Konkursy

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Konkursy

Post autor: lucbach »

Dzięki temu, że zorganizowaliśmy na stronie konkurs o "Knights and Merchants", okazało sie, że wielu z Was lubi brać udział w konkursach. Podejrzewam, że K&M nie jest jedyną grą, w którą gracie i którą lubicie. Zauważyłem na przykład umiłowanie strategii. W związku z tym zapraszam Was do brania udziału w konkursach organizowanych przez Sztab VVeteranów (www.sztab.com). To największy serwis o grach strategicznych w Polsce, organizują konkursy bardzo często, a nagrody są o wiele liczniejsze i atrakcyjniejsze, niż na przykład w naszym ostatnim konkursie. Są konkursy, w których nie bierze udziału wielka liczba ludzi i wtedy o wiele łatwiej jest coś wygrać. Lada chwila wystartuje tam konkurs o "Age of Empires III", a ta gra ma z pewnością wielu fanów. Weźcie udział! Nagrody będą świetnie, tak jak w każdym ich konkursie. Czasem współorganizuję niektóre z tych konkursów i wiem, że to fajna sprawa.
Jeszcze raz bardzo zachcam :) !
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Myśl

Post autor: Kheli »

Hmm... to jest myśl... nspewno tam zajżę i kto wie? może coć wygram :twisted:
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

:lol: z pewnością zajrzę ale czy są tam też konkursy :twisted: o innych grach????
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Czy ktoś wziął udział w aktualnie trwającym konkursie o "Age of Empires III"? Nowiutkie, oryginalne gry z bonusami można wygrać :mrgreen: ! A pytania prościutkie!

Piotrku, jakie "inne gry" masz na myśli?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

No chociarz by knights and merchants :szczerzy:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

1 i 2

Post autor: Kheli »

nieźle, nieźle... :szczerzy: może być The Shattered Kingdom i The Peasant Rebellion :mrgreen:
Te najlepsze gry powinny mieć sporo pomysłów na konkurs :usmiech:
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

Popieram twoje zdanie khelben 8) :D
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Konkursy na Sztab.com dotyczą głównie nowych gier, znacznie popularniejszych niż nasza "Knights and Merchants". Przykład: długo oczekiwana "Age of Empires III" - to o niej konkurs teraz trwa.

Jeśli gry dopiero wchodzą na rynek lub jeszcze czekają na premierę, to jest to właśnie czas, kiedy dystrybutorzy (TopWare, CD Projekt, Senega i wielu innych), chcąc zareklamować produkt, sponsorują gry do wszelakich konkursów. Sztab jest do tego idealny, bo odwiedza go bardzo dużo osób.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

to...

Post autor: Kheli »

To zróbmy jakąś internetową reklamówkę, dodajmy ciekawy opis... zróbmy coś wspólnie, by zrobić z tej gry, grę popularną. Wiem że mimo wszystko sporo osób grę może zna jedynie z nazwy... reklamówka, opis, recenzja, może kilka ładnie zrobionych i zaciekawiajacych fotek na takim sztab.com do zagrania wreszcie w tą grę... Dzięki temu i nasze grono miłośników tej gry się znacznie mogłoby powiększyć, i wszyscy byliby zadowoleni :szczerzy:

:arrow: Nie wiem czemu, ale cos mnie natchnęło :cyklop: :idea:

P.S. tak, wiem piotrek_1000 - też popierasz tą wypowiedź :usmiech: :D
Awatar użytkownika
barbarzyńca
Użytkownik Forum
Posty: 37
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:07
Kontakt:

aaa

Post autor: barbarzyńca »

Dobry pomysł, ale ja nie wezmę udziału 8)
ODPOWIEDZ