off top z działu o screenach

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

off top z działu o screenach

Post autor: Setman »

Gb.Ottis pisze:1. Znam kilka stron gdzie twórca nakazał usunięcie klucza do gry, zagroził sądem. Chodzi o gierkę DSJ 3.
2. To jest przestępstwo, jeśli chcesz je popełniać to śmiało. Ale czasem się później nie żal do nikogo gdy ktoś zabierze ci samochód albo okradnie ci chatę. Wyjdzie na jedno. Programiści poświęcają wiele czasu na to by ktoś mógł to wykorzystać, ale żadają wzamian kasiory. Takie jest życie.
a Orginalnego windowsa masz :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: ?
i office tez bo jakos mi sie nie wydaje
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Win95 :}

Post autor: Gb.Ottis »

Windows 95 mam oryginalny. Jednak zmieniony był komputer, a ponieważ nie działa na nowym sprzęcie niezawodna 95 to Xp załatwiłem już sobie trefne. A co do Office'a to kożystam z darmowego pakietu OpenOffice. Linuxa też chciałem sobie nagrać miast winXp, ale niestety może być zbyt skomplikowany, a nie chcę kombinować póki nie przekonam się o co w tym biega :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

czyli popelniasz przesepstwo
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

...

Post autor: Gb.Ottis »

Gdyby oni postąpili Fair Play ja też bym postąpił.
Na stronie microsoftu było info, że starego windowsa można wymienić {za niwielką dopłatą} na nowszą wersję, należy się tylko udać do placówki gdzie ów wersja została zakupiona. Mnie nie chcieli wymienić, czyli mnie oszukali. Ja więc odpłaciłem się tym samym. I dobrze wiem, że jest to przestępstwo.
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Re: off top z działu o screenach

Post autor: Phomerus »

Setman pisze:
Gb.Ottis pisze:1. Znam kilka stron gdzie twórca nakazał usunięcie klucza do gry, zagroził sądem. Chodzi o gierkę DSJ 3.
2. To jest przestępstwo, jeśli chcesz je popełniać to śmiało. Ale czasem się później nie żal do nikogo gdy ktoś zabierze ci samochód albo okradnie ci chatę. Wyjdzie na jedno. Programiści poświęcają wiele czasu na to by ktoś mógł to wykorzystać, ale żadają wzamian kasiory. Takie jest życie.
a Orginalnego windowsa masz :szczerzy: :szczerzy: :szczerzy: ?
i office tez bo jakos mi sie nie wydaje
Hahahahahaa nie chce byc tutaj zlosliwy ale cos Gb.Ottisie za bardzo przesadzasz... twojej postawy nie rozumiem jak sam na knightam.prv.pl napisales ze czekasz az sie pojawi pelna wersja w downloadzie... przyzwoitka sie znalazla... sam przestan szukac okazji by okrasc programistow a potem upominaj innych ok?
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Phomerus
Użytkownik Forum
Posty: 22
Rejestracja: 05 sie 2005, 00:10
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Post autor: Phomerus »

Gb.Ottisie chciałbym sie przyznac do pomylki i ciebie przeprosic. Kupiles gre i ja zgubiles wiec moim zdaniem masz prawo tak kombinowac... jeszcze raz sorry ale nie przeczytalem postow w innych dzialach jak to pisalem :)
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

:}

Post autor: Gb.Ottis »

Mam zasadę nigdy się nie obrażam i fochów na ludzi nie rzucam. Zresztą obrazić się nie mam o co, błędy chodzą po ludziach ... po wszystkich. A zachowuję się tak z jednego powodu, ojciec pracuje w firmie związanej z komputeryzacją/automatyzacją i w każdej chwili grozi mi wpad na chatę panów w czerni. Wolę więc zawsze być w pełni przygotowany. Jest jeszcze jedno, zdałem sobie sprawę, że posiadanie nielegalnego oprogramowania to taka sama kradzież, jak wyjęcie od sąsiada radia. I to mnie przekonało :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

Jest jeszcze jedno, zdałem sobie sprawę, że posiadanie nielegalnego oprogramowania to taka sama kradzież, jak wyjęcie od sąsiada radia. I to mnie przekonało :}
wyjatek od reguły...
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

a ja zdjecia robie w photoshopie i jak wklejam zdjecie to mam czarna kartka czeu :evil:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

czy

Post autor: Kheli »

czy jak wrzucę screen shota do Gimpa, to pojawi mi sie poprawny screen? Czy jest w Gimpie opcja, która ewentualnie poprawi znacznie jakość zdjęcia??
ODPOWIEDZ