Czy dostajesz newsletter po tym, jak się do niego zapisałeś?

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Czy dostajesz newsletter po tym, jak się do niego zapisałeś?

Post autor: lucbach »

Wczoraj otrzymałem sygnały od niektórych użytkowników, że newsletter knights.sztab.com, który dostawali do tej pory na swoją skrzynkę pocztową, przestał do nich dochodzić.

Na własne potrzeby mamy konto kontrolne, na które dochodzą wszystkie numery newslettera - stąd moje zdziwienie faktem, że do niektórych z Was nasze informacje nie dochodzą.

Po pobieżnym badaniu problemu widzę, że nie gra żadnej roli kolejność, w której zapisaliście się do newslettera. Moje podejrzenia (poza jakąś awarią naszego systemu) idą więc w stronę serwisów, w których macie konta. W związku z tym mam gorącą prośbę: proszę wszystkich o informację, czy otrzymali ostatni numer newslettera o temacie: "ZuXXeZ odpowiada Fanom!", wysłanego w czwartek (23.07.2009) późnym wieczorem. Dołączcie też informację w jakim serwisie macie konto pocztowe, na które dochodzi (lub nie dochodzi) newsletter.

Z góry wszystkim dziękuję.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ostatni doszedł bodajże w godzinach rannych, w piątek. Co najmniej (jeśli nie więcej) dwie poprzednie nie doszły. Wiesz, gdzie mam maila. Czasem wynikają dziwne rzeczy z różnymi wiadomościami do mnie, ale aktualności ze strony dochodziły niegdyś zawsze na czas, nawet nie godzinę od opublikowania tekstu na stronie.
Awatar użytkownika
Franek_2005
Użytkownik Forum
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2008, 15:31
Lokalizacja: Kołacze

Post autor: Franek_2005 »

Ja dostałem tą wiadomość w czwartek (23.07), o 22:37. Mam pocztę na gmail.com i o dziwo wiadomość trafiła do SPAMu. To niestety już nie pierwsza wiadomość z newslettera, która trafia do SPAMu. Ponadto już kilka wiadomości z knights.sztab.pl jest od nieznanego nadawcy.
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

@offtop:


Franek_2005 pisze:(...) knights.sztab.pl (...)
www.knights.sztab.com a nie www.knights.sztab.pl :)
Pozdrawiam, tora1996.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Franek_2005 pisze:(...) Ponadto już kilka wiadomości z knights.sztab.pl jest od nieznanego nadawcy.
To znaczy...?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

To znaczy, że jak do niego dochodzą newslettery to nie pokazuje, kto wysłał (nadawcy)
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
Don Salvador
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2008, 15:42
Lokalizacja: Batorz

Post autor: Don Salvador »

Franek_2005 pisze:Ja dostałem tą wiadomość w czwartek (23.07), o 22:37. Mam pocztę na gmail.com i o dziwo wiadomość trafiła do SPAMu. To niestety już nie pierwsza wiadomość z newslettera, która trafia do SPAMu. Ponadto już kilka wiadomości z knights.sztab.pl jest od nieznanego nadawcy.
U mnie identyko :D, ta sama poczta, data, godzina, również spam :), nieznany nadawca 8-)
Obrazek
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Macie screena z tego niepokazywania nadawcy? W polu "nadawca" nie macie "Newsletter knights.sztab.com"?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Tora1996
Użytkownik Forum
Posty: 182
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Tora1996 »

Z tego, co naczytałem w polu nadawca widnieje tak:

Nadawca : Nieznany
Pozdrawiam, tora1996.
Awatar użytkownika
Don Salvador
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2008, 15:42
Lokalizacja: Batorz

Post autor: Don Salvador »

Tora1996 pisze:Z tego, co naczytałem w polu nadawca widnieje tak:

Nadawca : Nieznany
A dokładniej tak:

(nieznany nadawca)
Obrazek
ODPOWIEDZ