Jesteś nowy? Przedstaw się!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Były tu już dziewięciolatki, nie wszystkie wysiedziały.
Witaj w naszej społeczności.
Awatar użytkownika
kacp19**
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2010, 18:05
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: kacp19** »

Ja jestem Kacper, mam 14 lat .
Mój ulubiony kolor ludzików to zielony, niebieski i żółty. Moja ulubiona jednostka to (jak w moim avatarze) pikinier i piechur z mieczem
Wybaczcie mi że tak późno ale nawet nie wiedziałem o tym temacie :?
Gogles
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2010, 20:19
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Gogles »

Witam wszystkich na forum.
Mam na imie Dawid lat 21 :) Co mogę napisać o sobie??? Że jestem przeogromnie zaskoczony tym forum... gra Knigts and Merchants to gra mojego dzieciństwa, była to pierwsza gra jaką w życiu zagrałem. Wielokrotnie ją przechodząc za dziecka, a oryginalna gra w pudełku cieszyła się długo uznaniem na moich półkach :) (przypomnę że początkowo gra została wydana w takim dużym opakowaniu :) wielkości zeszytu A4)
Niestety kolejne przeprowadzki (a było ich kilka już) spowodowały że moja gra się zagubiła, do niedawna miałem również instrukcje jeszcze ale niestety i ona podzieliła żywot płytki.
Przez wiele lat grając to w kolejne strategie (milość do tego gatunku gier zawdzięczam właśnie KM i Settlersom 1 i 2 części) odkrywałem że coś w tych grach brakuje... tego czegoś co było w tamtych produkcjach sprzed lat, dzisiaj mając wiecej czasu postanowilem poszukać gry sprzd lat i trawiłem na was :) Jakie moje zaskoczenie było ogromne jak widze że posty na forum są dodawana w miare regularnie ;) Czyli są ludzie tacy co ja którzy pamiętają to gre i jak widzę działąją żeby jakaś pamięc o niej została.

Nie grałem już długo w KM i ściągłem ją zresztą z waszego forum :) jak miło usłyszeć znowu tą muzyczkę. Widzę że gra została troszkę przebudowana :) nie wiem czy to przez was czy przez moją nie uwagę wyszedł jakiś dodatek :) ale widzę nową kampanie której kiedyś nie było, misje pojedyncze.

Jesli o czyms waznym nie wiem proszę napiszcie mi bardzo ale to bardzo będę wdzięczny za pomoc bo forum staram się ogarniać powoli:)
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Witam! Prawie to samo miałem co Ty... :D Ale płytę... no... Nie chcesz wiedzieć co z nią zrobiłem... :D
Gogles
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2010, 20:19
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Gogles »

Joker pisze:Witam! Prawie to samo miałem co Ty... :D Ale płytę... no... Nie chcesz wiedzieć co z nią zrobiłem... :D
opowiadaj ;) (mam nadzieję że serce boleć nie będzie hehe ;p)
O grze przypomniałem sobie dosyć nie oczekiwanie... bo sprzątając stare rzeczy znalazłem instrukcję innej gry... a na odwrocie była reklama KM :) to też instrukcja z dawnych lat :)
Soniak
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2010, 09:17

Post autor: Soniak »

Imię: Maks
Wiek: 13 lat
Miasto: Kraków
Ulubiona jednostka: Piechur
Ulubiony kolor wroga to: błękitny
Ulubiona kampania: TSK
Ulubiona misja: 1 TPR
Ulubiony budynek: Warownia
Gram w K&M od 2006r.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

No więc gdy byłem mały po prostu eee... :D Zjadłem płytę... xD
Nie całą ale tak połamałem ją... Gra została na kompie... Brat w nią grał... I dopiero gdy zacząłem chodzić do przedszkola zrozumiałem co złego uczyniłem... :( Potem, gdy zmieniałem kompa... Ślad po grze zaginął...
Dopiero gdy dostałem w 4 klasie (chyba) internet to zajrzałem Tu... I kolega powiedział , że ściągnął k&m! :D Zgrałem se na płytkę i oto mam k&m... Potem z forum pobrałem TPR... I już... ehhh :szczerzy: <Dziwny jestem wiem...>
Gogles
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2010, 20:19
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Gogles »

masakra ;p ciekawe czy smaczna byla ;p;p można wręcz powiedzieć że K&M masz w krwi przez to ;p
Ja teraz gram chyba pierwszy raz od 8-7 lar :) ale stare knify dalej działają widzę ;p łucznikiem zwabić pod wieże wybić ;) hehe
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

ema wrzystkim ;)
imie: konrad
nazwisko: chcialobysie nie nie? :smiesne:
wiek: 12 tylko nie bicie :zraniony:
miasto: biał ystok
ulubiony pżeciwnik: nie lubie żadnego
wlasnie ściagnalem ta gre i poszukuje do niei pomocy :D myslem ze sie dogadaamy :||:
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Cześć Konradzie! Polecam Ci najnowszą Mozillę/Operę/Chrome/Safari z wbudowanym sprawdzaniem pisowni.


Wakacyjne pozdrowienia, cześć!
ODPOWIEDZ