Jesteś nowy? Przedstaw się!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agent
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:36
Lokalizacja: 100[L]ICA Centrum

Post autor: Agent »

Eloszka !!! Wracam po ponad polrocznej przerwie na to forum. Tesknil za mna ktos moze ?? HAHA nie sadze :mrgreen: :mrgreen: Teraz mam troche czasu bo na wylocie z uczelni jestem, wiec jak cos to moge z wami gierczyc w kama.
Awatar użytkownika
womis
Użytkownik Forum
Posty: 65
Rejestracja: 21 sty 2008, 20:50
Lokalizacja: Jawor

Post autor: womis »

Agent pisze:Eloszka !!! Wracam po ponad polrocznej przerwie na to forum. Tesknil za mna ktos moze ?? HAHA nie sadze :mrgreen: :mrgreen: Teraz mam troche czasu bo na wylocie z uczelni jestem, wiec jak cos to moge z wami gierczyc w kama.
Choć nie znam, witam serdecznie na forum. Wiele się tu zmieniło od Twojej nieobecności*. Na stronie www.knights.sztab.com też się wiele zmieniło*, także doszło wielu nowych użytkowników* i admini się postarzali* ( :lol: ) (patrz. zdjęcie).

Miłego pisania!

* Przynajmniej przypuszczam, bo rejestrowałem się niedawo :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Agent pisze:Eloszka !!! Wracam po ponad polrocznej przerwie na to forum. Tesknil za mna ktos moze ?? HAHA nie sadze :mrgreen: :mrgreen: Teraz mam troche czasu bo na wylocie z uczelni jestem, wiec jak cos to moge z wami gierczyc w kama.
Witamy, witamy :wink:
Eee... nie jesteś przypadkiem tym starym "007Agentos"-em ? :wink:
Awatar użytkownika
Agent
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:36
Lokalizacja: 100[L]ICA Centrum

Post autor: Agent »

Haha!! Tak to ja :mrgreen:
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Witaj Agentosie :).

Kiedy zauważyłeś, że jest nowy wystrój forum i strony? Teraz? Co skłoniło Cię do powrotu? :)

Zapisz się koniecznie na nasz newsletter! Będziesz z wszystkim na bieżąco, a to kwestia kilku sekund!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Agent
Użytkownik Forum
Posty: 49
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:36
Lokalizacja: 100[L]ICA Centrum

Post autor: Agent »

Witam witam :) Nieee znudzil mi sie numerek 007 zbyt banalne to bylo ... Agent w moim przekonaniu lepiej brzmi niz agentos. Wszystko zaczelo sie od mojego braciaka co wszedl kiedys na ta stronke. Zobaczylem ze wiele na niej sie zmienilo i w ogole jakos tak naszlo mnie na kam , bo to fajna gierka jest :mrgreen: Na wylocie ze studiow jestem, wiec mam czas i moge zaczac siac zniszczenie w kam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

lucbach pisze:Zapisz się koniecznie na nasz newsletter! Będziesz z wszystkim na bieżąco, a to kwestia kilku sekund!


Nie, nie, nie! Już o tym rozmawialiśmy. Khelben jest najbardziej niezawodny w tej kwestii. (Pamiętasz mnie?) :)
Jeżeli tak chcesz wojować w KaM, sprawdź swoich sił w nowiutkich misjach, jakie znajdziesz na naszej stronie w dziale o nowej kampanii. Aby je przejść, musiałbyś skorzystać ze wszystkich nabytych umiejętności z TSK i TPR. Przejście tego zestawu misji jest nielada wyczynem, toteż jako weteran KaM tutaj mógłbyś się pochwalić swoimi osiągnięciami i spotkać się z gromkimi brawami. Oprócz tego mamy kilka ciekawych edytorów, oraz przedowników po tworzeniu samodzielnie własnych misji od zera. Pobierając nasz KaM'owy biuletyn dowiesz się, dlaczegóż Barbarzyńca odsunął się od naszej społeczności i nie prowadzi już swoich prac nad edytorami, oraz jakie osoby weszły na jego miejsce i dokonują dzieła zniszczenia na niewinnych plikach z gry. ;) Użytkownik Khelben ukończył w pobieralni swój komiczny Rycerzowaty utwór, a forum zmieniło wygląd (ładnie, nie?).
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum
Posty: 130
Rejestracja: 26 lip 2007, 16:47

Post autor: bartek007 »

Ja się tu nie wpisałem! A to ci Pech...

IMIĘ: Bartek
NICK: Draco
LAT: 13,4
MIEJSCE ŻYCIA: Szyna.. ups Pszczyna
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
lep
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2008, 23:58

Post autor: lep »

siema mam na imie artur i mam 17 lat ;D lubie grac w KAM :D
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Witaj Arturze! Miłego pisania. Wybierz sobie avatar w profilu!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ