[wydzielony] Czy ma pan kolory dla mężczyzn? Poproszę jeden.

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Mixxer5 pisze:Przepraszam bardzo ale skąd to jest wydzielone?! Skąd taka... dziwna dyskusja na tym forum?!
Szczerze nie mam pojęcia skąd to się wzięło, ale wbrew pozorom nie jest trudno zmienić temat w rozmowie. Do dzisiaj pamiętam rozmowę z jednym z kolegów, gdzie zaczęliśmy od tego, czyja kanapka jest smaczniejsza, a skończyliśmy na temat teorii wielkiego wybuchu.

I te kobiece postrzeganie kolorów wcale nie jest jest wymysłem, a potwierdzonym naukowo faktem. Kobiety mają więcej ośrodków kojarzących kolory od mężczyzn. Inna sprawa z nazwaniem tych kolorów. Do tego to już trzeba wyobraźni.

Poprawka
, temat został wydzielony z tematu dla nowych użytkowników. Chyba.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

No, połowa królestwa i konia z rzędem temu, kto znajdzie odpowiedni temat. :D
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

Ten zapewne! :D
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

;) pisze:
Mixxer5 pisze:Przepraszam bardzo ale skąd to jest wydzielone?! Skąd taka... dziwna dyskusja na tym forum?!
Szczerze nie mam pojęcia skąd to się wzięło, ale wbrew pozorom nie jest trudno zmienić temat w rozmowie. Do dzisiaj pamiętam rozmowę z jednym z kolegów, gdzie zaczęliśmy od tego, czyja kanapka jest smaczniejsza, a skończyliśmy na temat teorii wielkiego wybuchu.

I te kobiece postrzeganie kolorów wcale nie jest jest wymysłem, a potwierdzonym naukowo faktem. Kobiety mają więcej ośrodków kojarzących kolory od mężczyzn. Inna sprawa z nazwaniem tych kolorów. Do tego to już trzeba wyobraźni.

Poprawka
, temat został wydzielony z tematu dla nowych użytkowników. Chyba.
Wiem, że zmiana tematu na dowolny inny to nic trudnego- ale rozmowa o "misji 13" zakończona dysputą nt. kolorów? :glupek:

Florek: Dzięki- najfajniejsze że sam temat ma mniej postów niż dyskusja o kolorach ;)
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

To chyba było wydzielone z mojego opisu misji 13 TPR.
Młody ujadacz powrócił...
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Potwierdzam. Dzisiejszy świat jest taki, a nie inny idziesz sobie po 2200 z miasta i możesz mieć obity ryj, bo się komuś nie spodobasz albo bandzie pokolenia JP i nic z tym nie zrobisz jak nie masz znajomości, zresztą co tam 1 na 10 każdy kozak. Kobiety mogą sobie służyć w wojsku, ale od mojego rocznika jest amnestia ap ropo przyjmowania do woja. Chociaż można odbyć służbę trzeba się trochę nalatać, ale, by odbyć służbę kwartalną jak nie lepiej, to nie wiem, czy warto. Nosiłem mundur jak miałem ustną maturę z polaka. I Wiadomo każdy, by chciał postrzelać z pistoletu maszynowego, czy RPG-7, ale w wojsku nie tylko tego uczą, a puki co możemy liczyć tylko na naukę strzelania. A kwestia kobiet, to temat rzeka jak polityka, one są bardziej skomplikowane od nas, na wszystko mają wymówkę, bo jestem kobietą, one się ubierają skąpo my na luzie i ogólnie potrzebują więcej hajsu w wieku nastu lat od nas.
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Teraz robisz OFF-OFFtop :P
Mówisz,że nie da się na miasto wyjść po 22, bo w ryj dostaniesz?
Nie powiem, na poznańskiej wildzie różne cuda się dzieją, ale mordę mam całą. ;)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

W Krakowie bywa różnie, ale wracając kiedyś po północy w ryj nie dostałem- za to w środku dnia i owszem ;)

Ale panowie- skończmy ten off-offtop rzeczywiście, bo Kuba będzie wydzielał z już wydzielonego
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Nawiązuję do kolorów, bo jednak trzeba być macho w sytuacjach typu powrót z miasta albo pójście na mecyk czy przechodząc przez poszczególne dzielnice.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Gówno (za przeproszeniem) się znacie. Nie wiem skąd bierzecie te farmazony o tym obiciu mordy po 22. Nie wiem jak to jest w innych miastach, ale ja (mieszkam w Warszawie) od wieku wczesno-gimnazjalnego (1 klasa konkretniej, ale nie zdradzę wam ile to było lat temu :) ) mogę policzyć na palcach jednej ręki dni, w których wróciłem do domu przed 22, a jakoś nie dostałem po gębie. Za darmo to trudno nawet i o to, bo nikomu się nie chce. Wystarczy nikomu nie zawadzać i nie ma problemu :)

A co do kolorów to za cholerę nie potrafiłbym nazwać kolorów typu khaki czy inny ecru gdybym go zobaczył, ale że moja dziewczyna ciągle gada o takich dziwnych barwach zdaję sobie z tego sprawę, że takie kolory są. Sam potrafię nazwać tylko kilka podstawowych kolorów typu: czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. Owszem jak są koło siebie to widzę, że się różnią, ale nie powiem, który to który.

EDIT: Krakowa nie liczę, bo wiem, że tam się z nożami ganiają :)
KAMPANIA:
ODPOWIEDZ