[wydzielony] Sympatie i antypatie (PAKER team)

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Wow, Khelben wpadł w gniew. :o tego janosik nie zbije :D
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Staram się nie wyjść z wprawy, o propagatorze jego twórczości. ;)
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Hohoho, nie przesadzajmy. Siedze z nim w teamie żeby ćwiczyć cierpliwość :wink:
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Kiedyś przejdziesz na naszą stronę. Czuję to. ;)
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

zobaczy się :D na razie wmiare dobrze mi sie współpracuje.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Cholera, nic tylko powiedzieć, że Khelben w swoim ostatnim dłuższym poście idealnie wyraził to co od dłuższego czasu przyjąłem uważać na ten temat. Podziwiam, że ktoś po okrągłym roku tej farsy dalej ma ochotę trzeźwo przedstawiać sprawę, ja już się dawno zniechęciłem i machnąłem na to ręką. :P Każdy z odrobiną zdrowego rozsądku powinien się szybko zorientować co kryje się za tymi wszystkimi peonami ku chwale pierwszych, największych i najnajnaj map w Polsce i na świecie!

Oczywiście złego słowa nie mogę powiedzieć na temat woloszka, Lukiego, Vikinga i innych z tej paczki! Zastanawia mnie natomiast, jak się ma "hierarchia" i relacje w drużynie, gdzie o wiele większy potencjał i talent posiada ktoś, kto decyduje się, aby jego prace były promowane przez kogoś bez tych cech i w dodatku cały czas się selfownując w społeczności. :P

W sumie to tyle. Post oczywiście NIE JEST kierowany do janosiczka. 8-)
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Zaiste Kheli, zadałeś dla Janosiczka siermiężny cios. Początkowo zrobiło mi się nawet jego szkoda, jednak rozumiem, że może to mu pomóc zrozumieć jego błąd. Mam nadzieję, że wreszcie przestanie się dąsać i zrozumie, że swoim zachowaniem jedynie odstrasza innych, a nie przekonuje. Może się otrząśnie, zanim administracja wyśle go na urlop, albo co gorsza na emeryturę.
DeBe pisze:to czemu nie zwiecie się "Janosiczek i cała reszta"?
Ależ właśnie tak mniej więcej się ta grupa nazywa, a mianowicie "Paker Team". Jak myślisz, jakiego nicku w grze on używa?
Janosiczek pisze:Krytyką się nie przejmuję niech piszą co chcą
Dobre podejście. "Zrobię byle gówno, ale nie przyjmę do wiadomości tego, że inni się czepiają, w końcu ja wiem lepiej". Geniusz :!:
Janosiczek pisze:North Bridge było super mapą - jednak została wycofana...
Skoro została wycofana, to chyba nie była taka super?
Janosiczek pisze:HOMA I - miała po prostu pecha brak drogi przy spichlerzach, dlatego nit nie grał. Powód usunięcia ? - brak gier na niej.
Jakiego pecha? Ludziom po prostu ta mapa się nie podobała, a raczej była przez ten błąd niegrywalna.
Janosiczek pisze:HOMA II - tak było słabe, lecz koncepcja mapy była nowością.
Oryginalność jest w cenie, ale sama w sobie jest bezużyteczna.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Może ja się trochę wypowiem na ten temat, tym bardziej, iż jestem członkiem tego zespołu. "Janosiczek i cała reszta" - przyznam, że nie raz kłóciłem się z Pakerem o nazwę teamu. Nie podobało mi się to, że team ma być kojarzony tylko z nim i dlatego wyszedłem z pomysłem zmiany nazwy zespołu. Poparcia udzielił mi Luki.. no i Paker zgodził się na zmianę. Jak się później okazało z pomysłu nie był zadowolony sam Lewin, który stwierdził, że pomysł jest chybiony gdyż wszyscy "Paker team" już znają. Wg mnie Lewin wyraził tylko swoją opinię, no ale wyszło jak wyszło. Nie raz broniłem Pakera na forum przed "atakami"innych użytkowników, ale nawet bez późniejszego słowa dziękuję... i już nie zamierzam. Oprócz The Pirates stworzyłem jeszcze Pirate Bond i In Hell, o misjach z kampanii już zamilknę. Co do relacji w teamie nie jest najgorzej, ale wole się nie wypowiadać. Wbrew pozorom nie mam tyle cierpliwości co choćby Viking. Ale się rozpisałem... no ale i tak odbije się to od ściany :niedowiarek:
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Napisałem wczoraj jeszcze jednego posta, ale widzę, że go brakuje. Chyba zapomniałem kliknąć "wyślij". Generalnie nic szczególnie wartościowego w nim nie było, ale krótko go streszczę.
Swoje osądy opieram na tym co widzę w oryginalnych mapch z kampani TSK I TPR są ... średnie.
Mylisz się w tej sprawie. Żadna z map fanów nie była tak dobra, jak te z kampanii tpr. Kilka zbliżyło się poziomem, ale można je policzyć na palcach jednej dłoni. Źle że tak myślisz, ale widać tego efekty. Nawet kolega z twojej drużyny twierdzi, że mapy przez Ciebie zrobione są "brzydkie i nienaturalne".
Powinieneś je dogłębnie przeanalizować.
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

woloszek pisze:Może ja się trochę wypowiem na ten temat, tym bardziej, iż jestem członkiem tego zespołu. "Janosiczek i cała reszta" - przyznam, że nie raz kłóciłem się z Pakerem o nazwę teamu. Nie podobało mi się to, że team ma być kojarzony tylko z nim i dlatego wyszedłem z pomysłem zmiany nazwy zespołu. Poparcia udzielił mi Luki.. no i Paker zgodził się na zmianę. Jak się później okazało z pomysłu nie był zadowolony sam Lewin, który stwierdził, że pomysł jest chybiony gdyż wszyscy "Paker team" już znają. Wg mnie Lewin wyraził tylko swoją opinię, no ale wyszło jak wyszło. Nie raz broniłem Pakera na forum przed "atakami"innych użytkowników, ale nawet bez późniejszego słowa dziękuję... i już nie zamierzam. Oprócz The Pirates stworzyłem jeszcze Pirate Bond i In Hell, o misjach z kampanii już zamilknę. Co do relacji w teamie nie jest najgorzej, ale wole się nie wypowiadać. Wbrew pozorom nie mam tyle cierpliwości co choćby Viking. Ale się rozpisałem... no ale i tak odbije się to od ściany :niedowiarek:
Ok wszyscy się wypowiedzieli i rzucili mięsem we mnie. Ba... no ja ten najgorszy przecież jestem... samo zło! U mnie jest jak IN HELL ...

Co do Lewina. Zabronił innej nazwy. I tyle. W sumie trochę racji ma. Ale do każdej mapy załączam nicki tych którzy przyczynili się do niej. Wiec nie widzę tutaj nic złego.

A wolo, troszkę przesadzasz z tym że ja nie dziękuję. ;)

//
Widzę że niektórzy już zapytują kiedy moje mapki się pojawią w kampanii.. spokojnie... pojawią się i będą na podobnym poziomie co woloszkowe.

Tylko nie wiem co Wolo masz na myśli że Viking ma dużo cierpliwości ? Przecież jest zaledwie tydzień u nas ?
Zablokowany