Takie tam dla rozruszania...

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pietrek1987
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: Łódź

Takie tam dla rozruszania...

Post autor: Pietrek1987 »

No ok a jak moge zainstalować takiego remeka ? mam niby oryginał kupiony na gog.com tylko angielska wersje i nie wgrywałem tam zadnych dodatków ani nic podobnego ...
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Pełny instalator znajduje się na podanej stronie w dziale "download". Jedyne wymagania aby Remake w ogóle ruszył to zainstalowana pełna wersja gry Knights and Merchants: The Peasants Rebellion. Pozdrawiam.
A, i jeszcze zachęcam do pozostania z nami i wszczęcia jakiejś dyskusji bo nudno tu ostatnio 8-)
Awatar użytkownika
Pietrek1987
Użytkownik Forum
Posty: 3
Rejestracja: 21 gru 2015, 20:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Pietrek1987 »

No ok mam juz remake na lapku smiga całkiem niezły dobra robota :D ... a czemu właściwie forum tak przygasło ? ludzie napewno byliby zachwyceni z tego nowego projektu i zaglądali tu cześciej co wiąże się z wspólną grą w sieci . zauważyłem że tworzyliście nawet turnieje w KaM :szczerzy: musiały być kapitalne . Ja trafiłem na to forum zupełnie przypadkiem gdy szukałem w sieci właśnie tej gry :) ... trzeba ruszyć Rycerskie siedzenia i zacząć odświeżać pamięć o KaM " PO ŻARCIE I CHWAŁĘ !!!! "
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Jeśli prześledzisz uważnie wątki w dziale KaM Remake to zauważysz na pewno że początkowo był wielki entuzjazm. Niestety, to było lata temu. Od tego czasu niewiele się działo. Co do turniejów... nadal się odbywają, ale aby wziąć w nich udział, musisz załatwić sobie konto na forum anglojęzycznym: http://www.knightsandmerchants.net/

Wielu naszych dawnych bywalców tam zagląda, jeśliś ciekaw :)
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Takie tam dla rozruszania...

Post autor: Obserwator »

Hmm, nie wiedziałem o tym linku :)
Prawda światłością życia
ODPOWIEDZ