KAM - część Trzecia ? ? ?

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jaki nowy budynek chciałbyś aby był w nowej części ?

Czas głosowania minął 11 sty 2007, 16:33

Dom murarza (budowanie murów, mostów )
0
Brak głosów
Chatka grzybiarza
0
Brak głosów
Chatka leśniczego (polowanie)
4
31%
Nowe jednostki militarne
0
Brak głosów
Wszystkie powyżej wymienione !
7
54%
Nic z tych rzeczy
2
15%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Bartosz
Użytkownik Forum
Posty: 80
Rejestracja: 04 sty 2007, 08:55
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: Bartosz »

Hmm...
No tak jeden z Twoich pomysłów mi się nie spodobał a resztę, których podałeś sam miałem napisać wię mi się bardzo podobają. :D

Ten jak dla mnie zły to po zdobyciu wrogiej wioski przejmujemy surowce.
Jakoś nie widzę go w ewentualnej części. Zauważ, że komputer takie produkty jak:
:arrow: złoto
:arrow: węgiel
:arrow: kiełbasa i jedzenie, wszelkie
:arrow: i inne
Jest ich za dużo i gdy byśmy chcieli je wszystki wziąść to by było za łatwo. :!:
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Lord Gidoo »

To możnaby było jeszcze przemyślec.

Przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł. POZIOM TRUDNOŚCI. W niektórych misjach wróg walczy tragicznie,np. zburzy nam 1 budynek i ucieka albo idzie gęsiego z kusznikami/łucznikami na czele. To jest jak dla mnie najłatwiejszy poziom.W ustawieniach można by to było zmieniac.
Awatar użytkownika
Bartosz
Użytkownik Forum
Posty: 80
Rejestracja: 04 sty 2007, 08:55
Lokalizacja: Mszczonów

Post autor: Bartosz »

O tak, niektóre misje są wręcz za proste. Można utrudnić sobie trochę zmniejszając ilość surowców w edytorze map.
Fajnie by było gdyby jednostki zdobywały doświadczenie i aby był jakiś normalny edytor map, bo ten którego mam nie jest wprawdzie trudny w obsłudzem, ale mogłby być lepszy.
GoldKnife
Użytkownik Forum
Posty: 64
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:44

Post autor: GoldKnife »

Ja wolałbem by gdyby wyszła 3 część, dodali by pare nowych jednostek i naprawili parę moim zdaniem będów
-nie ma sensu nszkolić jednosti ratuszowe bo sa za słabe a jak mocne to drogie jednak gdyby za kliknięciem kup wychodziło po 2-3 to wreszcie można by powiedziec Horda barbarzyńców!! A nie płakać jak 6 osobowy odział przepadnie. <=:||:=>
-ryby powinny się rozmnażać same (nie pasuje mi pomysł z hodowaniem ich przez rybaka) bo wtedy trzeba by uważać by rybacy nadmiernie nie wybili ryb.
-no i gdyby samemu można by wybierać komponenty z których zrobi się wojaka w warowni wyobraźcie sbie wojonika z toporem i mieczem.
,,Moj&#261; zbroj&#261; jest pogarda"
Fil17
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 19 kwie 2007, 14:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fil17 »

GoldKnife pisze:Ja wolałbem by gdyby wyszła 3 część, dodali by pare nowych jednostek i naprawili parę moim zdaniem będów
-nie ma sensu nszkolić jednosti ratuszowe bo sa za słabe a jak mocne to drogie jednak gdyby za kliknięciem kup wychodziło po 2-3 to wreszcie można by powiedziec Horda barbarzyńców!! A nie płakać jak 6 osobowy odział przepadnie. <=:||:=>
-ryby powinny się rozmnażać same (nie pasuje mi pomysł z hodowaniem ich przez rybaka) bo wtedy trzeba by uważać by rybacy nadmiernie nie wybili ryb.
-no i gdyby samemu można by wybierać komponenty z których zrobi się wojaka w warowni wyobraźcie sbie wojonika z toporem i mieczem.
Dobry pomysł, ja bym dodał jeszcze:
- nowa jednostka : złodziej (podobnie jak złodziej w Tzar - zabija przeciwnika i podszywa się podniego).
- limit życia jednostek;
- dodanie kościoła : który będzie szkolił księzy lub mnichów, nazwa do uzgodnienia, którzy by leczy jednostki.
- stocznia (ale to tylko propozycja).
" Przemoc rodzi tylko przemoc, kt&#243;ra si&#281; zatacza z kolejnym aktem"
GoldKnife
Użytkownik Forum
Posty: 64
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:44

Post autor: GoldKnife »

za bardzo robisz z tego typowego RTSa wolałbym, gdyby zamiast poziomu życia szanse procentowe to już element rozpoznawczy KaMa, były by morale.
Księżulki by je podnosiły, a np. ostrzał łuczników niszczył morale.
,,Moj&#261; zbroj&#261; jest pogarda"
ODPOWIEDZ