Problemy z Dziewczyną

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
SobonPiotrQ
Użytkownik Forum
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2009, 19:04
Lokalizacja: Radom-Zajezierze-Jastrzębia

Post autor: SobonPiotrQ »

Khel pisze:Dwanaście lat to piąta i szósta klasa podstawówki. Założyciel wątku lat ma piętnaście, [...] A niechaj i prymitywizm z niej wycieka. Efekt i tak będzie ten sam. Tj. - skuteczny.
Masakra, że też Ci się chce. Moje podejście jest takie: "Po prostu myślcie. Za włąsne błedy płaci się później, niezależnie od tego cyz popełnisz je w wieku lat 10 czy lat 25. Człowiekiem byłeś, jesteś i będziesz takim sam, wiek nie ma tutaj nic do rzeczy.

Pić piwo można w dowolnych ilościach i niezależnie od wieku, to samo z papierosami, narkotykami i wszystkim innym. Problem jednak jest w braku uświadamiania młodych idiotów, bo człowiek inteligenty jest w stanie uświadomić się sam. Ja po dodatkowe odżywki nie sięgałem i mieć zamiaru raczej nie będę (dopiero po obronie magistra, mam zamiar tak się skuć, by zapomnieć swoje imię i nazwisko), taki mój wybór.
Khel pisze:Gb.Ottis, ograniczaj wyciek słów. Niech przeciekną przez sitko, by rażące, dojmujące wyrazy, komentarze i docinki nie znalazły się po stronie czytelników.
Khel, sito ma to do siebie, że jest formą cenzury, a ja jestem zwolennikiem pełnej wolności, żadnych sit, żadnych lejków. Myśli powinno się czym prędzej przekazywać na papier, a nie skrywać je głęboko.

Jeśli uważam, że nasz obecny prezydent to głupia menda, to TAK, powinno się to powiedzieć, tak samo z Tuskiem, on też jest głupią medną i nie powinno być tak, żę ktoś mi może coś z tego powodu zrobić (chyba, że on sam w sprawie cywilnej).
ODPOWIEDZ