KAM - część Trzecia ? ? ?

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Jaki nowy budynek chciałbyś aby był w nowej części ?

Czas głosowania minął 11 sty 2007, 16:33

Dom murarza (budowanie murów, mostów )
0
Brak głosów
Chatka grzybiarza
0
Brak głosów
Chatka leśniczego (polowanie)
4
31%
Nowe jednostki militarne
0
Brak głosów
Wszystkie powyżej wymienione !
7
54%
Nic z tych rzeczy
2
15%
 
Liczba głosów: 13

piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

KAM - część Trzecia ? ? ?

Post autor: piotrek_1000 »

Z całą pewnością wiele ludzi chciało by, aby powstala 3 część KAM.
W tym temacie proszę pisać wasze marzeni co do tej części.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2006, 14:49 przez piotrek_1000, łącznie zmieniany 1 raz.
Powrót do KaM !!!!
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

Moim zdaniem powinny być powyżej wszystkie wymienione pomysły przezemnie .

A może macie jeszcze jakieś pomysłę ???? :mrgreen:

PISZCIE ! ! ! :szczerzy: :twisted:
Powrót do KaM !!!!
PLANT_15
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 02 lis 2006, 22:35
Lokalizacja: Królestwo Dancelot

Post autor: PLANT_15 »

Piotrek, takie małe sprostowanie - nie chatka leśniczego, bo leśniczy pracuje w lesie jako administrator, tylko chatka myśliwego :D
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

mniejsza o to !

A moze ty masz jeszcze jakis pomysł??

MAM ! Port - mozliwosc budowania statkow
Powrót do KaM !!!!
PLANT_15
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 02 lis 2006, 22:35
Lokalizacja: Królestwo Dancelot

Post autor: PLANT_15 »

Nie port to by była troszku przesada :P Następną część mogłoby zrobić Valve i zostosować tam SI i silnik Sourse :D Oj, oj wtedy to nie byłoby łatwych misji :P Atak przeciwnika byłby przemyślany jak pójście do kibla w czasie meczu :D:D
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Piotrku, popraw na "myśliwego", bo to trochę mylące. Popraw też literówkę w tytule swojego tematu.

Wszystkie zmiany to nie jest chyba zbyt dobry pomysł. Wiem, że więcej pożytku byłoby z nowych jednostek militarnych, ale wydaje mi się, że już teraz jest ich dużo (ZA dużo?). Dlatego zagłosowałem za chatką myśliwego, że denerwują mnie biegające sobie bezkarnie wilki.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum
Posty: 75
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:12
Lokalizacja: Płock

Post autor: zen »

Witam PIOTRKU :)
Nadałeś temat ,więc się wygadam. Co do głosowania w zaproponowanych tak tematach głosuję na chatę Myśliwego no i jego samego. Co do innych propozycji , niewiele bym dodawał nowych obiektów ,bardziej przydatne były by udoskonalenia istniejących budowli , mam na myśli poprawienie np. wydajności warsztatów ( za dużo surowców zużywają ) ,skuteczniejszych Wież obronnyh ( celność ,zasięg ) itp. Koniecznie powinna być możliwość wyboru stopnia trudności rozgrywki w skali np.1) Rekrut 2) Rycerz itp. Wiem że stopnie trudności są już niejako zróżnicowane i zawarte w poszczególnych misjach,ale moim zdaniem w\w trudności są nie do pokonania bez wsparcia się kodami , w niektórych misjach jak na moje umiejętności , sądzę że dla wielu fanów ta gierka jest piekielnie trudna . Zresztą na Forum K&M już padało dużo propozycji , co do ilości i rodzajów budowli , tylko martwi mnie , kto jest w stanie , stworzyć Cd. tzn. K&M-3 . Czy powstanie za mojego życia ?
Pozdrawiam :(
PS. Ta gierka K&M mimo że jest już wiekowa i z bugami ,angażuje jak narkotyk .Jak tylko się z nią zacznie trudno się oderwać od niej. Warta jest stworzenia 3 części.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2006, 12:40 przez zen, łącznie zmieniany 1 raz.
zen
Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum
Posty: 75
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:12
Lokalizacja: Płock

Post autor: zen »

:idea: Acha Myśliwy powinien posiadać umiejętności , Łucznika i powinien reagować automatycznie ( bez wydawania mu rozkazów ) na wrogie jednostki będące w jego zasięgu, ( czyli zabijać pojedyńczych wrogów szwendajacych się po osadzie,w ten sposób pomagając nam , w cieższej sytuacji w danej fazie rozgrywki, jednym słowem żeby nie tylko polował na zwierzynę. Powinien mieć możliwość kamuflażu , aby nie był łatwym do wykrycia przez wroga. Np. katapulty i Balisty są dorbym przykładem aut. reakcji na wroga będącego w ich zasięgu , co prawda trzeba je uprzednio ukierunkować, ale myśliwy z racji swego sprytu i kamuflarzu mógł by strzelać z każdego kierunku . Zdaję sobie sprawę że mnie poniosło i pomysła jest tylko w mojej swerze marzeń :szczerzy:
pozdrawiam :)
zen
piotrek_1000
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 21 paź 2005, 19:31
Lokalizacja: Giżycko

Post autor: piotrek_1000 »

mozliwosc kamuflazu mysliwego i jego bojowe nastawienie do walki nietylko ze zwierzyną jest Okey :mrgreen: ale mozna do tego dodac zamaskowane wozy ktore mogą szybko i sprawnie dowozic zolniezy na miejsce :szczerzy: :usmiech:
Powrót do KaM !!!!
Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum
Posty: 75
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:12
Lokalizacja: Płock

Post autor: zen »

piotrek_1000 pisze:mozliwosc kamuflazu mysliwego i jego bojowe nastawienie do walki nietylko ze zwierzyną jest Okey :mrgreen: ale mozna do tego dodac zamaskowane wozy ktore mogą szybko i sprawnie dowozic zolniezy na miejsce :szczerzy: :usmiech:
:idea: OK wozy , coś w rodzaju " podwody " , zaprzęgi . W takim razie potrzebne były by Stajnie z "Masztależami ". Fakt że przydał by się szybki transport, obecnie zanim Wojaki piechurzy dotrą do najdalszych zakątków mapy , to zdążą zgłodnieć .Nie wspominając o szybkim ewentualnym dostarczeniu jednostek odwodowych.Super było by przewozić sprzęt wojenny np. Katapulty . :roll:
Pozdrawiam
zen
ODPOWIEDZ