Witamy na Forum!

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Post autor: Phomerus »

Witam wszystkich ponownie. Lucbach słuchaj.. .Przeszedłeś sam siebie... zmiany layoutu sa bardzo kosmetyczne ale wrecz genialne... do tego kanal RSS. A najbardziej rozwalil mnie preloader wyjety z gry.. genialny pomysl... Mialem zrobic od nowa knightam.prv.pl, sam- nie korzystajac z rzadnego cms'a. Mysle ze stronka moja nie bylaby zla... mysle ze nawet wiecej, ale nigdy nie dorownalaby twojej... widac ze robiles to z pasja... ja sie chyba poddam... a tobie życzę tysiąca użytkowników. Jeszcze raz gratuluje!
PS: Zrób coś ze stroną główną forum(przez te odpowiedniki "zaloguj sie" itp forum robi sie za szerokie i wychodzi mi poza ekran.. mam rozdzielczosc 1024x 768)
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Ale nasłodziłeś Phomerusie :wink: ! Ja mam nadzieję, że wielu użytkowników te zmiany ucieszą w równym stopniu jak Ciebie. Co do zmian: kanał RSS to pomysł Wojbacha, mojego brata, preloadery to już mój pomysł. W zasadzie nie do końca się z nimi postarałem, bo mogłem zrobić jeszcze bardziej te przypominające pasek w grze (te w grze przechodzą bardziej "skokowo", te na stronie zdecydowanie płynniej). Dziękuję za życzenia i absolutnie się nie poddawaj! Rób swoje! Wielkie dzięki za uwagę dotyczącą szerokości forum. Na pewno to poprawię! Ja pracuję w rozdzielczości 1280x1024 i - niestety - nie domyśliłem się, że faktycznie strona jest za szeroka. A teraz zabierajmy się do "knightsowych" dyskusji :) !
PS. A wpisaliście się do Księgi Gości, drodzy Forumowicze :wink: ?

//edit Ok, szerokość poprawiona. Tylko nadal ci z 800x600 mogą czuć się pokrzywdzeni :coongada::
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
The Knight
knightsandmerchants.de Admin
knightsandmerchants.de Admin
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2005, 12:43
Kontakt:

Post autor: The Knight »

The new board looks good and is better than the old one! ANDDD now i understand board language, because its german. :D :usmiech:
PS: cool smilies. :||: :szczerzy:
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Where is it german :shock: ?
PS. Cool smiles are also: :smiesne: and :glupek:
lucbach,
administrator knights.sztab.com
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Bardzo się cieszymy Mati_95. :) .
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Prawie umarłem ...

Post autor: Gb.Ottis »

Czytam sobie posta i widzę, że ... że stronka jest po niemiecku ...
Załamałem się, myślę sobie, że nic nie będę rozumiał ... wchodze na stronkę i tak patrzę ... i nic nie rozumiem ... wiem, że wszystko po niemiecku więc nawet nie czytam, łezka mi się w oku kręci ... i nagle mnie olśniło ... przeczytałem tekst i wszystko zrozumiałem ... doszedłem do jednego wniosku ... UMIEM NIEMIECKI :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

O czym mówisz? Nic nie rozumiem :coongada:: . Jaki niemiecki? The Knight też coś pisał o języku niemieckim.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

:}

Post autor: Gb.Ottis »

Knigt pisał, że strona główna jest pisana w jego ojczystm języku., Wszedłem więc szybko na stronkę ... i albo ja rozumiem Niemiecki albo ona jest po Polskiemu :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Hehe, ok, wszystko jasne :wink: Może Knight ma przywidzenia :szczerzy:
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Witam wszystkich na nowym forum! W końcu udało mi się zalogować. :usmiech: Widzę tu kilka nowości :smiesne: Pozdro wszystkim!
Obrazek
ODPOWIEDZ