Jesteś nowy? Przedstaw się!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Witamy :) A możebyś tak coś dodał jeszcze? Cenimy wysoce życiorysy :P
wolnykurek
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2014, 09:57
Kontakt:

Post autor: wolnykurek »

Witam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Witamy, witamy.
Co prawda na forum ostatnio raczej cisza i spokój, ale może tu i ówdzie pobudzisz nas do dyskusji :)
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Pietrek1987
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: Łódź

Siema

Post autor: Pietrek1987 »

Jestem Piotrek mam 28 lat w KaM gram od dzieciństwa z sporymi przerwami ogólnie to mam kilka pytań.
1. Czy to Forum jeszcze żyje ? bo nie wiem co oznacza czarna wstażka na stronie głównej.
2. Nie wiem dlaczego ale gdy kupiłem KaM w sklepie internetowym do pobrania gra wydaje mi sie mega łatwiejsza niż ta którą miałem na płytce x czasu temu chyba jak miałem z 12 lat i czy ktoś ma tak samo że np moge sobie grać i grać rozbudowywać miasteczko a przeciwnik nie ma ochoty mnie atakować miał ktoś taki przypadek ? gre kupiłem na gog.com .
3. znalazłby się ktoś do pogrania w sieci ? to byłby mój pierwszy raz i co mi jest potrzebne do takiej gry jakis team speak czy gg ?
narazie tyle . pozdro
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Gorąco witamy. Forum ledwo dycha, czasy świetności minęły już dawno. Czarna wstążka wisi od śmierci jednego z moderatorów kilka lat temu, strona oczekuje gruntownej przebudowy do której zabieramy się już jakiś czas i do dziś nie udało nam się znaleźć dość czasu na to. Co jeszcze? Multiplayer poprzez oryginalną wersję działa mówiąc delikatnie, średnio (desynchronizacje, bugi, wysyp gry). Dlatego od pewnego czasu rozwijany jest pewien projekt pod nazwą KaM Remake, który jest de facto tą samą grą zbudowaną od zera przez Kroma i Lewina. Oczywiście Remake nie zawiera tych bugów i jest poszerzony o dziesiątki nowych map, prosty w obsłudze edytor, ale głównym celem jego powstania jest właśnie umożliwienie gry multiplayer. Jeśli chciałbyś umówić się na grę to mamy ShoutBox'a na dole strony głównej forum.

Link do oficjalnej strony Remake: http://www.kamremake.com/

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Jesteś nowy? Przedstaw się!

Post autor: Obserwator »

Zaraz, jakie kilka lat? Przecież to było... Czyżby?... Nie więcej jak 2 lata ( :O ) temu.
Apropo Pietrek1987, to forum jest nieco zapomniane, ponieważ najbardziej popularne jet forum międzynarodowe. Tam się cały czas coś dzieje. Jedynym minusem jest, że trzeba biegle znać język angielski lub chcieć się go nauczyć. Poza tym tamto forum nie pasuje mi do KaM, ten wygląd... ech to nie po kamowemu. TO forum jest według mnie najbliższe naszej ulubionej grze :)
Oto link: http://www.knightsandmerchants.net/forum/index.php
Prawda światłością życia
elinde
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2016, 15:50
Kontakt:

Post autor: elinde »

Sie macie ludzie: ) Jestem Adam i mam nadzieje trochę tu pomieszkać ; p
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Witamy. Mamy nadzieję że pomieszkasz dłużej niż "trochę" ;)
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Jesteś nowy? Przedstaw się!

Post autor: Obserwator »

To załatw sobie jakiegoś avatara, byśmy mogli Cię lepiej rozpoznawać
Prawda światłością życia
Awatar użytkownika
Hefalump21
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2016, 19:46
Lokalizacja: Śląsk

Witam!

Post autor: Hefalump21 »

Prawice Wasze serdecznie i mocno ściskam, wielce bowiem ukontentowany jestem tym, żem wreszcie do grona użytkowników tego szacownego forum dołączyć zdołał. Kilka lat mi to zajęło, moja ścieżka tutaj była długa i kamienista. Kamieniami było oczywiście moje lenistwo.

Jestem Janusz.

Zapalony gracz w rodzimą produkcję "Polanie II".
Nieodmiennie zachwycony grą Knights and Merchants.
Dumny pilot w War Thunder, za sterami wyłącznie niemieckich maszyn.
Największy miłośnik serii Gothic jakiego znam.
Ponadto umiłowałem sobie strategie odrobinę nowsze niż ww., zB :
>Kozacy II
>Men of War
>Napoleon Total War
>Company of Heroes (wyłącznie na Blitzkrieg Mod)

Prywatnie całkiem zdolny humanista, przyszły maturzysta (choć do maja czasu niewiele zostało)!
(Jeśli potrzebujecie kogoś do wyskrobania czasem jakiegoś tekstu, to bardzo chętnie mogę pomóc, choć się na to nie zanosi - odwalacie kawał dobrej roboty, Panowie! :) )

Wykrzesałbym z siebie więcej, ale to jakże wspaniałe święto zwane "Walentynkami" wyssało ze mnie wszelaką chęć do życia.

Co do K&M :
Ulubiona jednostka : Kusznik (ulubiona =/= najlepsza, ale jakiś tam sentyment mam do nich)
Ulubiona taktyka : Rajdy kawalerią na wrażych tyłach.
Za Papieża!
ODPOWIEDZ