[wydzielony] Sympatie i antypatie (PAKER team)

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

janosiczek pisze:Ups... Janosiczek zapomniał przeczytać tych wszystkich postów z 4 stron...Widzę, że jednak dużo ważnych rzeczy pominąłem.... :(
Lol... przeczytałeś i wszyscy o tym wiemy. :wink:
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

4 stron zapomniałeś przeczytać? W sumie to prawie 20, bo te same rzeczy piszemy ci już od roku... Ups, nie 20 - w końcu jeszcze można PMy jeszcze policzyć, a wtedy będzie jeszcze więcej! :mrgreen:
ObrazekObrazek
Obrazek
danio
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:58

Post autor: danio »

Panowie
Wam sprawia przyjemność atakowanie ludzi którzy coś robią ?
Naprawdę wasze zachowanie jest na poziomie dziecka z 4 klasy.
Zacznijcie myśleć co robicie. Grałem wiele razy na sieci i przeglądając gry
innych graczy są mapy które się często przewijają, i jest wśród nich
the same rock. Jednym się ona podoba, innym nie. Jak się nie podoba, to proponuje nie grać, grajcie w inne mapy, a jest ich ponad 100, więc wybór macie. obiektywnie patrząc ciągnięcie tego tematu nie ma sensu.

Jak dla mnie wypuszczenie mapy, a później po wypisaniu uwag - jej poprawienie nie jest niczym złym. Tak się robi z dodatkami.
Nie wszystko da się zauważyć. Więc proponuje się uspokoić i jeżeli macie
konstruktywną krytykę to proszę każdą mapę teamu opisać. Co byście zmienili, co poprawili itd. Taka krytyka będzie miała sens.
Awatar użytkownika
sado1
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:11

Post autor: sado1 »

danio pisze:jeżeli macie konstruktywną krytykę to proszę każdą mapę teamu opisać
Spróbuję coś niecoś niedługo napisać o niektórych mapach, jak znajdę chwilę. Ale na pewno nie opiszę KAŻDEJ mapy teamu, bo chwilę na tak trudne zadanie, będzie znaleźć ciężko :D
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Próbowałem wejść na stronę korzystając z mojej komórki i nie dałem rady. Miałem cichą nadzieję, że administrator na pewien czas wyłączył stronę, aby dać wszystkim wytchnąć. Wchodzę, a tutaj temat został wydzielony i pojawiły się 2 strony tej komedii. A wszystko się zaczęło od tego, że zwróciłem uwagę na to, że ta grupa nie jest pierwszą, a skończyło się na tym, że każdy atakuje każdego.
OK, na początku krytyka ludzi miała uzasadnienie, ale teraz to zaczęło wyglądać jak przedszkole. Zamiast jakichś argumentów, jakieś dziecięce zaczepki, a już zwłaszcza nazwanie teamu "przydupasami" uważam za olbrzymią przesadę.
To mój ostatni post w tym temacie, dość już narobiłem. Nie mam ochoty być kojarzony z tą dziecinadą.
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Nadszedł dla mnie najwyraźniej czas tłumaczenia się.
sado1 pisze:Ciemnozielony chyba tylko chciał Wami "wzruszyć" i trochę przesadził z doborem środków. Ale naprawdę, nigdy nie rozumiałem, dlaczego tacy fajni ludzie jak wolo czy Luki podpisują swoimi nickami raczej słabe mapy Janosiczka.
Dziękuję, Sado, za idealne streszczenie mojego przekazu.
Ale to nie na temat. Chciałem wam na coś zwrócić uwagę. Mianowicie:
Ciemnozielony pisze:Aha, i powyższa wiadomość miała na celu dotknąć pozostałych członków (tutaj celowo małymi) paker teamu. [ size=1 ]Nie no, żartuję. Nie. Tak. Nie. :szczerzy: [ /size ].
A znajomi mówią, że to ja nie zauważam takich rzeczy.
Jednakowoż jeśli ktoś (czytaj: woloszek, danio, Luki, The Viking oraz reszta zespołu, która się tutaj nie wypowiedziała.) poczuł się obrażony, to przepraszam za to. To było niedojrzałe przegięcie.
Było dopisać proste trzy literki, czyli "nie". "...wiadomość NIE miała...". Ale mogłem wybrać rozmiar 7, nie 1, i wrzucić to linijkę wyżej.

Chciałbym także przeprosić Team za jedną rzecz - faktycznie przejrzałem sobie o różnych porach gry w Remake i Same Rocks było częste. Czyli chyba jednak się pomyliłem.

Dammulu, nie atakuję ludzi, którzy coś robią. Może nie doceniam was, bo nie gram tak często w multi, może faktycznie was obraziłem. A konstruktywna krytyka nie istnieje. Przynajmniej w przypadku niektórych ludzi.
Jak tak to przeczytałem, to dopiero teraz coś zauważyłem i muszę temu z miejsca zaprzeczyć - to nie jest sugestia dotycząca kogokolwiek z waszego Teamu.
Wracając, krytyka pod hasłem "to trzeba poprawić" działa tylko w przypadku spostrzegawczych ludzi. Do niektórych trzeba mocniej, czyli "To jest gówno, popraw to".

Długiej wypowiedzi Khela ze strony tutaj 4 cytować nie będę, w każdym razie doskonale streszcza to, co miałem na myśli mówiąc "przydupas", za co przepraszam jeszcze raz, choć, jak także napisałem wcześniej, możecie mieć to głęboko. Fakt faktem jednak, że nie powinienem był używać tego pojęcia. W końcu:
Luki pisze:Trzeba chyba trzymać jakiś poziom, Panie kolego?
Także się tu nie będę już wypowiadał, aby jeszcze nie pogarszać swojej pozycji w oczach takich czy innych użytkowników.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Zablokowany