomości.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 12:08 przez kuba11100, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Rycerz
Użytkownik Forum
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2010, 15:48

Post autor: Rycerz »

Nie jestem tą samą osobą tylko kolegą Matiego :D
Kampania: Tajemnicza Wyspa
Mapa 10% Skrypty 0%
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

A no tak!
To wszystko wyjaśnia!!!
chacha! :szczerzy: :szczerzy: :cyklop:
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

W takim razie niezłe pozory zrobiłeś :-) Ta sama sieć osiedlowa, tak?
Ale mimo wszystko sprawa pozostałych dwóch kont nadal jest podejrzana.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Może mam podobny adres mejlowy do Matiego, ale co z tego. Może robimy tak samo misje pojedyncze, ale może Mati zmienił zdanie i robi kampanie czy coś innego. Z tego, co zauważyłem na tym forum, to ciągle jest coś na niego.
Powiem jedno, nie wiem co się wcześniej działo, ale nic dobrego, od kiedy jest Mati. Chyba mam rację, co? :x
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Tłumacz się, Kubo. :) Pomyśleć, że chciałeś, bym tym zarzewiem niesnasek był ja.
Przypuszczam, Lancetniku, iż nasz towarzysz zauważył niejakie korzyści płynące z zakładania kont, w celu posłodzenia sobie i dodawania przychylnych opinii we własnych tematach przedstawiających twórczość. Nie miej mu za złe pierwszorzędnej czujności. Gdyby nie on, podobne sytuacje, dotąd pojawiające się w naszej społeczności, nieprzerwane miałyby czas znaleźć stabilny grunt.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Że tak "ciągle coś na niego", to bym nie powiedział. Po prostu, takie nagłe "przebudzenie" - nowy użytkownik zakłada temat z nową misją, a dwóch z dłuższym stażem, takim samym IP i resztą wymienionych wcześniej podobieństw pozytywnie ją komentuje - wydało się podejrzane, ale cóż... Jeśli oskarżenie było niesłuszne, zwracam honor.

Przy okazji, chyba warto wydzielić temat.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Chach! :mrgreen:
Uśmiałem się, ale nie będę komentował...
:lol:
Powiem Tylko Tyle:
Dziwne jest to,że ta trójca wspiera siebie na wzajem i w ogóle.
Ciekawe skąd Lancetnik miał w swoim temacie aż 10 pozytywów do robienia kampanii? Czas było reaktywować swoje starsze konta? A może zrobiłeś inne, te co się logują i mają po 0 postów?
Lepiej byś zrobił gdybyś się przyznał, to by podkreśliło twoją dojrzałość a nie dziecinne chowanki... Ja dochodzenia robić nie będę ale zdania nie zmienię...
Cay :usmiech:
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

teraz kiedy został odkryty wróci znów, z kolejnym kontem...
bardziej chytre dziecko by skorzystało z bramki proxy....
ups... wygadałem się :D

Ogólnie rzecz ujmując - kit z tym.
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Zablokowany