petycja odnośnie traktowania zwierząt

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
fanTSK
Użytkownik Forum
Posty: 103
Rejestracja: 03 cze 2008, 14:18
Lokalizacja: Poznań

petycja odnośnie traktowania zwierząt

Post autor: fanTSK »

www.ptroa.co.il/petition/

Podpisujcie się sprawa jest wielka jeśli nie wiecie o co chodzi wejdźcie w link i obejrzyjcie filmik (drastyczny) i przeczytajcie.

Chodzi o makabryczne i niehumanitarne zabijanie psów i kotów

Podpisujcie się !

Do Khel- humanitarne jest poprawnie językowo, sprawdzałem w słowniku

//Autorze - "Niehumanitarnie" pisze się razem. Dlatego na czerwono było również słowo "nie".
//Khel


//Khel
Sorry, faktycznie.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, 18:58 przez fanTSK, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Filmik sobie w sumie podarowałem w połowie, bo nie był zbyt przyjemny (odradzam oglądać, jeśli ktoś nie lubi przemocy wobec zwierząt). Oczywiście podpisałem się pod petycją.
Awatar użytkownika
Diuk Volpe
Użytkownik Forum
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2010, 00:03
Lokalizacja: Camelot
Kontakt:

Post autor: Diuk Volpe »

O właśnie dzięki, że to tu dałeś, bo gdzieś to widziałem, a nie podpisałem się. Teraz już się podpisałem i filmik oglądnąłem ... cały. To jest coś okropnego! Normalnie co to za ludzie?! :shock: :o :x

Edit :
Mixxer5 pisze:Filmik sobie w sumie podarowałem w połowie, bo nie był zbyt przyjemny (odradzam oglądać, jeśli ktoś nie lubi przemocy wobec zwierząt).
To prawda ja też odradzam oglądać, a jak już to da się więcej niż zwyczajnie do troszkę mniej niż połowy, bo później się zaczyna ... Ach!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Barbaus
Użytkownik Forum
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:48

Post autor: Barbaus »

No, cóż dodać? Popieram przedmówców i podpisuję się pod petycją.
Nie wyobrażam sobie, aby tak męczyć te niewinne zwierzęta. Mam nadzieję, że Bóg ich za to pokarze.
Kampania Robber
Misja 2
Fabuła 99%
Mapa 93%
Skrypt 92%
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

A gdzie się dzieje akcja tego filmu? W Chinach! Czyli generalnie mówiąc - w największym zadupiu galaktyk, gdzie ludzie nie znają podstaw humanitaryzmu, gdyż są tam gorzej traktowani, niż zwierzęta w zachodnim świecie. I niech mi ktoś powie, że Chiny to nie [cenzor] kraj ludzi pozostających, podobnie jak Araby, w mentalnym średniowieczu...
Co do petycji - podpis złożyłem, filmik obejrzałem cały, nie wzbudził on we mnie odruchów wymiotnych - jedynie poczucie żalu i smutek. Widok żywego pieska obdartego ze skóry jest okropny. Zwierzęta te są prowadzone na rzeź jak istoty życia niegodne - a przecież zostały ukształtowane przez ewolucję tak samo, jak i my, ludzie. Kiedyś się to zemści na ludzkości, zwłaszcza na żółtkach i muslimach.
Jeśli chodzi o zabijanie zwierząt jako takie - cóż, człowiek to istota wszystkożerna, a więc posiłkuje się również mięsem, uzyskiwanym z polowania lub też, jedynie w przypadku naszego gatunku, hodowli. Tutaj chodzi jednak o niezwykłą brutalność tego czynu. Wszystkie zwierzęta starają się zabić swoje ofiary szybko (choć z innych pobudek), do tego samego powinien również dążyć człowiek. Niestety, azjatycka hołota jest, jaka jest. Tam świat jest na tyle mocno zepsuty, że nie jesteśmy go w stanie zmienić jedną petycją, może jednak ludzie Zachodu przejrzą na oczy i u nas praktyki te nie będą mieć miejsca.
O wszelakich bogach pisać, jako ateista, nie będę. Nie wyrażam nadziei, że wszelacy niegodziwcy zostaną zniszczeni przez ewolucję - ja tego jestem po prostu pewny.

Ave!
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

do tych co sie podpisali w tej petycji: spojzcie do wlasnych lodowek.
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Nie trzymam w lodówce kota (raz sam tam wlazł ;)), a psa tym bardziej, bo nawet nie mam. Nie chodzi przecież o to, żeby przestać jeść mięso, tylko żeby nie zabijali tych zwierząt w taki sposób. Nawet zwierzęta przeznaczone na mięso (m. in. krowy, świnie- nie koty, psy) nie są zabijane w ten sposób. Chyba są najpierw usypiane i zabijane zastrzykiem, a nie po prostu szlachtowane, jak w chinach...
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Chyba są najpierw usypiane i zabijane zastrzykiem, a nie po prostu szlachtowane, jak w chinach...
Nasze normy są trochę bardziej humanitarne...

Zwierzęta są oszałamiane:
a) mechanicznie
b) wbija się im pistolet trzpieniowy
c) używa się kleszczy elektrycznych, przykładanych do nasady uszu: kleszcze Letterschnidta-Weinbergera dwuelektrodowe: (0,5-0,8A, częstotliwość 2500Hz, napięcie 160-200V/8s(świnie, owce, cielęta), 90-120V/20s(bydło, konie);
bądź tam jakieś aparaty trzyelektrodowe i inne napięcia, czy wreszcie taśmowe restrainery
d) gazowe, stężenie CO2 w określonym, nie będę przynudzać, czasie.

A zabija się je przez wykrwawianie, nawet są specjalne systemy!
a) otwarty- przecięcie tętnic szyjnych i żył jarzmowych (krew techniczna)
b) zamknięty- wprowadzenie noża rurkowego do prawej komory serca, z zastosowaniem podciśnienia (krew spożywcza)
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

w chinach psy sie zjada ;)
a czy ten pistolet trzpieniowy nie slozy do zabijania koni?
Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Na serio tak jest? Czytałem gdzieś, nie pamiętam gdzie, że nie można zabijać zwierząt "na żywo" (bez znieczulenia), przynajmniej w UE i USA... Oczywiście tak mi się tylko wydaje. Mogę się mylić...
ODPOWIEDZ