Trójkąciki w spichlerzu

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Witek
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2007, 22:13
Lokalizacja: Jarocin

Trójkąciki w spichlerzu

Post autor: Witek »

Ostatnio tak sie zastanawiam... Niegdzie nie moglem poszukac. Czy trojkaciki w spichlerzu (kiedy sie kliknie na jakis przedmiot) sluza tylko do wystukiwania kodu czy maja jeszcze jakis cel?? :coongada:: Pozdrawiam
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Oczywiście. W ten sposób blokujesz dostawy danego towaru ;)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Też się nad tym kiedyś zastanawiałem, ale dzielny Lucbach udzielił mi odpowiedzi. K'memu zdziwieniu w gazetce, z którą nabyć można było KaM TSK i to było opisane. Takiej dokładnej instrukcji gry jeszcze nie czytałem, w niej jest wszystko... nawet sam się dowiedziałem z niej paru rzeczy...
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Khelben pisze:K'memu zdziwieniu w gazetce, z którą nabyć można było KaM TSK i to było opisane. Takiej dokładnej instrukcji gry jeszcze nie czytałem, w niej jest wszystko... nawet sam się dowiedziałem z niej paru rzeczy...
To ciekawe co byś powiedział na 60-stronicową instrukcję, taką jaką załączono w pudełku do Knights and Merchants? Ach, ten pamiętny rok 1998... Mam nawet jeszcze taki duży plakat na pół ściany z fragmentem gry. Ach, ach, ach... wspomnienia :roll:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Zrobiłbyś coś pożytecznego, wziął przykład z Gibcia, skanując wszystkie strony i zamieszczając je w internecie. Dla prawdziwego fana to nic wielkiego.
Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

No jasne. Tylko jeszcze powypalam każdemu płytkę i porozsyłam DHL-em :]

Zamykam temat, bo zagadnienie wyczerpane, a my tylko off-topujemy ;)
Zablokowany