[Doniesienia medialne 7.09.2011] Katastrofa lotnicza w Rosji

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

[Doniesienia medialne 7.09.2011] Katastrofa lotnicza w Rosji

Post autor: Michailoff »

Kolejny wpis z cyklu "Doniesień medialnych", tym razem mojego autorstwa, poświęcony jest katastrofie lotniczej samolotu Jak-42 w Rosji.

Ja, jako fanatyk hokejowy, po prostu nie mogę uwierzyć w to, co się stało... nie mam słów, jak cały hokejowy światek zresztą. Oto samolot z całą drużyną Lokomotiwu Jarosław (37 osób+8 członków załogi), brązowego medalisty zeszłego sezonu ligi rosyjskiej, rozbija się chwilę po starcie. Giną wszyscy zawodnicy i prawie cała załoga, 44 osoby. Wśród ofiar są mistrzowie świata i olimpijscy, zawodnicy z bardzo bogatą przeszłością (także w NHL). Nazwisk wymieniał nie będę, bo pewnie i tak niewiele wam powiedzą. Ja jednak na podziwianie gry części z tych zawodników zarwałem niejedną noc jeszcze 3 miesiące temu (grali oni wówczas w NHL).
Z mojej strony najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia dla rodzin ofiar... To czarna środa w historii hokeja.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

W Rosja takie rzeczy to normalka. Szkoda tylko, że i Polska pod tym względem niewiele się różni.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ostatnio zakładałem podobny i mnie zgaszono w kilka chwil po fakcie. A przynajmniej starano się, bo o ile sam otwarty byłem na dyskusję, temat jednak zamarł bez specjalnych odzewów. :)
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Ja teraz właściwie się zastanawiałem, co się stanie z drużyną? Już nie mają zawodników, trenera i części zarządu. Coś czuję że drużyna może się rozpaść po takiej tragedii.
Cavv
Użytkownik Forum
Posty: 214
Rejestracja: 26 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cavv »

Jeśli mają kasę, to uda im się poskładać wszystko z powrotem
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Kasę mają, chętni również się znaleźli (każda z pozostałych drużyn zaoferowała się zrzucić po zawodniku), ale ostatecznie z pomysłu gry w tym sezonie się wycofali. KHL startuje więc z 23. drużynami.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

No i kolejna sportowa tragedia w Rosji. Skoczek Paweł Karelin zginął w wypadku samochodowym.
ODPOWIEDZ