Knights and Merchants 2

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Czy chciałbyś K&M 2 lub jakiś dodatek do 1 części???

Tak, zdecydowanie
44
83%
Może być
7
13%
Raczej nie...
1
2%
Eeee tam, po co???
1
2%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Bazyl Pikinier
Użytkownik Forum
Posty: 93
Rejestracja: 18 lip 2007, 14:18

Knights and Merchants 2

Post autor: Bazyl Pikinier »

No, to możemy się teraz w marzycieli pobawić. Jaki tytuł (proszę podać też angielski odpowiednik) chcielibyście dla tej gry??? Czy chcielibyście w grafie 3D??? Jakie budynki i jednostki proponujecie???
Obrazek
Awatar użytkownika
Dexor
Użytkownik Forum
Posty: 1051
Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:05
Lokalizacja: ....Radom....
Kontakt:

Post autor: Dexor »

Coś mi się wydaje że taki temat gdzieś był, ale nie zaszkodzi się wypowiedzieć.

Dodatek mógł by się nazywać jak kampania Dark Lorda "The New Lands" z jego misjami włącznie. Grafika powinna zostać, bo to ona jest klimatem całego Kam. Powinny być też nowe pojedyncze misje. Żadnych nowych budynków i może kilka nowych jednostek.
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Grafika też powinna się zmienić, ja sobie ją wyobrażam, grafa 3D, można przybliżać i oddalać, gra by wyglądała trochę poważniej, system taki sam
www.fotka_profil_Arek.bo.pl moje zdięcie, zapraszam do oglądania
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Knights 'n' Merchants 2 - The Peasant Rebellion.
Awatar użytkownika
Drwal
Użytkownik Forum
Posty: 313
Rejestracja: 07 paź 2007, 20:51
Lokalizacja: Z grodu Drwali Zamożnych
Kontakt:

Post autor: Drwal »

Mogło by być: Knights and Merchants The Big Convoy.
Szłoby się tam dolinami i podbijało królestwa byłyby to same misje taktyczne i jedna zwykła.


:arrow: The Big Convoy :arrow: polski - Wielki konwój.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Co my? Na Dzikim Zachodzie? Część druga ma już oficjalny tytuł, więc nie ma co się tutaj głowić. Wymyślajcie sobie do części trzeciej. Marzcie sobie. Gdzieś ten temat już tutaj był, podzielony na kilka części: jakie byście chcieli budynki, jednostki, itd.
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

To ja już sam nie wiem, zawsze myślałem, że K&M TPR to K&M 2. Odkąd przyszedłem na to forum i stronę, dowiedziałem się, że na bodajże węgierskiej okładce gry widnieje błędna nazwa K&M 2. Teraz ty mówisz, że to jednak jest druga część. Jak to w końcu jest? Jeśli chodzi o budynki, jednostki itp. to takie tematy już istnieją, nie ma za to tematu z proponowaną nazwą nowej części K&M.
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

No właśnie, zdania wśród internautów są podzielone. Dla przykładu - pan Lucbach uważa, że nie wyszło KaM2, ponieważ na okładce TPR nie widnieje żadna dwójka; ja natomiast uważam iż TPR jest KaM2, gdyż na okładce nie jest napisane, iż może to być jakikolwiek dodatek, czy jakaś nie nazwana odrębna część. Lucbach twierdzi, że TPR nie jest drugą częścią, ponieważ jest doń dołączona kampania TSK, a ja uważam iż TPR jest KaM2, a dołączona doń kampania TSK jest tylko i wyłącznie dodatkiem do drugiej części, zawierającej nową kampanię, nowe logo, nowe jednostki, nowe budynki i miejscami nową szatę graficzną. Oczywiście nikt tu nikogo nie zmusza do uważania tak, a nie inaczej. Jednakże Lucbach na swojej stronie powinien zachować bezstronność i nie pisać stanowczo o tym, że jest to "błędna" okładka, bo dla przykładu inni internauci (w tym i ja) się z tym absolutnie nie zgodzą. Sam Rycerz - administrator niemieckiej oficjalnej strony zachował tą jakże ważną bezstronność tutaj i na logu - przekierowywującego nas do działu TPR - nasmarował dwójkę, a na niej znak zapytania. W ten sposób żadna strona nie została pokrzywdzona.
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Tak samo można sobie Khelbenie powiedziec o setkach innych gier np. Diablo 2, a dodatek Lord of destruction to Diablo 3, Warcraft 3 i Frozen throne to Warcraft 4

Kolejna cześć gry zawsze różni się od podstawowej, między innymi grafiką i pod wieloma innymi względami

Peasants rebelion to po prostu dodatek do gry z nową kampanią i paroma nowymi jednostkami i budynkami

Co do K&M2, fajnie jakby była jakaś nowa nacja, albo jakieś plemię np "barbarzyńcy" :), albo jakby gra ruszyła trochę w przód do późnego średniowiecza i wprowadziło by się muszkieterów, węgiel i żelazo już są :)
www.fotka_profil_Arek.bo.pl moje zdięcie, zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Też mi się wydaje, że to jednak dodatek. W końcu nie ma tam wielu nowości, tylko kilka dodatkowych rzeczy i nowa kampanii. Bardziej przypomina to jednak dodatek.
Obrazek
ODPOWIEDZ