Chwilowe problemy zażegnane

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Chwilowe problemy zażegnane

Post autor: lucbach »

Przepraszam wszystkich użytkowników za niemożność dostępu do strony i forum przez dwa minione dni (31 marca - 1 kwietnia). Było to spowodowane przejściowymi problemami technicznymi, spowodowanymi przez właścicieli serwera, na którym znajduje się strona.

Jenakowoż może się zdarzyć, że pod koniec miesiąca zamiast strony ukaże się komunikat o przekroczonym limicie łącza. Nie zależy to w ogóle ode mnie. Strona cieszy się sporą popularnością (z czego jest mi niezmiernie miło), na co są dowody i często pliki są ściągane z działu download. To powoduje przekroczenie wspomianego limitu, który jest ściśle określony przez dzerżawcę łącza.

Poczyniłem już jednak pewne kroki, by sytuacja się nie powtórzyła - część plików z działu download przerzuciłem na inny serwer. Nie ma to żadnego wpływu na możliwość ich normalnego ściągania.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

a propo problemów - jest problem (bynajmniej w moim wypadku) zalogowania się - od strony głównej.
Żeby się lognąć, muszę wpierwna forum wejść...
da sie to poprawić, prawda? :)
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Nie będziemy tego naprawiać, bo to jest logowanie tylko i wyłącznie dla administratorów! Zaraz to zaznaczę na stronie. Przepraszam za nieporozumienie.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

z drugiej strony - mogłem się domyślić, że to nie "wejście" dla nas. Ale jestem pod wrażeniem całej stronki. php i java :D
ODPOWIEDZ