"Układamy światy", czyli blogowa przestrzeń Khela

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

"Układamy światy", czyli blogowa przestr

Post autor: Kheli »

Witajcie, kochani. :)

Tak sobie pomyślałem, czy nie podzielić się z Wami ostatnim przeze mnie skleconym artykułem. Dla osób, które interesuje problematyka egzystencjalna i wszelkie życiowe wertepy, oczywiście. Albo po prostu dla tych fanów Khelowej twórczości, co lubią być na bieżąco z życiem. Jeżeli ciekawi Was, że potrafi być ono jedną wielką układanką, której to my nadajemy wymiary, to możecie bez krępacji kliknąć: wyrocznie.blog.pl. :) Chociaż mój własny kącik jest stosunkowo młodym miejscem, to jest na dobrej drodze do rozkwitu. Istnieje również niemała szansa, że znajdzie i w tej społeczności kilku stałych czytelników.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Hohoho, wróżką zostałeś? Gratuluję :coongada:: A tak na serio, ciekawa inicjatywa. Zapraszam także jak najwięcej ludzi, bo autor jest mi winien nazwisko od pewnego czasu :smiesne:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Czytam i mam wrażenie, że te wielkie słowa opisują zwykłe banały i oczywiste oczywistości. Z pewnością znajdzie się wielu takich, którzy to będą uznawać za sztukę, ale ja do nich nie należę. Wybacz, po prostu nie umiem myśleć jak humanista.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Życzę powodzenia. Może od czasu do czasu zajrzę do Twojej twórczości.
ODPOWIEDZ