Wydzielony z "[nowe misje] Lancetnik"

Trafiają tu posty powtarzające poruszane tematy, spamujące lub nie związane z grą. Czyszczone co jakiś czas.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Chłopcy, starczy tych przesączonych jadem przytyków. Wszystko, włącznie z zawiścią, ma swoje granice.
Wczytałem się w podany poprzez odnośnik Kuby wątek i wydaje mi się, że lincz skierowany w osobę wyraźnie stroniącą od fabuł był niepotrzebny. To takie trochę pastwienie się. Z jednej strony Mati postawił przed sobą nieoczekiwanie za duże wymagania, którym nie był w stanie sprostać. Nie zważył zapotrzebowania odbiorcy na różne punkty projektu mapowego, do którego zalicza się częstokroć właśnie fabuła. Ze strony drugiej, uczuł lęk przed publicznym strofowaniem go, co negatywnie wpływa na nieustabilizowaną determinację, a czego konsekutywną decyzją jest zaniechanie całego przedsięwzięcia.
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Joker jaki się zrobił ważny. Zależy mu tylko, żeby banować innych. Bo chce mieć najlepsze misje itp. Może jest to pomyłka lub nie. Tak w ogóle to ja mogę być najgorszy. Najwyżej się poprawię.
Wcześniej mówiłem, że to pokazowa misja. Nawet pytanie jest czy robić dalsze misje pojedyncze. Jak widać, większość tak chce, żebym robił. Ale niestety jestem w trakcie tworzenia kampanii. Bo tak sobie życzy pan Joker.
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

rób swoje,tylko nie wywijaj znów głupich numerów ;)

jeśli trochę za mocno Ci dopiekłem komentarzem - pardon
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Czy ja stwierdziłem, że chcę banować innych?
Czy ja powiedziałem abyś robił kampanię?
Rób co chcesz, przeczytaj 3x mojego posta, dokładnie i powoli.
I zastanów się troszkę co piszesz...
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Joker pisze: Powiem Tylko Tyle:
Dziwne jest to,że ta trójca wspiera siebie na wzajem i w ogóle.
Ciekawe skąd Lancetnik miał w swoim temacie aż 10 pozytywów do robienia kampanii? Czas było reaktywować swoje starsze konta? A może zrobiłeś inne, te co się logują i mają po 0 postów?
Lepiej byś zrobił gdybyś się przyznał, to by podkreśliło twoją dojrzałość a nie dziecinne chowanki... Ja dochodzenia robić nie będę ale zdania nie zmienię...
Cay :usmiech:
Nie wspieram się z Matim i Rycerzem.
Nie wiem skąd tyle pozytywów, ale to mi się podoba. Mam tylko jedno konto. Właśnie to, z którego pisze. A tak w ogóle, po co miałbym robić tyle kont, to tylko strata czasu. Nie jestem dziecinny! :evil:
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Wystarczy. Nie ma co przeciągać tej sprawy, swoje też już powiedziałem, jeśli chcesz coś dopowiedzieć - pisz na PW.
Tymczasem koniec, kłódka.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Zablokowany