Jesteś nowy? Przedstaw się!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Hej chłopaki, ciesze się, tu jesteście ! Forum żyje :)
Powiedzcie waszym najbliższym o tej grze niech będzie nas więcej ! : )
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 16:01 przez janosiczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Osobiście wolałbym, żeby nie mówili nikomu, a do społeczności trafiali wyłącznie ci za potrzebą. Tylko oni się ostaną. ;) Mniej ściąganych zewsząd, więcej prawdziwych, którzy chcieli i liczą się z tym.
woowek
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2011, 14:57

Post autor: woowek »

Czytam to forum już od jakiegoś czasu, najwyższa pora chyba się przedstawić.

Imię: Marcin
Miasto: Poznań
Staż: Od 1998, pogrywałem do tej pory od czasu do czasu w TPR, ale i tak najbardziej lubię misje z TSK. Podniecam się remake'iem i zastanawiam, czy nie zacząć grać w multi, ale brak czasu, "złe" nawyki z singla etc. ;)
Ulubiona jednostka: ciężka jazda
Strategia: uzbroić chociaż kilku pikinierów i kuszników przed pierwszym atakiem AI
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

woowek pisze: Staż: Od 1998, pogrywałem do tej pory od czasu do czasu w TPR, ale i tak najbardziej lubię misje z TSK. Podniecam się remake'iem i zastanawiam, czy nie zacząć grać w multi, ale brak czasu, "złe" nawyki z singla etc. ;)
Pokręciłeś coś w tym zdaniu ponieważ jeżeli mnie pamięć nie myli KaM TPR wyszedł dopiero w 2001 roku.
Westess krutue szaleń
Awatar użytkownika
CieSla
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 20 sty 2011, 13:11

Post autor: CieSla »

Imie: Janusz
Wiek: 12 lat
Miasto: Huta Deręgowska
Staż: 6 lat
Ulubiona jednostka: Barbarzyńca
Ulubiony kolor "ludzików": Niebieski, Czerwony
Recepta na zwyciestwo: Balisty :D
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

doman100 pisze:
woowek pisze: Staż: Od 1998, pogrywałem do tej pory od czasu do czasu w TPR, ale i tak najbardziej lubię misje z TSK. Podniecam się remake'iem i zastanawiam, czy nie zacząć grać w multi, ale brak czasu, "złe" nawyki z singla etc. ;)
Pokręciłeś coś w tym zdaniu ponieważ jeżeli mnie pamięć nie myli KaM TPR wyszedł dopiero w 2001 roku.
A jednak myli, kam wyszedł 15 października 1998 roku.

Przy okazji
Witam wszystkich nowych użytkowników !
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Post autor: doman100 »

Muszę powiedzieć że jednak ty się mylisz - KAM TSK wyszedł o podanej wyżej dacie. TPR ukazał się 27 listopada 2001.
Westess krutue szaleń
woowek
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2011, 14:57

Post autor: woowek »

doman100 pisze:
woowek pisze: Staż: Od 1998, pogrywałem do tej pory od czasu do czasu w TPR, ale i tak najbardziej lubię misje z TSK. Podniecam się remake'iem i zastanawiam, czy nie zacząć grać w multi, ale brak czasu, "złe" nawyki z singla etc. ;)
Pokręciłeś coś w tym zdaniu ponieważ jeżeli mnie pamięć nie myli KaM TPR wyszedł dopiero w 2001 roku.
A to takie nieporozumienie, może czytelniej byłoby: "Staż: od 1998. Do tej pory...", to znaczy że w Kam (oczywiście TSK) gram od 98, a do dnia dzisiejszego w TSK ;)

//edit
TPR!! :D
Jurand'
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2012, 17:39

Post autor: Jurand' »

Witajcie, cześć i czołem! Możliwe, że niektórzy już mnie kojarzą. :-) Od niedawna pogrywam sobie na multiplayerze. Ogólnie gram w KaM z różnymi przerwami od 2002 roku. Teraz, do ponownego zagrania zachęciło mnie wyjście remake'u. Na forum zaglądam od dłuższego czasu, ale dopiero teraz poczułem chęć do zarejestrowania się, ponieważ niekoniecznie chcę być kimś przypadkowym w lobby, a czuję iż prędko z gry nie zrezygnuję. Pozdrawiam wszystkich. :-)

Jurand'
Awatar użytkownika
KaM
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 03 gru 2011, 12:58

Post autor: KaM »

Imie: Arkadiusz
Wiek: 16 lat
Miejscowość: Biała Podlaska
Ulubieona jednostka: Kusznik
Ulubiony kolor: Czarny/Zielony/Fioletowy
Recepta na zwycięstwo: Zależy od przeciwnika :szczerzy:
ODPOWIEDZ