[wydzielony] Czy ma pan kolory dla mężczyzn? Poproszę jeden.

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Pincher- właśnie oglądam relację z Wawy z marszu niepodległości :P U nas z nożami biegają, tak? :D
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

Tak? Hah, w S-rzu czasami jest tak, że gonią się z siekierą w ręku. :shock:
Młody ujadacz powrócił...
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

U mnie w Zawierciu też był jeden typ co miał jakiś fetysz z nożami i teraz odsiaduję za mord po pijaku i to swojego kumpla od kieliszka, którego można, by określić mianem brata duchowego. To wszystko zależy od miasta, ale, jeżeli uważasz, że trzeba nie wadzić ludziom, to sytuacja z innej beczki. Kumpel wracał z płatnych praktyk zadzwonił do mnie i ugadalimy się w 3/4 i 1/4 drogi przy moście, spalilimy 2 faje pogadaliśmy i idzie do nas od północy 2 łysoli dresiarzy, na których, wtedy nie zwracalimy uwagi. Ledwo za nas przeszli i już nas zaczęli kopać za nic i potem se poszli, nie wiem może, to była kwestia hejtowania dzielnic, bo nie mieliśmy nic związanego z grupami sportowymi typu ruch na sobie, żeby się, za to przyjebali.

Laski mają swój język porozumiewania się i nawet jak facet zrozumie tekst typu mandarynkowe stringi, to i tak wyda mu się to obce jak ze star treka.

Apropo siekiery nas gonił sąsiad z siekierą po osiedlu ,bo pijany kumpel do niego zasapał.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Od każdej reguły są wyjątki, które tylko tę regułę potwierdzają :)

Co do dzisiejszego marszu to była to prowokacja POlicyjna, ale to temat na dłuższą rozmowę.

Za długo shifta trzymasz; "policja" nie jest nazwą własną; popraw, jeśli możesz.
>kuba11100
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

Fakt. :niedowiarek:
Młody ujadacz powrócił...
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

PinCheR pisze:Od każdej reguły są wyjątki, które tylko tę regułę potwierdzają :)

Co do dzisiejszego marszu to była to prowokacja POlicyjna, ale to temat na dłuższą rozmowę.
Fajny wyjątek :P

Nie wmówisz mi żadnej prowokacji- każdy człowiek ma własny rozum i świadomość- jeśli idzie się napi**** bo go ktoś "sprowokował", to już tylo jego wina.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Nie mówię o takiej prowokacji. Prawdopodobnie byli to policjanci po cywilnemu z kominiarkami na głowach, którzy namawiali ludzi do wszczęcia rozrób. Na ich nieszczęście ludzie nie dali się sprowokować. Niektórzy tylko rzucali racami. Kiedy już policja wkroczyła to oddzieliła tę grupkę tzw. chuliganów od reszty ludzi i ochraniali ich przed wszystkimi innymi. W telewizji będą mówili o awanturach itp, ale nie wierzcie w to. Wszystko było zaplanowane.
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

A powiedz ty mi po jaką cholerę policja miałaby to robić? Z tego co widziałem w telewizji kilka tysięcy osób darło się o spaleniu Sejmu (nie taki znowu zły pomysł), "wczoraj Moskwa, dziś Bruksela" i podobne bzdury. Nie kilku prowokatorów, znacznie więcej.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... c-UhToPil0

Ten człowiek jest nienormalny. o.O
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Niestety ten człowiek ma rację. Wszystko co mówi to prawda. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie to popieram go.

Mixxer
To nie policja. To Tusk i jego świta wykorzystują policję do swoich gierek. Robią to, bo się boją, że ludzie wyjdą na ulice, a ludzie coraz bardziej dojrzewają i niedługo już przejrzą na oczy. Czego sobie i wam z całego serca życzę.

Cierpliwości.
KAMPANIA:
ODPOWIEDZ