Konkursy

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

Ogłaszam, że konkurs na najlepsze wojsko (mam nadzieję, że ktoś zauważył, że ono jest :roll: ) zostaje przedłużony do końca lutego. Powód - brak zgłoszeń
gg: 3151723
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

hmm... bardzo śmieszne :zamurowany:
co z moim konkursem? Nawet nie trzeba budować wszystkich budynków, a wystarczy fajowo miasto urządzić w jakikolwiek fajowy sposób. A na koniec przysłać save'a. NIKT się nie zgłosił. Termin był dosyć ciekawy: 3 dni zaczyająć od nocy sylwestrowej. Nie wiem - może forumowicze pijani byli, może nie - tak czy siak nikt chyba nawet nie chciał wiedzieć o moim konkursie :|
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

Ludziom się nie chce... to nie jest taka drobnostka, jak rozwiązanie krzyżówki lub uzbieranie kiełbas. Tu trzeba pomyśleć. Może uda mi się zbudować fajną wiochę na wprowadzeniu... Tylko daj czas. Dobry czas na koknurs, to czas wolnu, np. święta, wakacje albo ferie.
gg: 3151723
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

uzbieranie 10 000 kiełbach nie było drobnostką... to prawdziwe wyzwanie bo ta misja miała być dostarczona w ciągu 3 dni... cały czas miałem włączoną grę... Gorzej było jak zburzyłem nie ten spichrz co trzeba, a potem zapisałem. Musiałem zbierać niemalże na nowo
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

eh... jak ty to zrobiłeś???? ja ledwo niekiedy uzbieram 500

a ty 10000 :coongada::


a tak poza tematem oto moj niby banner :coongada:: :glupek: :szczerzy: którym reklamuje nasze forum

Obrazek

i co fajny oceniajcie według moich ankiet na tym forum zarejestorwalo sie 5 urzytkownikow ktorym polecilem te strone !!!

i mowie bedzie wiecej !!!!!

oceniajcie :D :szczerzy:
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

"baner"? przecież to zwykła ikonka K&M... prawdziwy baner np. tejże strony widnieje... widnieje... gdzieś tam... powinien być adres strony zamieszczony na tej małej ikonce.
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

mar244 pisze:


a tak poza tematem oto moj niby banner :coongada:: :glupek: :szczerzy: którym reklamuje nasze forum

Obrazek
umiesz czytac NIBY BANNER !!!![/quote]
Obrazek
Adm
Użytkownik Forum
Posty: 163
Rejestracja: 21 gru 2005, 13:47
Lokalizacja: Zielona góra

Post autor: Adm »

heh :!: skoro 5 osób się zgłosiło, to chyba działa. Ale czy te osoby będą aktywne :?: Albo inaczej - zy cokolwiek napiszą :?: bo jest mnóstwo zarejestrowanych, którzy mają 0 postów
gg: 3151723
ODPOWIEDZ