(wydzielony z:) Lista dobrych graczy i noobów

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lonian12
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2009, 13:28
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Lonian12 »

Jam być Ałtentik , 4 hrabia z dynastii ałtentików , mam pod swym panowaniem komputer w mym domu :^^
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

Mogę mówić po polsku, angielsku i niemiecku doskonale -po francusku tylko trochę.
Jak się wy śmiejecze że nie umię pisać po polsku, bo nigdy się nie uczyłem w szkole, tak jak wy przez nie wiem 8 lat co najmniej, ale wasz angielski nie ma nic wspólnego z prawdziwym angielskim to nie rozumiem was kompletnie!
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Chciałem sobie przerwę zrobić, ale widzę, że wiele by mnie ominęło.

Pawel95, Twoja umiejętność przyjmowania krytyki jest równie słaba, co Twój polski...
Skoro tyle osób potwierdza słowa Mixonsa, to może warto pomyśleć nad zmianą nawyków? (Rage)quitting jest czymś wyjątkowo paskudnym, nie ma to jak stracić kilka godzin tylko dlatego, że ktoś ot tak sobie wyjdzie z gry.
I naprawdę, odpuść sobie zaczepki typu "kup sobie okulary" lub "czy skończyłeś szkołę", skoro sam ledwo mówisz po polsku, a niektóre Twoje posty wyglądają jak przepuszczone przez translator. Czasami lepiej napisać coś po angielsku...

Nie chcę karać za słabą znajomość języka, ale takie zachowanie mnie do tego zmusza. Na razie tylko upominam Pawła95 i proszę wszystkich o spokój, i tak już wszyscy wszystko wiedzą.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

skoro sam ledwo mówisz po polsku, a niektóre Twoje posty wyglądają jak przepuszczone przez translator. Czasami lepiej napisać coś po angielsku...
HAHA dawaj na TeamSpeak i pogadamy, zobaczymy czy umie po posku !mówić! czy nie kolego ;-) Ja mówie bardzo często po poslku, tylko pisać nie umie dobrze, co tak trudne do zrozumienia?!?!!

A co, bo Mixons co powiedzał to jest prawda? Kto ten człowiek jest, jak on sam wchodzi do KaMLobby jako Sado na przykład???
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

Czy ja też mam potwierdzić, że kilka razy zdarzyło się, że wkurzyłeś się na kogoś w swoim teamie? Czasami nawet na samego siebie, pamiętam jak wyszedłeś bo weszli ci do miasta... okazało się że twoja armia już po twoim wyjściu z gry pokonała napastnika nawet zanim przyszła jakaś pomoc xD (a twoi sojusznicy zrobili naprawdę dobre miasta, grali 2v3 przez dobre 20-30min... wygralibyście na pewno) Było więcej takich epizodów, starałem się ci wyjaśnić że ludzie tego naprawdę nie lubią, i prędzej czy później dojdzie do tego, że przestaną cię tolerować w lobby. Więc ostatnim razem dostałeś ode mnie kicka po tym jak pół lobby nie chciało z Tobą grać, a ja nawet nie mogłem ich za to winić, bo było to spowodowane twoim ostatnim wyjściem z gry kilka dni wcześniej. A jak sam chyba wiesz, ja nigdy, NIGDY nie wyrzucam z gry ludzi z Teamspeaka. To chyba był pierwszy raz gdy tak na serio to zrobiłem.

Mam propozycję: przeprosisz kogo trzeba (m.in. Mully'ego, nie pamiętam kto był jeszcze w tamtej ostatniej grze z której wyszedłeś przed czasem), ewentualnie zamiast tego napiszesz na angielskim forum jeśli wolisz w ten sposób, i obiecasz że nie będziesz robić takich rzeczy jak wychodzenie z gry gdy ludzie jeszcze ewidentnie walczą (chyba że będziesz musiał, ale wtedy nie zapomnij napisać choć słowa dlaczego to robisz...). Oczywiście nie mam prawa ci mówić co masz robić, ale chyba rozumiesz, że druga opcja to ogólna niechęć społeczności do ciebie i małe szanse na jakąś grę. Czasem fajnie jest przyznać się do błędu.


A co do tego że Mixons cośtam... 1. jakie to ma znaczenie w tej sprawie? 2. to sprawa między mną a nim, robił to przez jakąś minutę i był to żart, jak zaczął przeginać to mu to powiedziałem. Nie wspomnę już o tym, że nasz team podał hasło do gry na publicznym czacie TS, sami się prosiliśmy żeby ktoś to wykorzystał (takie żarty to raczej normalna rzecz u nas :P) Wychodzenie z gry ciężko do tego porównywać.

Pominę już wątek językowy, nie lubię jak ktoś wyśmiewa Pawła za jakość jego języka polskiego, bo to jest chwyt poniżej pasa. Przecież wszyscy wiemy, że nie miał szansy się go nauczyć tak jak my. Choć z drugiej strony to prawda, że w tym kontekście Paweł jest akurat ostatnią osobą, która powinna używać argumentów typu "ukończyłeś w ogóle jakąś szkołę?"...
Awatar użytkownika
pawel95
Użytkownik Forum
Posty: 85
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:41

Post autor: pawel95 »

sado1 pisze: i prędzej czy później dojdzie do tego, że przestaną cię tolerować w lobby.
Sado, nigdy mnie nie tolerowali w lobby! Dlatego mnie ich reakcja nie bardzo interesowała.

sado1 pisze:ja nigdy, NIGDY nie wyrzucam z gry ludzi z Teamspeaka. To chyba był pierwszy raz gdy tak na serio to zrobiłem.
To ja jestem chyba wyjątkiem.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

HAHA dawaj na TeamSpeak i pogadamy, zobaczymy czy umie po posku !mówić! czy nie kolego Ja mówie bardzo często po poslku, tylko pisać nie umie dobrze, co tak trudne do zrozumienia?!?!!
Na forum niestety trzeba porozumiewać się pisemnie.
Zresztą, tak jak mówiłem, nie zamierzam karać za słabą znajomość języka, ale wiedz, że teksty w stylu tego do Bo_co są zdecydowanie nie na miejscu.
(powtarzam się?)

Temat wydzielam, za duży bałagan się zrobił.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ