Ośmiolecie Khelczyzmu :D

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Feliks pisze:Więc było mniej więcej tak:
Khel, Khelben, Khelos, Khelal , Kheli.

Coś pominąłem?
Khelal? Ja pamiętam Khelak'a, ale Khelal'a nie :roll:.
I to się nazywa nadużywanie władzy admina :evil:.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Cieszę się, DeBe, że zajrzałeś do tego tematu. Już chciałem Ci podsyłać prywatnie. ^^ Fajnie, że pomimo tego, iż nieco wyrosłeś z gry i aktywnego udzielania się tutaj (przecież pewne rzeczy są oczywiste), to czasami zaglądniesz tu i tam. Byłeś jednym z najbardziej charyzmatycznych i wpływowych ludzi tutaj. Och, żeby więcej było takich. :)
woloszek pisze:I to się nazywa nadużywanie władzy admina :evil:.
Nie rozumiem oburzenia.
Jeżeli w temacie o zmianach nazwy użytkownika widnieje zdanie, mówiące o tylko jednej możliwości takiej zmiany, to mogę z czystym sercem napisać, że to nie było nawet uzgadniane. To ot taka propozycja szefa. Ale ja, ani Kuba, ani Michaś się pod tym nie podpisywaliśmy. Co więcej - ja oponuję. ;)
Nie tylko dlatego, że jestem za naginaniem zasad. Ale bardzo lubię je uelastyczniać. Bo elastyczność oraz dystans są w życiu niezwykle ważne. I chcę to propagować. Jeżeli chciałbyś zmienić nazwę z "woloszka" na "wolaszka", to nie widzę problemu. Jeżeli po paru miesiącach chciałbyś z "wolaszka" na "wolololasiunia", też można to sprawić. Dlaczego? Bo ludzie będą wiedzieli, że woloszek stał się wolololasiuniem. Gdybyś wyszedł z prośbą później woloszydła, wololoka, wololarza lub czegokolwiek takiego - nie widziałbym przeszkód, by Ci to zmienić.
Problem zaczyna się, gdybyś chciał z "woloszka" stać się "deską", "żołdakiem", "kaszanką_z_mięsem", "tłustym mięsiwem" albo czymś zupełnie nie przywodzącym na myśl "woloszka". Wtedy, tak, jedna zmiana tylko wchodziłaby w grę i basta. Chodzi o to, że ludzie przy czymś takim zaczynaliby być nie do poznania, nie wiedzielibyśmy w gruncie rzeczy, z kim mamy do czynienia. Ale drobne kosmetyczne? Ależ oczywiście! Gdybym się z Khelego stał, dajmy na to, "Aligatorem", mało kto by wiedział, kto ja jestem, gdyby nie zobaczył, iż widnieję na rudo, nie na zielono. Ale nie sięgam po takie kolosalne zmiany, tylko przestawiam literki. Dokładam, kasuję. Każdemu, kto poprosi, zrobię to samo. Bo czy idzie za tym coś złego? Dopóki nie idzie, nie widzę przeciwwskazań. Tym bardziej boli mnie trzymanie się sztywno zasad, pod jakich się nie podpisywałem i nazywanie tego nadużyciem.

================
Kolejne pojawiające się tu wpisy ściśle wchodzące swą tematyką w skład wątku Feta Khela i jego wyznawców będą stąd usuwane.
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

Wracam po 2 miesiącach do polski z ciężkiej pracy, wchodzę na forum a tu taka fajna wiadomość ;) Dzięki Khelben za wyróżnienie w temacie i też Cię serdecznie pozdrawiam! ( od razu wbije na gg, bo może też coś tam naskrobałeś ;D )
No, nie jestem już takim aktywnym użytkownikiem tego forum, ale od 6 lata zaglądam tu by zobaczyć co się u was dzieję ;)

Tak czy inaczej, gratuluje Kheli tych 8 lat! ;) Że nadal nie znudziło Ci się poprawiać tej naszej ortografii ;D
smile ; )
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Dziękuję za pozdrowienia Khelbenie. Naprawdę miło się czytało. Nie mogę sobie wyobrazić, że ja już jestem w tej społeczności ponad sześć lat. Nie udzielam się tak często jak kiedyś, ale forum odwiedzam, może nie codziennie, ale kilka razy na miesiąc zdarzy się. Coś mnie tutaj trzyma, może sentyment do gry, do tego, że to moje pierwsze konto na jakimkolwiek forum. Ilu tu się ludzi przewinęło, została tylko elita, ci co reprezentowali sobą jakiś poziom. Oczywiście o nowych nie zapominam ;)

---------------

Musiałem powielić posta, hihi :usmiech:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Również się pochwalę, że przeczytałem całość pierwszego posta.
Nie udało mi się natomiast przeczytać całej fabuły Twojego, Khelbenie (tak, ja również pozostaję przy tej wersji nicku), autorstwa, do WWK. To było, jest i będzie ponad moje siły! :)
Kheli pisze: Ach, dziękuję Wam, że jesteście i mnie oraz moje humory znosicie. Gwarantuję, że to się nie zmieni. :3
Bez Ciebie, Khelbenie, świat KaM byłby czymś innym, niż jest obecnie. I raczej nie lepszym ;)
Kheli pisze: Swoją drogą, do dzisiaj nie wiem, dlaczego nie wygrałem TEGO konkursu. Nadal utrzymuję, że mam najlepszy tekst. :P
Och, jakiś ty skromny :P
Kheli pisze: Ach, dziękuję Wam, że jesteście i mnie oraz moje humory znosicie.
Och, to przyjemność :)
Kheli pisze: Mam więcej oleju w głowie. I pomiatam ludźmi w bardziej wyrafinowany sposób - że ci się nawet nie zorientują. ;D
Czy serio, czy żart, na Twoim miejscu bym się do tego nie przyznawał :P
Kheli pisze:
Kheli nie może usiedzieć w spokoju. Musi coś stworzyć.
Och, jakiś ten Kheluś wspaniały, taki twórczy :)
Kheli pisze: Napisałem długaśne scenariusze do tych kilku misji. Są nadal na forum.
Długaśne... Niech będzie. Ale na pewno skrywają w sobie ogromną wartość ;)
Kheli pisze: ...zróbmy bibę! :D
Pasuje! Mów, gdzie i kiedy?

------------

Dziękuję, Khelbenie, za Twoją obecność, za wsparcie, za rozmowy, za komentarze :)
A ogólnie, za Twoją ogromną aktywność na forum. Jesteś naszym głównym motorkiem.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

...na którym wszyscy wręcz uwielbiają jeździć :smiesne:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Wzruszyłem się. :)
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

:glupek:
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

The Viking pisze:...na którym wszyscy wręcz uwielbiają jeździć :smiesne:
haha dobry pocisk xD :smiesne:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

The Viking pisze:...na którym wszyscy wręcz uwielbiają jeździć :smiesne:
Tego nie powiedziałem :P
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
ODPOWIEDZ