Wolni Farmerzy

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 784
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Wolni Farmerzy

Post autor: Joker »

Przeglądarkowa gra MMO Wolni Farmerzy to symulacja gospodarczo – ekonomiczna. Farmerzy ze wszystkich stron świata prowadzą swoje gospodarstwa ekologiczne a cel jest prosty: zrobić jak najlepszy interes, zarobić jak największe pieniądze.Grając w Wolnych Farmerów zaczynasz od przygotowania ziemi pod uprawę. Musisz wykarczować las aby potem móc przygotowaną połać wykorzystać do uprawy owoców i warzyw. Ale w Wolnych Farmerach nie tylko uprawa roślin jest ważna: możesz zająć się również hodowlą zwierząt: drób, trzoda i bydło, które wyprodukuje dla ciebie składniki do wyprodukowania gotowych produktów spożywczych: sera, słodyczy, pieczywa. Oczywiście aby wyprodukować te dobra, będziesz musiał/musiała wybudować odpowiednie zakłady przetwórcze.
____________
Omówiliśmy wątek gospodarczy, czas na wątek ekonomiczny. Wszystkie wyprodukowane surowce trzeba jakoś spieniężyć. Pieniądze zarobisz sprzedając swoje towary na targu – tutaj kwitnie handel z innymi farmerami.
____________
Wolni farmerzy jest grą na przeglądarkę internetową. Przeczytaj, co to oznacza. W skrócie – nie instalujesz nic na swoim komputerze.
____________
W Wolnych Farmerach masz możliwość uprawiania 32 rodzajów roślin uprawnych, zwierzęta hodujesz w 4 typach budynków a płody rolne zamieniają się w dobra konsumpcyjne w zakładach przetwórczych, których w grze jest aż cztery rodzaje.
___________
Gra strategiczna czasu rzeczywistego Wolni Farmerzy oferuje wiele innych możliwości: wykorzystać możesz elementy marketingu, możesz wykonywać zadania, zwiększać atrakcyjność swoich produktów dokupując specjalne przedmioty.
__________
Wolni Farmerzy to gra ekonomiczna, która potrafi wciągnąć na dobre – oczywiście jeśli lubisz gry z gatunku strategii ekonomicznych.

Strona gry: http://www.wolnifarmerzy.pl

Zapraszam do grania tych, którzy lubią uprawiać żywność, wiejskie klimaty i oczywiście dobrą zabawę!
Sam obecnie gram na serverze 11
Chętni do gry niech logują się na serverze 11... Albo i innym...
Mój nick w grze to L0ni
:szczerzy:
ODPOWIEDZ