Jakim chciałbyś być rycerzem?

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Hmmm... jak przeczytałem tego swojego posta to się zdziwiłem, jakie idiotyzmy wypisałem. Raczej z poddanych chciałbym być kamieniarzem, cieślą, górnikiem albo rekrutem (z wieży obronnej). A co do wojów, to łuk, miecz i tarcza, jadąc na koniu. Ewentualnie jeszcze kopia.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
Destiny
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, 20:34
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Destiny »

Ja chciałabym być płatnym najemnikiem, naturalnie najlepszym w swoim fachu. I chowałabym włosy pod kapturem, żeby nikt nie wiedział że jestem kobietą. Taki element zaskoczenia. ;D I dodatkowo, chciałabym mieć dwa miecze, takie z szerokiej i cieńszej stali niż te tradycyjne, chodzi mi o takie jakimi walczyli kiedyś Arabowie. W dodatku konia, i łuk.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Destiny pisze:Ja chciałabym być płatnym najemnikiem, naturalnie najlepszym w swoim fachu. I chowałabym włosy pod kapturem, żeby nikt nie wiedział że jestem kobietą. Taki element zaskoczenia. ;D I dodatkowo, chciałabym mieć dwa miecze, takie z szerokiej i cieńszej stali niż te tradycyjne, chodzi mi o takie jakimi walczyli kiedyś Arabowie. W dodatku konia, i łuk.
Polecam Ci książkę "Wojny świata wynurzonego". Powinna Ci się spodobać.

Co do tematu, to jeśli już miałbym być rycerzem, to wybrałbym kusznika. Najbezpieczniejszą robotę ma według mnie :P.
Awatar użytkownika
kuba0811
Użytkownik Forum
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2011, 13:34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kuba0811 »

Ja to bym chciał być zwiadowcą(nie mylić z szpiegiem)
Jest szybki ,nie zwraca na siebie uwagi, jak trzeba to i dźgnie jakiegoś parszywego ,,kusznika czyniącego krzywdę poddanym " zawsze może mieć jakiś mieczyk lub łuk i ,,pozwiedzać' można.
"Armia baranów prowadzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów prowadzona przez barana.,,-Napoleon
ODPOWIEDZ