Osiągnąłem status gwiazdy !

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Osiągnąłem status gwiazdy !

Post autor: janosiczek »

Osiągnąłem status gwiazdy !

Tak, powiecie, że mi odbiło, że takie coś piszę. Ale to szczera prawda od dzisiaj jestem gwiazdą może nie taką jak "Nie ma Lipy" czy Ronaldo, że mam masę tłumów ale dziś poznałem pierwszego mojego antyfana. A to dowidzi że jestem sławny na tyle, że dany osobnik poświecił kilkanaście ładnych chwil aby uprzykrzyć mi i innym graczom grę.

:smiesne:

A przy okazji. Niedługo nowe mapy. ... i kampania :mrgreen:
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Chcemy wiedzieć więcej...
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Khelak pisze:Chcemy wiedzieć więcej...
Szkoda słów Khelaku -_-. Człowiek (ja) chciał sobie normalnie, legalnie i kulturalnie zagrać w mapę swojego skromnego autorstwa a tu wchodzi Ci Nick o takim samym brzmieniu niż twój z @ na końcu i zaczyna cię obrażać w ojczystym języku. Ba podszywa się za ciebie juz kilka dni ( wieści od mojego wywiadu szpiegowskiego ). Doszło do tego, że ludzie się pytają czy ja to ja w lobby. Wracając do tamtej rozgrywki: w końcu uzbieraliśmy graczy no i zaczynami i po chwili wychodzi gościu... -_-. Wstrętne to i bezczelne, ale wykonaliśmy rehosta aby uczciwiej się manewrowało po PT. I tym razem nie udało się nam to bo "dziecko" znów weszło ale tym razem pod innym nickiem "czechboss", potem pod nickiem "sado" i jeszcze pod jakimiś, których już wole nie pamiętać z tej bolesnej chwili cierpienia.

Oto cała prawda. :zraniony:
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Kolejny powód, żeby wprowadzić logowanie do gry sieciowej ;) Zeby Janosiczkowi woda sodowa nie uderzyła do głowy :D
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Z tej bolesnej chwili cierpienia... no, trzeba było od razu tak. Mamy z lasem pochodni tam wkroczyć, węszyć, szukać go niczym wygłodniała sfora wilków? To da się załatwić.
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

To są realia gier; zrobisz grę i avatar, ktoś ci ukradnie nick i avatar a prawa autorskie to przepis martwy choć zdarzyła się rozprawa o zbroję warta 500 zł w grze bo ktoś komuś zajumał.

A jak grasz w dużo popularnych gier pod tym samym nikiem to cię zna pół świata i na przykładzie koleżanki jesteś w klubie i połowa chcę cię bić a połowa bronić.
Awatar użytkownika
wisnia_pc
Użytkownik Forum
Posty: 99
Rejestracja: 08 sty 2008, 13:24

Post autor: wisnia_pc »

No właśnie ja dziś wchodzę na multi a tam mój nick, normalnie ktoś se jaja robi
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

wisnia_pc pisze:No właśnie ja dziś wchodzę na multi a tam mój nick, normalnie ktoś se jaja robi
Niby nic a wkurza... -_-
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Zgłoś że ci nick zajumał może dostanie jakąś karę pieniężną za naruszanie praw autorskich ^_^.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

To, o czym piszecie dowodzi, że Lewin i Krom koniecznie muszą coś zrobić, żeby powstrzymać proceder podszywania się pod cudze nicki i masowego wychodzenia z gry. Obecnie każdy może się podszyć pod każdego i każdy w dowolnym momencie może sobie zwyczajnie wyjść z gry.

Chyba zaraz zrobię osobny wątek na to.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ