Propozycja

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

No nie mogę... :roll:
Pisali posty coś w stylu: ,,Super!'' (i koniec). Po to aby mieć tego barbarzyńcę w avatarze? :galy: :coongada::
Ależ ta młodzież naiwna... 8-)
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Joker pisze:No nie mogę... :roll:
Pisali posty coś w stylu: ,,Super!'' (i koniec). Po to aby mieć tego barbarzyńcę w avatarze? :galy: :coongada::
Ależ ta młodzież naiwna... 8-)
Dokładnie tak, Joker ;) Dodam tylko, że w najdawniejszych czasach nie było edycji postów. Wtedy sytuacji, typu post pod postem było mnóstwo, czasem druga wypowiedź była niemal dokładnie identyczna, jak pierwsza (różnica dotyczyła np. jednego ogonka!).
Ale dało się też wtedy pisać posty długie i bardzo treściwe, wystarczy przejrzeć historię postów Khelbena z okresu od lutego 2006, czy wypowiedzi Rafaela_5000. Na moje starsze posty raczej nie ma co zaglądać - ciężko, żeby dwunastolatek pisał z sensem i w sposób logiczny ;)
Mixons pisze:Może tak samo będzie z osobą z naszego forum okrytą bardzo złą sławą...
Możesz mi na PW rozjaśnić, o kogo chodzi? Bo nie potrafię tego stwierdzić :o
Crimson (king) Michailoff
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Prawdą jest, że stałem się zgryźliwy na przestrzeni lat. I nie ma "zmiłuj". :)
Spodziewałem się pozostawienia przez Michasia mych utarczek z forumowym regulaminem na prywatę, do kręgu koleżeńskiego ogniska, nie zaś produkować oficjalnie moje niecne postępki z nabijaniem... tak na wizji, bez cenzury. Ludzie wchodzą, czytają, myślą sobie. ^^ Ale i może to niezbity dowód, w którą stronę chcący czegoś człowiek faktycznie mógłby się rozwinąć, gdyby on sam, albo nawet od czasu do czasu społeczeństwo, wymagałoby wdrażania pewnych zachowań. A że ze mnie zwykle uparciuch i chorobliwy zawadiaka o ludzką autonomiczność, nie dający się czyjąś ręką uformować i wsadzić w ryzy, segregować w szufladzie - oto zrodził się samozwańczy, uzurpujący władzę Khel Wielki. Co prawda, przysłużyłem się ponoć do emigracji z tej społeczności kilku indywiduów wchodzących mi w drogę, stanowiących słabe ogniwa tudzież wedle mego subiektywnego mniemania zawadzające otoczeniu... ale to było dawno i nieprawda. :)

Me posty z okresu 2006 i dalej były pełne błędów, fatalnych konstrukcji, niewyważonego smaku. Dziś wstydziłbym się połowy z nich. Ale jeśli komuś istotnie zależy na analizie mej metamorfozy, może dostrzec, który etap wieku ukierunkowywał mnie w którą stronę.
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Moje "X czy Y"! Tęsknię za nim : (
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Utrzeć Ci nosa? :>
Ileż się tam naprodukowałem moralizatorskich prawideł, które przeszły bez echa. Więcej nawet od Michasia pisałem, by żywot tematu ukrócić jak najrychlej.
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Utrzesz mi nos na babkę? : (


"X czy Y?" było najlepsze na forumowy marazm, taka mała "gimnastyka". I tego się trzymajmy!
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

O ile pomiemy fakt że, było to pole bitwy. ;)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
ODPOWIEDZ