Dwa super serwery Cs'a

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Ricardo, zawiodłeś mnie, spodziewałem się czegoś więcej po Tobie,
niestety nawet późniejszymi postami się pogrążyłeś...

Powiem tak reklama bezczelna jakich wuchtę. (poprawne, bo gwara poznańska ;) )

Gdyby dał ładne obrazki napisał że, grasz i jesteś zadowolony bo to i tamto
i jeszcze że, zapraszasz kogoś do tego typu rzeczy, od razu gadka była by
"innsza" że, tak to ujmę.
Trochę marketingu i już byś może kogoś złapał ;)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

A najpierw poćwicz gramatykę ,ażeby móc rozmawiać ze mną.


Khe, khe, khe, khe :smiesne:

Psepsasam za OT
Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 17 sie 2010, 16:39
Lokalizacja: Czerwone Królestwo

Post autor: Mati »

Ale kłótnia hahaha :D
Tu chodzi tylko o Knights And Merchants a nie Cs ja lubię inne gry bardziej od tej ale nie piszę o nich . Ile ty masz lat , że się tak zachowujesz .
Bierz przykład z ekspertów (na pewno nie mnie :) ) .
Awatar użytkownika
lew2007
Użytkownik Forum
Posty: 62
Rejestracja: 28 kwie 2010, 12:46
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: lew2007 »

Jeśli aż taką zwracasz uwagę na gramatykę to trudno ja cię zawiode ponieważ zbytnio nie mam czasu cóż użyłem języka bardziej jakby do dzieci z cs`a wychowanego ale widze że ty elita i nie gadasz "bzdur" cóż a więc mógłbym to napisac troche chłodniej.

Cóż to ile czasu jesteś zarejestrowany na forum nie znaczy że możesz się wymądrzać jak to "mądrze" ujełeś(a tak wogule jaką masz pewność że kiedyś już nie byłem zarejestrowany na tej stronie?).Z resztą według mnie takie reklamy wstawia się na forum poświęconej danej grze a nie na forach innych gier:)

Ale załóżmy że chciałes zareklamować gre to chociaż nie wpisuj że zapraszasz na jakiś serwer na forum którego gra się nie dotyczy (cóż szczerze mówiąc sam kiedyś grałem w cs`a ,ale nigdy takiego że tak to nazwe głupstwa nie zrobiłem żeby dać reklame SERWERA na innym forum niż na forum o csie [a uwierz mi tego jest pełno]). A więc jesli chodzi o moją opinie to takie reklamy to muszą tyczyć się zachęcenia do grania w inną gre bez robienia zarazem antyreklamy gry o której poświęcone jest forum oraz nie obrażania osób komentujących tyle z mojej strony na temat reklam:P

A co do kuby: mówiąc ze chciałbym abyscie usuneli temat z forum to interpretuj to jako propozycje a nie rozkaz:PA jesli chodzi o zbanowanie gracza cóż to nie wiem dlaczego ogólnie to napisałem:P
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Ricardo Kaka pisze:Bo od mojej rejestracji minęły spokojne 2 lata więc troszkę jestem dłużej. (tak z 4 razy).
Bez urazy, ale w Twoim przypadku nie chwaliłbym się tym tak bardzo... no chyba, że stawiasz na "ilość", a nie "jakość".
Awatar użytkownika
Diuk Volpe
Użytkownik Forum
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2010, 00:03
Lokalizacja: Camelot
Kontakt:

Post autor: Diuk Volpe »

DeBe no właśnie. :) A i tak data rejestracji nie jest ważna, bo mogłeś kiedyś wejść przez przypadek na tą stronę, ona ci się spodobała i się zarejestrowałeś, a później mogłeś tylko co jakiś czas to forum odwiedzać, a w grę w ogóle mogłeś nie grać.

Edit : A ja np. grałem w tą grę kilka lat temu, a forum znalazłem nie dawno i co? W grze mogę mieć większe doświadczenie, tylko że na forum zarejestrowałem się później, czyli to jest większa "jakość". :P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ